• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERFat Happy Cats
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    ehm, kdyžtak mě smažte... o cenách jsem ochotná smlouvat, případně přijmout naturalie;)
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Oblečení XXL, skoro nenošené / Praha ]
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TRANQUILITY: ja si rikala ze to zakouti znam!! na tocniku jsme mely s holkama z Jedofky jednou vystoupeni

    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    ONITSUKATIGER: jo, není zrovna dvakrát dlouhý a už je pekelně vytahaný:)))

    Se sokolníkem Ondrou na hradě Točník;)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    TRANQUILITY: jeee, to triko jsem mela taky ale bylo mi kratky...miluju sovicky..kde tohle je?
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    vypadám sice trošku vyděšeně, ale bavila jsem se:)

    hosting obrázků img24.eu
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    one women show :-)

    MASOO
    MASOO --- ---
    ahoj holky, dovolim si malicko spamu:
    byla jsem u fajn slecny si vyzkouset tento podvazkovy pas:
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Podvazkový pás / Praha, Vršovice / 400 CZK ]
    bohuzel mi byl velky a je do pasu, ale tady by se mohla najit nova majitelka...
    slecna je fajn, je s ni dobra domluva i pokec, tak proto spamuju.
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---














    UFOSLAV
    UFOSLAV --- ---
    Doteraz som tu len tak obsmŕdal, ale musím napísať, fakt krásne fotky sú tu!
    MASOO
    MASOO --- ---
    Ms-T on deviantART
    http://ms-t.deviantart.com/
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    nelichotivě? no já ti nevim, ale vedle Isch a Kitty to spíš nelichotivě odnášej moje prsa... :D Ne, vážně: každýmu se líbí něco jiného a tak jen ten kdo to zrovna sleduje může fakt hodnotit.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    tak mě pak nezapomeňte vzít s sebou;)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ISCH: Chápu, pokud je za tím nějaká myšlenka, tak to může být super, nicméně zatím tu nepadla ta myšlenka, u které bych si řekla "to je ono!"... Tak jen zmiňuju, co vnímám jako rizika.
    ISCH
    ISCH --- ---
    MORGAIN: Právě můj fotograf má touhu udělat takovýhle fotky a vůbec, je to úžasně tvořivej člověk s dobře šílenejma nápadama. A tohle... No v nejhorším to prostě bude vypadat blbě, no a co? :D
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ONITSUKATIGER: Nevím, jestli zdůraznění kontrastu porovnáním s někým hodně drobným, je zrovna "taková, jaká je"... Naopak mi přijde, že je to zkreslující...

    Jinak souhlasím s tím, že nemusím mít všechny fotky ultra lichotivé... ale zase záměrně fotit něco, co má pravděpodobnost 80 % na to, že to bude zkreslovat nelichotivě....
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MORGAIN: Ja osobne treba nemusim mit vsechny fotky ultra lichotivy...spis bych rada fotky jako mela Isch..proste jen ona takova jaka je...
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    1MALALISTICKA: Nejsem si jistá, jak to bude působit. Mám několik kamarádek, které jsou vedle mě fakt hodně štíhlé a drobné a mám pocit, že když spolu někam vyrazíme, ještě se ten kontrast zdůrazní a vypadá to sradovně.... ale nevím jestli zrovna lichotivě pro boubele...
    ISCH
    ISCH --- ---
    1MALALISTICKA: Hele o tomhle jsem už mluvila s Martinem a rozhodně nebyl proti ;) (a já taky ne :D )
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    1MALALISTICKA: Imho, proc ne? :-) S tebou vzdycky :-P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam