• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SIMEC: http://www.vitalhardware.com/images/kingpin/kingpin.jpg to by křižákem trvalo hodně dlouho:)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: chtěl bych vidět kingpin, kterej utahuješ křižákem, včetně toho křižáku :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: tim spíš by to byl omyl, když se koukneš, jaký prkna jsou schopný některý firmy (rayne, comet a mnoho dalších) prodávat pod označením longboard (myslím tím ta prkna, která skutečně připomínají skateboard:)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: to je samozřejmě pravda že cruisery bývají často kratší:) spíš jsem jsem reagoval na "tolik nefusuju do vsech moznejch ciselnejch parametru a nesypu to z rukavu dle obrazku" protože to až moc svádělo k tomu, zaškatulkovat onoho speed demona někde jine než mezi longboardy, což by byl omyl
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: asi to nechápu, zrovna délka 40" je takovej průměr, modus i medián co se týká longboardů :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    REN_REN: Pumping je tohle - http://www.youtube.com/watch?v=RFlv7VGTGYU tedy stručně - takový pohyby těla na prkně, abys jela vpřed bez odrážení nohama:D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: to je trošku dezinformace, př. to prkno z odkazu, ten speed demons, to má stejný parametry i tvar jak průměrnej longboard pintail, 70ky kola, 40" dýlka..když teda pominu kvalitu komponentů je to normální longboard, dokonce jsem na tomhle měl možnost stát a trochu se projet "tam a zpátky" a nebyl úplně marnej, takže určitě ne "kratší než skejt", je to normální pintail, s kvalitou odpovídající ceně..určitě se vyplatí vzít něco lepšího rovno i do začátku, to bezpochyby, ale myslim že neni fér vyřadit ho z longboard rodiny, protože to longboard je, a ani né úplně mizernej
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    REN_REN: jo je to standardizovaný..velikost šroubů na skateboardech a longboardech je jedna a ta samá..
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    v každým skateshopu to seženeš, například ten téčkovej, těch tvarů je víc, v zásadě ale každej umožňuje utahovat vše co potřebuješ tedy je tam velikost nástrčkovýho nebo stranovýho klíče na šrouby trucků+koleček+matiček od šroubů, co spojujou trucky s prknem a pak imbus+křížovej klíč
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    REN_REN: těch šroubů je tam víc, například šrouby u koleček se ti budou povolovat a taky šrouby spojujou trucky s prknem
    YANINNA
    YANINNA --- ---
    FLOE: dik, uz jsem to nasla a objednala.... a ja vim, tahani do lesa, ale sraaat, je mi to fuck, ja uz jsem chtela jezdit tady a nemohla jsem ani minutu pockat!!!! :-)

    STANTHA: dekujiiiii :-)
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    YANINNA: ja si osobne myslim ze ti to letadla u toho easyjetu urco nevemou jestli myslim tedy na palubu ... mas dany rozmery ktery tam muzes mit..a LB je urcite presahuje :))
    obal kdyz poridis zde : www.longboardshop.cz
    YANINNA
    YANINNA --- ---
    ahoj lidi, pls, dnes koupeny novy londboard = surf. Ale pristi tyden letim do Kanady. Ja vim, nosenidrivi do lesa, ale to je jedno, chtela jsem ho. mam ho. ale ted resim, preprava do Kanady. Z Londyna to bude ok, ale do londyna volim Easy Jet. A mam strach jestli mi to uznaj jako prirucak..jakoze jen tak bez obalu, v ruce.. Nebo pripnuty na batohu. No a tak mozna spis bych nejaky obal na neho poridala? Nevite o necem? Kde koupit obal, a ze bych ho soupla jako sportovni nacini... nebo nemate zkusenost jak s tim pousteji nebo nepousteji do letadel? Diky za info..
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    FLOE:
    SKAL3NA:
    ja sem koupil uplne na zacatku tky takovyhle cruiser od santa cruz kazdopadne a za necely dva mesice sem to prodal a koupil board v one15.tk ze pokud chces fakt jezdit nema smysl tohle tohle brat.. znas to preci ,, nemam na to kupovat levné veci''
    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    FLOE: Je v tom podstatnej rozdil pro zacatecnika ?
    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    http://www.zumiez.com/speed-demons-primo-dusters-bamboo-complete-cruiser-longboard.html co rikate na tenhle? Byla sem si v par obchodech to vyzkouset ( i kdyz o korunni sem bohuzel nevedela ) a nakonec po vsech peripetiich a dohadovani se tady se mi nejlip jezdilo na tomhle. Tak jen by me zajimal nejakej nazor profesionala.)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    GRAZLIK: jaký jsou ty longy MBS? obecně se o tohle levnější zboží moc nezajímám ale některý tvary prken jsou přinejmenším zajímavý.. Jaké mají vlastnosti? Flex? Trucky a kolečka jsou co zač? Díky
    GRAZLIK
    GRAZLIK --- ---
    SKAL3NA:Longboardy Madrid máme také u nás na shopu

    www.powerkite.cz/e-shop/longboardy

    Aktuálně jsou skladem 4 modely od této značky (Deep Sea, Crest, Dream a DTF Lion), ale na objednávku můžeme dodat i jiné..
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    WERONYCZKAA: čim víc to budeš odkládat, tim dýl budeš chodit pěšky :P :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam