• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SLAKINGLIZARDslakinglizard
    ISIS
    ISIS --- ---
    SLAKINGLIZARD: ty jo, tady mi trosku vadi ta plochost.. chtelo by to pohrat si s tloutkou linky a s barvou..
    jinak mi prijde, ze jsi se paradne vykreslil :) (nejaky cas jsem te zapomnela sledovat!)

    ..btw. pristi vikend si v brne? .)
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    hudry hudry!
    akryl a tuš
    45x35

    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    SYNDROMOW: pravda, nesedí to, než o perspektivu mi šlo a zachycení situace.. jestli to ale bije hodně do očí, tak nad tím příště buduvíc přemýšlet..a díky:)
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    SLAKINGLIZARD: super pribeh jako vzdy;) nicmene mi nejak nesedi to okno.dolni polovina obrazu je jakoby v jine rovine nez ta horni.zidle se opiraji o stenu(dolni pohled) ktera jde jak kdyby do rohu(horni pohled)
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ovladač
    akryl a tuš
    49x32

    když si obyvatelé planety Šlak x27 zničili své životní prostředí, vymýšleli náhradní plán. Prioritou pro krále planety byl spokojený lid, tak vůdce riskoval život a odcestoval na nejbližší vhodný povrch. Nešťastně to vyhrála Zeměkoule. Šlakovec usmrtil recepční nejvyšší budovy ve městě, vzal si její šat, nasadil skalp a vyběhl do posledního patra, odkud bude mít rozhled. Ze své vesmírné kocábky aktivoval robota, který ničil vše v jeho dosahu. Ovládal ho pomocí vysílačky, která není o moc jiná, než ta, kterou sestrojil člověk. Venku panoval chaos a panika.. lidé křičeli a jednomu po druhém trefoval šlak.

    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    smrt
    tuš 30x20
    ilustrace do "někdníku" LiSt na téma smrt. Ilustrace měla být čb. Jen co bude List v oběhu, tak přihodim foto

    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    Zraněný
    Akryl, tuš a anilinky..50x35.
    Kapítane, hlásím, že to je prapodivné místo. Jejich zem je 40x menší jak ta naše ale jsou tam dvounozí tvorové jako my ale mnohem vyšší. Je tam více ras, zkoušel jsem si promluvit výškou mně rovným ale jen něco zamumlal, začal na mě z očí stříkat neznámou tekutinu, která šípala a nakonec se tvor schoval za většího druha. Nerozumněl jsem co říkají a pak jsem cítil úder do hlavy a raději jsem zmizel. Jsou velmi agresivní.."Slyším na tu díru jenom stížnosti ! to musí skončit" řekl kapitán.. a pomalou chůzí šel k destrukčnímu stroji zmášknout žluté tlačítko..

    našel jsem starý papíry, kde jsem si dělal různý struktury, tak jsem to využil.. podobná postavička andílkovi v odkazu dole http://www.humanart.cz/grafika-71772-jakou-nohou-vykrocit--ii.html

    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    YNOR: to já díky chlape :)
    YNOR
    YNOR --- ---
    já ty tvoje věci prostě žeru...nechápu kde bereš tu neustálou inspiraci a ještě mnohdy ty ministory okolo tématu obrazu...velice rád sleduju, takže za auditko díky :)

    BIG RESPECT !
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    opeřenci
    loďka z výtvarky
    akryl a tuš na plátně 90x30


    sledují vás
    akryl a tuš
    49x33 prodáno

    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    pár fotek z už ukončené výstavy ve vinotéce Veritas









    slakinglizard bez masky s rukojmím
    JOSLIACKY
    JOSLIACKY --- ---
    SLAKINGLIZARD: ...super
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    WENDIGO: a to buďme rádi, že nevíme co je v menu :) a díky
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    Gurmani v motorestu ve me silne evokuji predstavu nejake te Star Wars kantyny ;]
    Jinak gratuluji k zalozeni auditka.
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    pozvánka na malou výstavku

    RFK
    RFK --- ---
    SLAKINGLIZARD: to je mozek firmy
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    loutka Lungi
    modurit, drátky, látky.. nastříkáno belton sprejem a drobný části vybarveny akrylem..
    velikost cca 30cm












    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    mozkonášup

    bussinesman
    akryl a tuš



    hosté
    akryl a tuš 50x35
    Bylo to několik týdnů zpět, co manželé Cibulkovi na počest rubínové svatby podali objednávku svému oblíbenému fotografovi, který je poslední roky fotil. V den termínu fotograf přijel do Březí ulice a zazvonil. "pojďte dál.." ozvalo se z venkovního zvonku. Fotograf byl překvapen z jiného hlasu, než byl u paní Cibulkové zvyklí. Výtahem vyjel nahoru a vstoupil do bytu, kde se mělo fotit. Vešel do obývacího pokoje a tam šok!... že Cibulkovi nahradily jiné bytosti vem čert, ale oni byli nazí !!!



    Bubaka
    akryl a tuš 59x32
    Bubaka vznikla omylem, kdy geniální profesor nadopován nadpřirozenými séry byl shozen z balkónu. Výsledek nárazu jeho lebky s asfaltem poukazovalo na jasnou smrt. Než přijela přísně tajná jednotka sklidit tělo a zajistit jeho dokumenty, tak matka kočka sebrala kousek mozku a odnesla do svého pelíšku pro své hladové kotě. Díky látkám, které profesor v sobě měl, se začlo kotě rychle měnit a začalo mít nekontrolovatelnou chuť na lidskou krev.. od té doby terorizuje celou Evropu..



    jakou nohou vykročit? II
    akryl a tuš 50x35
    volné pokračování tohoto http://www.humanart.cz/grafika-59633-jakou-nohou-vykrocit.html



    gurmáni v mototrestu "a la moudí"
    akryl a tuš 50x35



    Pan mozek s cedulkou
    akryl a tuš



    pan mozek se značkou


    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    MAGION: jojo byla to celkem rychlovka, co jsem zadal žádost tak do druhýho dne bylo vymalováno:)
    MAGION
    MAGION --- ---
    a koukám že se povedlo.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam