• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERFat Happy Cats
    >
    Ano, vim, ze tu je uz jeden klub "Boubelky" ale rada bych aby tohle byl klub jen pro fotky krasnych "vetsich" a hlavne spokojenych zen a divek. Vitany jsou samozrejme fotky i z vlastni "sbirky"...zadny kecy o dietach nebo "Kde sezenu tyhle dziny" a "Slusely by mi tyhle saty?"..proste jen fotky...malej chat je ok ale jinak to mazu. Za urazky a kecy typu "prasnice" a "velryba" RO na tyden.
    POZOR! Na nastence je anketa, kdo by se chtel zucastnit foceni.
    rozbalit záhlaví
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ONITSUKATIGER: Mě se to taky líbí, ale došla jsem k závěru, že na to nemám tělesnou konstituci :-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    ONITSUKATIGER: mně se to taky moc líbí :-)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MARKYSHA: haha, ne ne :-) ja se venuju orientu...ale poledance obdivuju a strasne se mi libi...co ty holky tam predvadely? Myslim, ze Newton bych z nich radost nemel, pac nektere uplne vyvracely jeho zakony gravitace...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    KACHNIK: proč tolik mínusků? Jestli šlo o tu poslední Šímovou, tak ta opravdu měla něco do sebe, i přes tu morbidní obezitu.
    ONITSUKATIGER: poledance to je takový ten typ tance u tyče (nemyslím striptýz samozřejmě) ? Ty to děláš?
    AKICHITA
    AKICHITA --- ---
    ONITSUKATIGER: jako bomba všechno,ale ta barva vlasů-wau!
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TRANQUILITY: hihi, no ja jsem se o vikendu hodila po dlouhy dobe do gala na otevreni poledance studia Firefly...




    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    jsem demonstrativně předváděla, že žádnýho chlapa nepotřebuju:D A ségra mě zmákla cvaknout a hodit na FB:D

    427633 1985679819399 1765397851 989411 331136713 n
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    ISCH: ja taky:-)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ahahahaha! Tak tohle je dobry...
    ISCH
    ISCH --- ---
    ONITSUKATIGER: Už jsem jeho mínusy zneutralizovala :D
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---







    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    hm, radi nam tady minusickovej skritek, tak mu dame dalsi duvod proc minusickovat :-D


















    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KACHNIK: tak asi nebyla nadšená z toho že ji fotograf postavil do vrat od chlíva... :O)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TRANQUILITY: a mne se zrovna libi!!pamatujes jak jsme se tenkrat potkaly na Blanici a prvni, co jsem ti rekla bylo "jO!!! ja te znam!! mas suprovy fotky a strasne ti zavidim ty samodrzici puncosky!!"
    KACHNIK
    KACHNIK --- ---
    TRANQUILITY: nojo, kdyby se netvářila a nestála jako kdyby nutně potřebovala hodit bobek...
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    ONITSUKATIGER: ale na to jaký má boky má docela pěkný stehna... já chci taky... :)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    KACHNIK: ja jsem si zrovna vsimla, ze ma ty dva dily tech plavek uplne rozdilny...Mas pravdu, trosicku tam chybi nejaka jiskricka v oku nebo jak to rict....
    KACHNIK
    KACHNIK --- ---
    ONITSUKATIGER: Ta poslední se mi nelíbí, málo vkusu, málo osobitosti a hlavně vůbec není Happy! Jinak moc pěkný klubík tu máte ženské. Je radost dívat se na důkazy toho, že nejlepší ozdoba ženy je úsměv. A podle mě osobitost a sebevědomí dělá taky velkou práci ;).
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Krasne pondeli preji









    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam