• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABAKAGraffiti z Pražských ulic
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    FC docela jedou..
    Prague Days (2013) | PhatBeatz
    http://www.phatbeatz.cz/prague-days
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    CARLOZ: bylo to i na jednech stránkách, kde byla většina graffs z prahy, ale už si nepamatuju ten název těch stránek je to už dlouho neví někdo?
    CARLOZ
    CARLOZ --- ---
    Nemate nekdo vyfocenej ten graff s obesencem nad muzeem? Dnes tam stoji neakej barak napojenej na tu zed..
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    DRCRABAKLES: prolistuj si street art auditko a názor si snad uděláš sám. případně auditko against street-art
    DRCRABAKLES
    DRCRABAKLES --- ---
    RADDINO: Lol... tak to jo, ja cekal, ze uz je to jen nejaky stigma pocatku 90. let :) To je dost nekolegialni, ne? Jakej to ma smysl? Chapu, ze te nasere, kdyz ti nekdo prejede tvoji vec... ale vyhlidnout si nekoho "slabsiho" a takhle se po nem svezt mi prijde dost ubohy... ale budiz, proste drsnej iniciacni obrad.

    Btw. Neboj, ja nemaluju... jen me tenhle fenomen fascinuje, tak se o to zajimam. Nikoho osobne neznam, tak se nemam jak k takovejm informacim dostat.

    To me privadi k dalsi myslence... jak klasicky writeri hledi na lidi, co delaj sablony? Berou to jako uplne jinou ligu/sport? Neresi to? Nebo z despektem?
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    DRCRABAKLES: no jasný, bejt tebou, tak se s barvama nepohybuju nikde, kde je šance potkat někoho z local writers. Tz. že pokud tu nad tím tak teoretizuješ, tak by ses na to měl rovnou vysrat!
    DRCRABAKLES
    DRCRABAKLES --- ---
    GAZER: Aha... takze ve filosfii writeru je tedy legal pouze na "jedno pouziti"? Kdyz uz je celej prostor pokrytej dobrejma vecma, tak uz nikdo nema pravo to preject? Leda TAKI 183..? :)

    Jeste jedna vec me zajima... Funguje jeste to, ze kdyz starsi writeri nekde potkaj nejaky toye, tak je zmlati a vemou jim cany? ... mluvil o tom V518 v nejaky knizce, co jsem cetl. Tenhle princip mi totiz prisel dost absurdni. Jinak dik za odpoved
    GAZER
    GAZER --- ---
    DRCRABAKLES: mel bys respektovat vetsinu praci a snazit se hledat cisty fleky, jestli jde o legal a ptas se na takovou otazku vubec nedoporucuju, pokud teda nenarazis na nejakou mega toyarnu ( barandov nebo prosel by mozna sel) jinak fakt radim nezkouset nekoho nasrat, z vlastni skusenosti vim ze to neni zadna sranda
    DRCRABAKLES
    DRCRABAKLES --- ---
    Cus, jsem uplnej laik, tak se taky tak zeptam... Vzdycky me zajimalo, jestli fungujou nejaky nepsany pravidla, co, kdo, jak a komu muze "preject" etc. Dik za odpoved :)
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    zličín
    ZABAKA
    ZABAKA --- ---


    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    tohle jsem nafotil na jedny nocni tramvaji

    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    Kobylisy
    K179
    K179 --- ---
    KOLOR JAM 2013
    14.-15.9. Praha Těšnov
    Graffiti celý víkend, DJ's a Breakdance pouze sobota

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam