• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KERBiBooks 2, iBooks Author


    Apple book revolution
    rozbalit záhlaví
    KERB
    KERB --- ---
    tušíte někdo jak na dělení v češtině a co s jendoznakovýma předložkama?
    EFA
    EFA --- ---
    KERB: jo. po měsíci došel email že to mám on-line.
    BOOCHECK: dělal sem to pomocí programu pro mac ibooks author, pak sem to hodil na itunes přes itunes producer. dal sem to grátis, protože dát to tam za peníze byl pro mě neprůchodnej problém. Chtělo to po mě zkratky, který sem nevěděl. A když sem se někde na webu americkým proklikal pro registraci DPH tak to zase chtělo jakousi zkratku a to sem už byl uplně ztracenej...
    BOOCHECK
    BOOCHECK --- ---
    EFA: Nějak se přes ten odkaz nemůžu dostat. iBooks mi vyhodí tuhle hlášku: "your request could not be completed"
    Nemohl by si mi napsat co všechno potřebuju k vydání placené knihy na iBooks? Nebo kde to můžu zjistit? Dá se to dělat na PC nebo jenom na Macu?
    Strejda má nakladateství a já do něj reju ať vydává taky na iBooks. No a teď se mě zeptal jak to má udělat a já nevěděl co na to říct..
    KERB
    KERB --- ---
    published ti tam nechali 27.3. koukam...
    KERB
    KERB --- ---
    EFA: schvalne na to doma mrknu
    KERB
    KERB --- ---
    EFA: takze mesic to trvalo, pak ti prisel mail nebo neco .. ?
    EFA
    EFA --- ---
    Reefer: jo o aplikaci taky špekuluju. jen tohle byla ta nejjednodušší možnost no
    REEFER
    REEFER --- ---
    uz jsem ti to komentoval na fb, ale jeste me napadlo: tyjo jako aplikace, kam muzou lidi pridavat svoje by to bylo nejlepsi
    EFA
    EFA --- ---
    EFA
    EFA --- ---
    dal sem ji free právě :(
    KERB
    KERB --- ---
    EFA: nevim, proste se neukazuje? Dals ji free?
    EFA
    EFA --- ---
    Hojas. Hele tak sem si vyrobil knížku, přes itunes producer publikoval, ale knížka v ibooks prostě není. Nevíte jestli to má nějaké spoždění nebo to nějak schvalují nebo kde je problém? v hlášce po uploadu knížky to napsalo že je ready v ibooks store :(
    WERT
    WERT --- ---
    Jumsoft releases first collection of iBooks Author themes with ‘Book Palette 1.0′ | 9to5Mac | Apple Intelligence
    http://9to5mac.com/2012/02/02/jumsoft-releases-first-collection-of-ibooks-author-themes-with-book-palette-1-0/
    KERB
    KERB --- ---
    Apple cutting the piece of the pie on the education side of things.
    Apple in Education - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=KS4rqd9Zp9E

    VFISA
    VFISA --- ---
    btw. je uz nekde webova stranka s funkcnimi JS widgety?
    REEFER
    REEFER --- ---
    mne by zajimala tvorba templates pro tohle.. jak slozity je proces? nic moc jsem nenasel..

    "With the abscence of a manual for iBooks author (you'd think there's be an iBook for it?), I'm stuck on something that in usual Apple style, is probably really simple..."

    https://discussions.apple.com/thread/3677610?start=0&tstart=0

    VFISA
    VFISA --- ---
    EFA: chce to novy apple ID na publish, to stavajici na aplikace to pry nebere..
    EFA
    EFA --- ---
    Fajn. Celkem eazy. To získání iSBN už ste někdo řešil?
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    KERB: jj. Macbook Air 1.1. Lion tam prý jde, ale je to pak utrpení používat. Tak asi nic , no ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam