• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALESalé
    SALE
    SALE --- ---
    Další akce do programu!

    28.02. 18:00 Večeře / 18:30 Infovečer na téma události na Šluknovsku od KPK http://protikapitalu.org/
    Ke shlédnutí bude výstava fotek z dětského dne ve Vansdorfu

    29.02. 18:00 večeře a poté workshop výroby placek / NSP crew
    Materiál na placky se bude muset platit. Ale neudělá Vám to vítr v kapse.
    SALE
    SALE --- ---
    zdar! tak moc se tady pracuje, že jsme vodpálili vrtačku...slibujeme, že už tak usilovně pracovat nebudeme pakliže nám nějakou vrtačku donesete...a brutálně potřebujeme lžíce...

    SALE
    SALE --- ---
    Program update!
    AHJA
    AHJA --- ---

    JEZINKA: je tu na sestavení nějaká lavice, takže měření, řezání a šroubování, taky nemáme hotovou sprchu a pak různý poličky, elektrika, všehochuť. Čeština bude zase v pondělí, ale kolikátýho se ještě neví a a kdybys věděl o lektorce na vietnamštinu, tak pošli kontakt, nebo ať zajde, to není vůbec špatnej nápad!
    Tak se těšíme ahoj!
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    MYKO: a já vím o možné lektorce :)
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    je to ono?
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    jo a btw
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    MYKO: vedel bych o dalsim zajemci o vietnamstinu.
    MYKO
    MYKO --- ---
    ja bych ocenil vietnamstinu pro Cechy :)
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    eště dotaz. kdy bude další Čeština pro cizince ? moje bulharská kamarádka by to ocenila
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    a mohl bych snadnějc zvát jiný lidi.
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    jo a mám jeden návrh. koukal jsem na nástěnku, dobrý promítání. nechcete tomu dělat samostatný akce? je to pár kliků a mě by se to aspoň v ten den na nyxu připomnělo a nezapomněl bych na to :)
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    SALE: to nemám, ale mám nějaký knížky co bych klidně propůjčil...jen by se nesměly ztratit...
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    SALE: a o co jde? např? ja nejsem teda moc šikovnej na sestavování čehokoliv ale zkuse se to dá...
    SALE
    SALE --- ---
    Potřebovali by jsme pomoct, máme spoustu materiálu na věci, co nám tady chybí a moc by jsme je chtěli, ale nemáme dost času na to, aby jsme to dali do kupy, protože už udržujeme Salé v běhu a doděláváme knihovnu a vaříme a vůbec. Kdyby byl někdo ochotnej přijít, vymyslet a postavit, měli by jsme radosti pytel!
    SALE
    SALE --- ---
    pomalu se rozjíždí knihovna, když bude mít někdo možnost, budou se nám hodit (hlavně na ziny) pořadače a ty plastový věci do nich...
    SALE
    SALE --- ---
    19.02. 18:30 Promítání: Den Trifidů, od 18:00 večeře
    Promítání dvoudílného filmu a posledního zpracování klasické sci-fi knihy od Johna Wyndhama Den Trifidů
    info: http://cs.wikipedia.org/wiki/Den_trifid%C5%AF , http://www.bbc.co.uk/programmes/b00pxlsl
    AHJA
    AHJA --- ---
    KOVOUN: wau, viď! děkuju!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam