• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SLAKINGLIZARDslakinglizard
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---












    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    MACOMIX: no jó, ale ten už byl starší :) teď se ne a ne k něčemu dokopat


    RFK: :D:D já sem mrknu nějaký starší tedy.. ale brat srezervou, je to tak pro pobavení..


    SYNDROMOW: díky:)
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    SLAKINGLIZARD: krasavec:)
    RFK
    RFK --- ---
    SLAKINGLIZARD: že bych za tebou přijel s rákoskou a měsíc te budil v 5 ráno a dbal na to aby ses neulíval od plátna.jako to dělali staří mistři?:)
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    SLAKINGLIZARD: nahodou ja mam od tebe peknej :)
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    RFK: když já na komix ne a ne sebrat trpělivost:)
    RFK
    RFK --- ---
    SLAKINGLIZARD: opakuji:xci vidět komix!!tady už končí sranda.nakonec se to všechno propojí a bude
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ISIS: já se přídám k aktuálnímu tématu :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    SLAKINGLIZARD: si mel dat k teme hypnoza!! (jeste muzes dodatecne uu.)
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    hypnotizér


    akryl a tuš
    50x36

    Na světě jsou tisíce nevyřešených vražd.

    tato se stala v roce 1992 v obci nedaleko Havířova.. Matka dvou dětí a 7 let šťastně vdaná manželka drátem uškrtila svého druha. Její rodina, kriminálka ale ani ona sama nechápe, jaký byl motiv činu.. dokonce ani není jasné, jak se ji vraždu spáchat povedlo. Její manžel byl statný muž a ona drobná hospodyňka s omnoho menší silou. A takových případů je v tomto okolí více..

    Někteří lidé říkají, že před tragédií v kopcích čas od času spatří cizího muže, který hypnotizuje ženy, aby spáchaly tyto odsouzeníhodné činy. Policie ho hledá, varovala občany, aby za žádných okolností nekoukali na jakýkoliv podivný předmět cizí osoby, který by mohl připomínat cokoliv s magií. Pachatel chodil ale nahý, a jakákoliv osoba aniž by chtěla, se na jeho hypnotizovadlo podívala

    a song který hrál u této ilustrace http://www.youtube.com/watch?v=J06G-zyiCGw&feature=share ať je to autentický :)
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    konečná
    akryl a tuš 50x36
    Pana Papouška už trápila nemoc delší dobu, věděl, že už tu dlouho nebude..trpělivě čekal na smrt. Byl vdovec a neměl žádné děti. Přátelé skoro už také ne, jeho ročník pomalu vymíral.Nebylo dne, kdy nemyslel na svou zesnulou.. Pan Papoušek byl uzavřen do sebe, nekoukal na zprávy ani neposlouchal rádio. Chvíli před jeho smrtí mu volal poslední blízký přítel, aby se ujistil, že je v pořádku..poté mu sdělil, aby si dal pozor, protože planetu zem napadla monstra bůh ví odkud.. Pan Papoušek ale nevěřil, na pohádky je starý, říkal si.. dveře nezamykal. V podvečerních hodinách behěm cesty do své ložnice potkal neznámou bytost.. "takže takhle ty vypadáš? věděl jsem, že si pro mě příjdeš".. Zavřel oči a v omylu, že se odevzdal do náručí bestie a ne přirozené smrti předčasně odešel..

    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    čolek
    akryl a tuš
    48x32

    "muselo se něco stát kapitáne, vidíte tu obludu? musíme být mrtví..pan bože..jen o tom nevíme!".. celá posádka byla v údivu ze spatření obřího obojživelníka. Myšlence, že zemřeli díky nějaké nehodě je ovládla natolik, že do teď krouží v blízkosti čolka a ani nezkusili vyplavat na povrch. "Posmrtný život jsme si představovali teda jinak" zaznělo v ponorce..

    RFK
    RFK --- ---
    dooost dobrý!
    YNOR
    YNOR --- ---
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    SLAKINGLIZARD: super!!! Pobavil jsi mě:))
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    nějaký animace












    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    Čaryfuk
    pomocí kouzla se postupně zahřívá
    náladovka
    akryl, tuš,uhel a křídy
    49x34

    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    mozkohelma



















    belton spteje, molotow fix a autolaktak

    jsem dělal pro bráchu od přítelkyně helmu, celkem piplačka :) základ je ze sprejů dvou odstínu ružové, linky jsou metalickým fixem, takže to háže trochu odlesky do stříbrna a zbytek je akrylem. Nakonec jsem to přestříkal čirým autolakem. Sice se s mozkohelmou jezdit bude, ale je spíš myšlena jako dekorace :)
    SLAKINGLIZARD
    SLAKINGLIZARD --- ---
    ISIS: nebylo by špatnéé :)

    SIUDELAOIPOOIK: díky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam