• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALOfotky Hnusů z jídelen a restauraci
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    TARIS
    TARIS --- ---
    Tak tohle je celkem síla. Školní jídelna Pošepného náměstí Praha. Zadejte si to do GPS a vyhněte se tomu obloukem :D...

    http://imageshack.us/photo/my-images/560/p1257240212.jpg

    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    http://imageshack.us/photo/my-images/585/p1339080312.jpg/

    Mám problém s uploadováním přímo do diskuse tak se omlouvám
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LALO: zřejmě i kuchaři tohle je bída.
    LALO
    LALO --- ---
    KORA: prej pred 5 rokama to tam bylo na lepsi urovni, ale do niceho se neinvestuje a manageri se tam stridaj jak na bezicim pase a o vypaltach ani nemluve...
    KORA
    KORA --- ---
    LALO: no to bych blila. pardon za výraz, ale k tomu se snad nedá říct nic jinýho. když jsem byla na střední, přivydělávala jsem si tam debarasem na večeřích, zdaleka to nevypadalo tak uměle a hnusně.
    TARIS
    TARIS --- ---
    LALO: To je leda Top Shit hotel ... Letos tam měli kamarádi maturák a to co tam předváděl personál bylo drsný... za pivo ( staráč ) si řekli 50 za perlivou vodu 45 a co mě jako konzumenta naštvalo nejvíc byla Amundsen za 90 :D.... k jídlu se raději vyjadřovat nebudu ... chlebíček za 40 korun na kterým byl plátek okurky a bledej salát mě totiž odrovnal :D
    KATHRINA
    KATHRINA --- ---
    Peklo na talíři: Rozborka utopence - Pořad: Peklo na talíři, Video na Stream.cz (ID: 669348)
    http://www.stream.cz/peklonataliri/669348-peklo-na-taliri-rozborka-utopence

    :)) sem neznala, dobrej pořad
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    to teda, koukám, že můžu jít rovnou dělat šéfkuchaře do hotelu pětihvězdičkovýho :+D

    dost mě tohle zarazilo, ale nakonec je to pořád ještě úsměvný, co by člověk čekal...
    SPRINGLE
    SPRINGLE --- ---
    LALO:
    LALO:
    LALO:

    no hustý,to doma dělám lepčí !!! ani v dvouhvězdičkovým by mě to neuchvátilo :/

    no co doda - chudáci ubytovaní :) tak,že jim přeji dobrou chuť :)
    LALO
    LALO --- ---

    veka s kupovanym bylinkovym maslem a poradnym flakem okurky na ozdobu
    Top hotel Praha****, vecere formou rautu
    LALO
    LALO --- ---
    Na 4 hvezdickovy hotel bych cekal neco luxusnejsiho,ale co sem mohl cekat, kdyz hned druhej den v praci skladnici fasovali 2 palety umelejch dochucovadel.Skoda ze sem nestih vyfotit sunkovy kornoutek s naslehanym maslem a posypany vegetou...
    LALO
    LALO --- ---

    cesnekovy naslehany maslo na kousku uzenyho syra s hroznovym vinem
    Top hotel Praha****, vecere formou rautu
    LALO
    LALO --- ---

    pulka rajcete s cesnekovym naslehanym maslem
    Top hotel Praha****, vecere formou rautu
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    to je fajné... zpravte pár lidem chut a hoďte sem neaká chutné jídlo :D
    LALO
    LALO --- ---
    LULLABY: cely to bylo nejaky odflaknuty.Mrazena zelenina co byla rozmrazena v mikrovlnce s trochou vegety.Kureci prso rozklepany na 2 mm a ochuceny grilovacim korenim a abych se necitil osizen,tak mi to jeste jednou osolil a chlapsky opepril.jen ten zelnej salat nemel chybu :D
    LULLABY
    LULLABY --- ---
    LALO: to vypada jako by ty "medailonky" byly z podrážky
    LALO
    LALO --- ---
    MARKYSHA: nee, jmenovalo se to kureci medailonky s restovanou zeleninou.Misto prilohy sem si obednal vic zeleniny/abych zil zdrave :D / to sem ale necekal,ze dostanu takovou hromadu
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    LALO: to je nějaká pseudo čína ne?
    LALO
    LALO --- ---


    pan kuchar soli a peprem nesetrril....
    PAYAMAN
    PAYAMAN --- ---
    ZUZKAOU: vypada to dobře:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam