• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERFat Happy Cats
    >
    Ano, vim, ze tu je uz jeden klub "Boubelky" ale rada bych aby tohle byl klub jen pro fotky krasnych "vetsich" a hlavne spokojenych zen a divek. Vitany jsou samozrejme fotky i z vlastni "sbirky"...zadny kecy o dietach nebo "Kde sezenu tyhle dziny" a "Slusely by mi tyhle saty?"..proste jen fotky...malej chat je ok ale jinak to mazu. Za urazky a kecy typu "prasnice" a "velryba" RO na tyden.
    POZOR! Na nastence je anketa, kdo by se chtel zucastnit foceni.
    rozbalit záhlaví
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ISCH: Chápu, pokud je za tím nějaká myšlenka, tak to může být super, nicméně zatím tu nepadla ta myšlenka, u které bych si řekla "to je ono!"... Tak jen zmiňuju, co vnímám jako rizika.
    ISCH
    ISCH --- ---
    MORGAIN: Právě můj fotograf má touhu udělat takovýhle fotky a vůbec, je to úžasně tvořivej člověk s dobře šílenejma nápadama. A tohle... No v nejhorším to prostě bude vypadat blbě, no a co? :D
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ONITSUKATIGER: Nevím, jestli zdůraznění kontrastu porovnáním s někým hodně drobným, je zrovna "taková, jaká je"... Naopak mi přijde, že je to zkreslující...

    Jinak souhlasím s tím, že nemusím mít všechny fotky ultra lichotivé... ale zase záměrně fotit něco, co má pravděpodobnost 80 % na to, že to bude zkreslovat nelichotivě....
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MORGAIN: Ja osobne treba nemusim mit vsechny fotky ultra lichotivy...spis bych rada fotky jako mela Isch..proste jen ona takova jaka je...
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    1MALALISTICKA: Nejsem si jistá, jak to bude působit. Mám několik kamarádek, které jsou vedle mě fakt hodně štíhlé a drobné a mám pocit, že když spolu někam vyrazíme, ještě se ten kontrast zdůrazní a vypadá to sradovně.... ale nevím jestli zrovna lichotivě pro boubele...
    ISCH
    ISCH --- ---
    1MALALISTICKA: Hele o tomhle jsem už mluvila s Martinem a rozhodně nebyl proti ;) (a já taky ne :D )
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    1MALALISTICKA: Imho, proc ne? :-) S tebou vzdycky :-P
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    Já vím, že jsem v tomle audiku težce out, protože jsem štíhlá, ale napadnulo mě, jestli by některá z Vás, když už dohaduete to focení, nechtěla kombinaci silnějších krásek a hubeňourů jako jsem já. Mě by ten kontrast zajímal. Konkrétní téma nemám, teď mě to napadnulo.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    BBBBEEEETTTTHHHH!!!! ♥♥♥♥♥♥
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    posty*
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ISCH: napis mi do sposty..mam dvoje, ktery by ti sedeli..a kdyztak ti udelam i nejaky pinup haro, co ty na to? :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    Ženy, nebude to fotka, ale mám žádost: potřebovala bych na neděli 15.4.2012 půjčit šaty vel. 50/52. Ideálně něco ne zcela společenského, trochu pin-up? Sháním takhle dopředu, neb když neseženu, budu nucena koupit, ale jedná se mi přávě o ten jeden den.
    Vrátím pečlivě a něžně v tlapkách vyprané a připojím nějakou pochutinu/víno.
    Kdyžtak pošta.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---





    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---










    CHZB
    CHZB --- ---
    ONITSUKATIGER: pekna a slusi .)
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    ONITSUKATIGER: ta je! :)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ♥♥♥

    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    NUFINKA: však seš kus pěkný baby:-*
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    NUFINKA: supercool! vitej!!
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    MASOO: ladi mi k me sedo kovove loznici (mam ji jako obraz :-)
    MASOO
    MASOO --- ---
    NUFINKA: to je dobre!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam