• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALESalé
    SALE
    SALE --- ---
    součástí kinokavárny na Freezefestu bude Salé distro a s občerstvením si budete moct odnést výtisky A2 ( http://www.advojka.cz/ ) z minulých měsíců.
    [ FREEZE FEST aneb KULTURA JINAK / ostatniother / 13.9.2013 / CR - Stredocesky kraj - industriální areál ]


    AHJA
    AHJA --- ---
    Soli párty na autonomní místa v Prazééé



    SALE
    SALE --- ---
    Zvířata nejsou klauni.
    Protest proti Cirkusu Medrano - - Kulturní servis
    http://a-punk.cz/akce.php?id=453_protest-proti-cirkusu-medrano
    SALE
    SALE --- ---
    V září ještě jedeme na provoz úterý a čtvrtek... jinak, určitě přijďte, program už naskakuje na sale.c.cz a máme krásné nové dveře!
    HYPERKOLOUSEK
    HYPERKOLOUSEK --- ---
    "Sponntání solidemo na podporu squatu na Pohořelci, od teď. Doražte kdo můžete! Šiřte všemi kanály"
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    prosim vas jeste jsme zapomneli! tricka sebou.
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    TIP
    TIP --- ---
    Urcite mate dneska otevreno? Z venku to nevypada:)
    KOVOUN
    KOVOUN --- ---
    K0RALINA: Sorry já na to zapoměl, musel bych pro ně ject na chatu, nestíhám to a nakonec nepříjdu, sorry mrzí mě to
    K0RALINA
    K0RALINA --- ---
    K tomu workshopu v pátek... bude nějaké bližší info, jestli si brát s sebou něco, na co budeme sítotisk provádět, a hlavně mám pořád trochu guláš v tom, jak má vypadat ten obrázek, který budeme chtít :X prosím pěkně o upřesnění dík!
    K0RALINA
    K0RALINA --- ---
    KOVOUN: sice nevedu ten workshop, ale za učástnici se přimlouvám, aby si ty trička vzal:) myslím, že se budou hodit :P
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    SGNLR: dik vid .)

    no a kdybyste nekdo chtel prijit kreslit se mnou a jinejma detma komiksy, budeme na veganskejch hodech .)
    SHM8
    SHM8 --- ---
    kdybyste si chtěl dát někdo dnes před workshopem nohec, chybí nám 1nebo tři hráči.. hřiště u základky u divadla na fidlovačce,18,30..dejte vědět, ve třech se hrát nedá..
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    TOY_BOX: paradni ilu!
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    tak doufejme, ze tohodle se snad uz ve zdravi doziju...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam