• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABAKAGraffiti z Pražských ulic
    Graffiti z Pražských ulic. (tím nejsou myšleny legální plochy) pouze fotky a videa.)
    Pokud možno, uvádějte prosím i lokalitu..díky,)
    a eventuelně autora,)
    rozbalit záhlaví
    SM3
    SM3 --- ---
    LALO: já spíš vidím hovnama počmáraný zdi
    ZILBER: co máš společného s idnesem? Nikdy jsem tam nenapsal ani slovo...
    Mažu se, argumentace na pováženou, jen tak dál :D
    ZILBER
    ZILBER --- ---
    SM3: tady nejsi na idnes ty popleto
    LALO
    LALO --- ---
    SM3: jako bych slysel poadat hovna do zachodu...
    SM3
    SM3 --- ---
    ZABAKA: já to nikomu nevyvracím, at to dělá, když v tom vidí tzv. "umění" to nikomu neberu,,, jen si hodil fotku kde jsem byl před pár dny a jsem měl potřebu to napsat ;)
    Neříkám, když umí někdo udělat něco pěkného nějaké "obrazce, obrázek, nějaký nápis co něco říká apod." tak s tím nemám problém ale načmárat tfk, be apod. sračky umějí děti ve školce a už těm je vtloukáno do hlavy, že se kreslí/čmárá na papír a né na baráky apod.
    Pod pojmem "pouliční vandalismus" si představím úplně něco jiného, jasné každý to vidí jinak ;) ... ale udělat mi tohle někdo na barák apod. tak jak jsem již psal a neměl bych slitování a to individuum by nemělo jediný ospravedlnění a at si pak jde stěžovat třeba k ústavnímu soudu...
    Nejsem materialista v některých věcech mam asi i dost radikální názory(nejspíš), ale v tomhle nevidím nic jiného než bezhlavé čmárání po cizím majetku, když už někdo chce čmárat tak at napíše něco co něco vyjadřuje nějaký postoj/názor, ale počmárat sedačky v metru apod. tak za to bych ho bez pardonu zlámal ...

    Ulice jsou naše ;)
    sm3 | 1. Máj 2012 - Miřme na správné cíle! – rajce.net
    http://sm3.rajce.idnes.cz/1._Maj_2012_-_Mirme_na_spravne_cile/
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    SM3: no je fakt ze to zadny zazraky nejsou. s tim barakem a autem te samozrejme plne chapu. tahle dizkuse je predevsim o tzv. "poulicnim vandalismu" Podle me to ma svoje kouzlo ale jsou veci ktery taky neuznavam.
    SM3
    SM3 --- ---
    ZABAKA: je tam fajn procházka po tom schodišti nahoru na barandovské terasy, tam se to dá prolést, prý to tam hlídá postava ukrajinského boxera s bejsbolkou a psem, ale byli jsme tam s dvěma psi a po tichu jsme zrovna nebyli a nic se nestalo, podél tratě se dá dojít k hospůdce a bývalému bazénu ...
    takovýdle čmáranic tam bylo několik, ale já v tom nic nevidím, max. ničení majetku, kdyby mi tohle někdo udělal na barák/auto a chytit ho přitom tak mu zlámu ruce a těma rukama to bude umývat a pak at si stěžuje kde chce ...
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    Barrandov- TFK, BE

    LALO
    LALO --- ---
    NICK_SLAUGHTER: najit,zabit....
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    HEJSEK23: hele ty jeden patlale vyještěřenej, koukej se na ty tvý vymotaný sračky vysrat..sem jel dneska z práce a viděl sem od tebe zkrosenej kámošův piece ! vole blbej..
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    ZABAKA: a KNS neasi,)

    ZABAKA: tadytím mě zmetek jeden přejel
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    štěrboholy- HW, CLE



    Břeh vltavy (?)- CLE, RMG



    Vltavská- CLE, RMG

    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    Podolská vodárna- FBS, CLE, RMG

    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    Kublov- CLE

    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    FBS CLE

    WIEDER
    WIEDER --- ---

    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    Ortenovo náměstí- GSI

    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    Jižní spojka- KZW, ATD, JO





    SM3
    SM3 --- ---
    http://www.thedudecompany.com/ znáte je někdo? Jejich věci se evidentně objevují i po praze, nějaká prg odnož? Víte o tom někdo něco víc? Nějaký kontakt přímo na ně?
    ZILBER
    ZILBER --- ---
    HEJSEK23: si se asi posral ne..krosíš piecy nějakou zamotanou hadicí všude lidem, kterým nesaháš ani po hovno na botě z nějaký 23 axičky, a ještě pyskuješ? zalez a vůbec se neozývej..
    jel jsem nedávno přes ohradu, tam si to udělal do každýho druhýho chromu..kde vůbec bereš tu drzost si ještě otvírat tlamu?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    EPOS_257: splachni se do svy ikony!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam