• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALESalé
    SALE
    SALE --- ---
    dneska bramkaše a plněný papriky, k tomu budu vyrábět aviváže do potrvinovky, kdyby se ěnkdo chtěl přidat.
    a reklama na úterý: [ Hot dog day / conconvention / 9.1.2018 / CR - Praha - Salé, Orebitská 14, Praha ]
    SHLAPPI_MO
    SHLAPPI_MO --- ---
    ja jsem pro, stav se a se podivame na kalendar
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    SGNLR: "z" dystopúicky budoucnosti.kurva,grammar nazis prominou(a to jsem dneska svetiu sliboval, ze zacnu psat s diakritikou)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    mam tip na film, kterej si nechci poustet doma na monitoru a rad bych prio projekci na vetsi plochu sdilel strach s dystopicky budoucnosti jeste s nekym:)

    ...

    BLADE RUNNER 2049 - Official Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=gCcx85zbxz4


    omluvou za mensi guilty pleassure necht mi je fakt, ze je to proste pokracovani kultovky(alibisticka omluva za to, kdyby to pripadne byla total picovina,ale nemela by:)

    co vy na to?
    SALE
    SALE --- ---
    jinak dneska film [ Promitani: I cento passi/One hundred steps / kinomovie / 2.1.2018 / CR - Praha - Orebitska 14, Infocafe Salé ] a bramboráky, zítra otevřeno, čtvrtek budeme vyrábět aviváže.
    SALE
    SALE --- ---
    SALE
    SALE --- ---
    je to tak. během svátků máme zavřeno. ale vidíme se 1. ledna na burgerech.
    [ Novoroční Salé burger monday / conconvention / 1.1.2018 / CR - Praha - Salé, Orebitská 14, Žižkov ]
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    YARRDESH: republika už není, někdo ji zabil
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    bude zejtra salat a rizek na republice?
    SALE
    SALE --- ---
    Dneska kyselica (zeli, tofu, cibule, brambory a smetana, vole)!
    SALE
    SALE --- ---
    Tak vlašák je hotovej a uleželej (podle normy samozřejmě), rohlíky právě dorazili/y a řádně uleželá fazolačka ze soboty už se ohřívá
    [ Vlašák day / ostatniother / 12.12.2017 / CR - Praha - Salé, Orebitská 14, Žižkov ]
    SALE
    SALE --- ---
    SALE
    SALE --- ---
    Report z mejdanu: Party byla tak dobrá, že jsme se vzpamatovali až pár dní poté, pár lidí nepřišlo,ale hodně lidí přišlo, kosmo drinky měli úspěch, půlku jsme ponechali kupodivu bez následků na čerstvě vymalovaných zdech, takže nás mají pořád rádi. Hodně se tancovalo, kapely byly skvělý a vydělali jsme po odečtení nákladů krásných 11500,-. Použijeme to mimo jiné na stále kapající kohoutek na hajzlu, který bude mít za následek vyšší fakturu za vodu, na provoz infáče..rozhodně ale s nima budeme nakládat poctivě a čestně jako rychlý šípy. Děkujeme všem, co se zúčastnili a ty, co se nemohli zúčastnit nehejtujem,pokud měli dobrej důvod:D
    GRED
    GRED --- ---
    SHAMOT: muj report z mejdanu je, ze mi asi nekdo musel podstrcit do piva antabus, protoze tak blbe jak v nedeli mi uz dlouho nebylo :)

    a jinak to bylo super, diky moc salé parto
    SHAMOT
    SHAMOT --- ---
    co nejakej report z mejdanu..?
    SALE
    SALE --- ---
    Dneska burgery, spousta burgeru... je domácí směs i robi
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    Zdravím se svou každoroční otázkou :) Budou u Vás letos k mání Slingshot diáře?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam