• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VDFLATREFERENCE na řemeslníky, opraváře, zkrátka dodavatele zboží/služeb, souvisejících (nejen) s bydlením.
    Není nad osobní doporučení, proto bych rád na jednom místě shromažďoval reference na řemeslníky, opraváře, atd., se kterými máte zkušenost.

    Fantazii se meze nekladou, ale představa je taková, že každá reference by měla obsahovat minimálně:

    -zda se jedná o pozitivní/neutrální/negativní zkušenost
    -jméno firmy/člověka a kontakt (telefon, e-mail, web...)
    -o jakou práci nebo službu šlo
    -místo
    -klíčová slova pro snadnější vyhledávání

    Možná šablona k vyplnění:
    Reference:
    Název firmy:
    Kontaktní údaje::
    Druh práce:
    Místo:
    Detaily:
    Klíčová slova:

    Klíčová slova uvádějte prosím v 1. pádě a použijte nějaký normální výraz, kvůli vyhledávání.

    Příklad: plovoucí podlaha -> ANO, plovoučku, plovku -> NE.

    A samozřejmě, pokud má kdokoliv tip na nějaká zlepšení, tak napište sem nebo do pošty. Díky!
    rozbalit záhlaví
    HOJ_TY_STEDRY
    HOJ_TY_STEDRY --- ---
    MATHEZ: ahoj, my akorát vcera/dneska řešili nefunkční bojler. Našli jsme firmu https://www.frydl-servis.cz/extra/pohotovost a spokojenost. Přijeli druhý den, oprava proběhla v pohodě, vypadá to dobře udělané (=líp, než jak to bylo udělané jejich predchudci). Jen cena vysoká, ale nevim, jestli jinde by to bylo lepší.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    Ahoj, hledám někoho na prohlídku kotle značky Junkers, Praha.
    Spěchá
    HANELA
    HANELA --- ---
    SUVA_: město?
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    solan@smart-sbd.cz

    Delaji mi komplet rekonstrukci garsonky (rozvody, koupelna, podlaha, podhledy s uloznym prostorem a podobne) a zatim velka spokojenost, jsou rychli, precizni, komunikace je prijemna.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Tip na firmu/jednotlivce na castecnou rekonstrukci koupelny ve starem prazskem cinzaku? Vymena sprchace za vanu, vybourani soklu, drobne obklady, mozna i vymena zarubni za uzsi. Diky!
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Neměli byste náhodou tip na všestrannějšího člověka na úpravu prodejního stánku (staré trafiky) v Praze? Natírání, lištování, pokládka podlahové krytiny, instalace truhlařiny (příčky a nábytek), připojení zářivek apod.
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    Nemáte někdo tip na stavaře, co by mi byl schopen před koupí odhadnout cenu rekonstrukce (koupelna a rozvody) v garsonce? Praha.
    ROGERD
    ROGERD --- ---
    Ahoj,
    sháním obkladače - vybourali mi v bytě při opravě domu kus zdi na záchodě, kterou teda nějak opravili, ale potřebuju to doobložit. Praha 8, Kobylisy.

    Díky!
    KULHY
    KULHY --- ---
    KULHY: Praha 10
    KULHY
    KULHY --- ---
    Zdar, hledam firmu/remeslnika co by zvladli opravu steny (spis docasnou nez na veky) v koupelne okaloveho domu. Je tam prohnila deska vnitrni steny. Asi to necim zafixovat, prekryt novou deskou a oblozit/natrit. Dik za pripadny tip.
    SM3
    SM3 --- ---
    [Renovace koupelny v paneláku]
    Pokud byste měl někdo tip nebo jste schopný to někdo přímo udělat...
    COMATORY
    COMATORY --- ---
    TBC: Myslim ze tenhle model kamen tam mam taky plus jeste nejaky jiny ale podobny. Poslal sem info do zpravy.
    COMATORY
    COMATORY --- ---
    TBC: Netusim. Zjistim a dam vedet.
    TBC
    TBC --- ---
    COMATORY: typ ? GAMAT 461 nebo jine?
    COMATORY
    COMATORY --- ---
    Zdravim, mam trosku zoufalou situaci. Mam na byte 4x plyn. topeni WAW, jsou z roku 1979 a z tech 4 funguje jenom jedno. Nejsem schopny sehnat nikoho, kdo by to opravil. Jsem ochotny si extra priplatit, Zlinsky Kraj, budu rad za kontakt nebo doporuceni. Dekuji.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Praha
    podlahář, velmi milý, vstřícný, atd. prostě zanechal dobrý dojem
    Attila Lukáč, telefon 777331140, nějak spolupracuje s Brenem, v některých případech má na koberec slevu, asi tehdy, když si objednáte koberec z "nářezového programu", tedy nikoli z role na prodejně.
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    Důrazné varování před CZ interiéry s.r.o. https://www.czinteriery.eu/cz/. Celkově je celá firma marná, ale jmenovitě Jaromír Novák je naprostý tragéd, má to být projekťák, ale vystupuje i jako truhlář a podlahář, přičemž ani jednomu zjevně nerozumí. Nicméně majitel firmy se za něj plně staví a sám se neangažuje, že ho to nezajímá. Jsem v tom jen za 30k, ale jednání s nimi mě stálo pár let života. Naprosto nekompetentní, obchodně, ale hlavně odborností. Mělo mě varovat, co mi ukázali na dílně a v showroomu, protože to vypadalo hrozně esteticky i provedením, ale postavil se za ně náš architekt, který jinak měl doporučení velmi dobrá a spolehlivá.
    Mělo jít o zakázka na truhlařinu v celém bytě za cca 1.5 míče, po půl roce nemám ani soklové lišty... Na meily neodpovídají, pokud tak zjevně z cesty, telefonická komunikace obdobně, tři měsíce nekomunikovali vůbec (první jednání proběhlo loni, osobní schůzka s potvrzení zakázky v březnu 2022), tisíce návštěv, konzultací a požadavků na stavbu a nakonec mi Novák dnes řekl, že si nepamatuje, že u mě kdy byl. Dohodnuté schůzky ruší hodinu předem nebo prostě nedorazí (jako dnes, kdy měli dorazit v 8, celý byt vyklizený, a prostě nepřišli, že se ta schůzka zrušila, jen mi to nějak neřekli). Dneškem to martyrium snad končí, protože mi došla trpělivost. Lišty z nich snad dostanu alespoň jako polotovary, a můžu si je lepit sama, pokud ne, tak mě ještě čeká soud o tu zálohu. Zbytek zakázky ticho po pěšině.
    Na celé rekonstrukci se truhlařina ukázala jako největší oříšek, ale tahle parta je naprosto marná.
    CERMI
    CERMI --- ---
    Ahoj, mate tip na sikovneho zednika, ktery zvladne novou zidku podel venkovnich schodu? Postaveno ve 30tych letech 20.st. Praha 5 a okoli. Diky.
    S_NITRO
    S_NITRO --- ---
    sháním reference na Atrium (dřevostavby) a Povolstav, firma co vybaví celé řízení pro stavební povolení. Díky
    VOIKUKKA
    VOIKUKKA --- ---
    Stavební dozor JMK (Slavkov u Brna), někdo prosím nějaké doporučení?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam