• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABAKAGraffiti z Pražských ulic
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    VYHULENY_UFO: Tvl na osobáky a takovej toy, to nasere.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    COAKONE
    COAKONE --- ---
    kAER mTR - Strahov

    COAKONE
    COAKONE --- ---
    SOUTH CITY - PRAGUE

    COAKONE
    COAKONE --- ---
    old shit nulaosm, location- modrany),Orion wall :D

    ZABAKA
    ZABAKA --- ---
    Řepy

    LALO
    LALO --- ---
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    FAKOLY: Co nejdřív to odstraň a zdokumentuj to.
    DODEXXX
    DODEXXX --- ---
    Doporučuju ti najmout si advokáta, ten by ti měl poradit líp než anonym na internetu, i když zatloukat a zatloukat nezní špatně, ale ten advokát ti poradí třeba ještně něco navíc.
    WRKB
    WRKB --- ---
    FAKOLY: No tak to asi dokážou, ale musíš zatloukat. Nikdy nepřiznej víc, než ten jeden, u kterýho tě chytli - a i ten popři.
    FAKOLY
    FAKOLY --- ---
    Mám dotaz : jel jsem včera v noci hodně snadno identifikovatelnej tag a nakonec mě u jednoho chytili. Dokážou mi přišít všechno, prej si to okolo projdou...?
    UZEL
    UZEL --- ---
    NICK_SLAUGHTER: tam odtud to mám...to je fuk..šlo mi spis o princip..nevadí...tu barvu jsem stejné použil...jen to prosté není ono...
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    UZEL: mno měl si jít do graffnecku jak ti lalo poradil.........
    0123
    0123 --- ---
    UZEL: priste napis az si pudes koupit rohliky, je s tebou legrace
    PECH
    PECH --- ---
    Radim Uzel?
    UZEL
    UZEL --- ---
    takže bylo to přesné tak jak jsem rikal..barva obalu neodpovídá přesne nastrikany barvě...použil jsem montana 94 grey labyrinth ...čekal jsem ze někdo aspoň poradí..ale.klasika....aspoň je vidět kolik lidi se tu věnuje malovaani doopravdy..krom tech bombingu co tu občas jsou, který vypadají jak od teenegeru;););)
    LALO
    LALO --- ---
    INK_FLO: graffneck.cz tam najdes vsechno
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    LALO: můžeš mi prosimtě poradit nějakej ten specializovanej krám?....vypadá to totiž, že tomu rozumíš, tak bych se rád dozvěděl, kde koupím kvalitnější a levnější barvu než black montanu za 88 kč z toho odkazu od UZELa
    LALO
    LALO --- ---
    UZEL: si zajdi do specializovanyho kramu, tam ti poradej a maj kvalitnejsi a levnejsi barvy nez v Obi graffneck.cz
    UZEL
    UZEL --- ---
    RESK181: ne..ale mám zkušenost ze barva na víčku jeod reálný barvy odlišná..natož takhle na kompu nebo telefonu..chci tu barvu trefit co nejvíc... Tak bych rad radu od někoho kdo ma nastrikano
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam