• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHRASEWASTE TO ART - ODPAD S NOVOU DUŠÍ ... recyklace ... umění ...DIY
    SHI
    SHI --- ---
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    SYPH1: moje máma tohle dělá už tak tři roky, až budu doma, pošlu fotky. tenhle je dost děsnej, co si budeme povídat:D nicméně se to lakuje až pak jinak by se ti ty ruličky při ohýbání lámaly.
    SYPH1
    SYPH1 --- ---
    SHI: pokud natřem lakem ty noviny tak to pak vypadá lépe a dá se to stylovat do různejch barev, nebo jestli to natíraj až potom newiim, na postup jsem se neptal
    SHI
    SHI --- ---
    !!!
    SHI
    SHI --- ---
    repast z pred a po)
    SARRI
    SARRI --- ---
    PHRASE: videla jsem moc peknou podlozku pod horke hrnce ze spuntu od vina ..
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    jste alkoholici? něco pro vás :) škoda, že dens těch korkáčů v lahvích ubývá...
    SARRI
    SARRI --- ---
    trosku damickovskej blog, ale sem tam zajimavy napady na recyklaci materialu
    Craft My Ass off
    http://craftmyassoff.tumblr.com/
    SHI
    SHI --- ---
    SHI
    SHI --- ---
    SHI
    SHI --- ---
    SHI
    SHI --- ---
    SHI
    SHI --- ---
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    PHRASE: ok
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    MOLLY: tak tady nejde jen o nábytek, ale i umění různé věci atd
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    Tak, ještě to zkusím tady :)

    Potřebuju nalepit na nábytek tapety - v tuhle chvíli se rozhoduju mezi vinylovejma a vliesovejma (ale asi zvítězí vinylové), papírové jsem vzhledem k nízké odolnosti zavrhla. Vím, že se na oba druhy tapet prodávají speciální lepidla pro lepení na zeď, ale u těch se předpokládá savý podklad a jsou dělané tak, aby šla tapeta ze zdi později celkem snadno sundat.

    Takže, co byste mi doporučili za lepidlo, když chci takovou tapetu nalepit na nábytek (=podklad není savý), aby držela jako přibitá a neodchlipovaly se rohy? Ideálně aby se to dalo lepit v interiéru=moc to nesmrdělo.

    U složení těch tapet píšou "jsou vyrobeny z netkané textilie a z celulózových a polyesterových vláken."
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    a nedublujou se tyhle dvě diskuse?
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    Nábytek a doplňky z workshopu 3xR - redukuj, renovuj, recykluj byl na Desingbloku a teď je ve dražbě na aukru. Výtěžek jde na sdružení Tereza.

    SHI
    SHI --- ---

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam