• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERFat Happy Cats
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ILLUMINATER: tak to jsem moc rada, ze to takhle vidite:-) a to je presne, proc jsem to tady zalozila...
    ILLUMINATER
    ILLUMINATER --- ---
    ONITSUKATIGER: Musis brat v potaz to ze sem sli vsichni kteri radi boubelky, baculky, tlustounky a obezulky protoze v "boubelkach" kdyz nekdo nahral zenskou s velikosti 40 a vejs byl za blbce ze to uz je moc tlusty. Pak sou tu asi BBW co se nemaji potrebu ukazovat ale ocenujou ze je tu klub kam beztrestne a bez milionu minustku muzou nahazet fotky:-) Ja to tady mam fakt moc rad a verim ze semnou i aokigahara, ufoslav, incubus a dalsi:)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    v zahlavi preci stoji

    "...ale rada bych aby tohle byl klub jen pro fotky krasnych "vetsich" a hlavne spokojenych zen a divek. Vitany jsou samozrejme fotky i z vlastni "sbirky"

    takze oboji..jen by bylo fajn, kdyby tu obcas nekdo nahodil i svoje. Konec hlaseni :-)
    AOKIGAHARA
    AOKIGAHARA --- ---
    ONITSUKATIGER: Neprijdou mi vsechny olik shoply. Jinak se teda omlouvam.. Ja jsem si myslel ze to tu je galerka se vsim a ne jen pro mistni.. Jo a tu utopii myslel jako nudu...
    ILLUMINATER
    ILLUMINATER --- ---
    ONITSUKATIGER: A hodi se sem ty fotky(chces tu vubec takovyhle fotky)? Nebo tu chces jen vlastni fotky lidi co to tu sledujou?
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    AOKIGAHARA: jen skoda, ze jsem zatim skoro jedina, ktera sem nahazuje svoje fotky, ktery neprosly zadnym photoshopem nebo me nelicila a necesala hodiny parta profiku...tu utopii jsem moc nepochopila...
    M0R
    M0R --- ---
    MURAMIXA: to sou všechno transvestiti/sexuálové, nebo je to jenom parafráze na Divine, ale se ženskejma? :)
    AOKIGAHARA
    AOKIGAHARA --- ---
    Juhuuuu ja si fakt myslim ze by Muramixa mela bejt napsana na nastenku jako kralovna postu. Co myslis spravkyne? Nebejt ji je to tu utopie.:)
    AOKIGAHARA
    AOKIGAHARA --- ---
    Nasup.. nasup.. nasup.. At se mi dneska krasne usina..)
    INCUBUS
    INCUBUS --- ---
    jojojjjj... Muramixa... to je ale ženská..... :- * * *
    UFOSLAV
    UFOSLAV --- ---
    Muramixa, to je dnes ale nádielka! Vďaka :)
    AOKIGAHARA
    AOKIGAHARA --- ---
    MURAMIXA: To rikam ze je to cela Konvalinkova:)
    AOKIGAHARA
    AOKIGAHARA --- ---
    Preeeeesne takhle nejak si to predstavuju. Probudit se a 136 novejch obrazku.. Uuuzasny Muramixo nekorunovana kralovno postovani.. Jo a diky za April.)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MURAMIXA: ahahaha!! tohle je supeeer!
    AOKIGAHARA
    AOKIGAHARA --- ---
    Muramixooo.. kde jsou nejaky fotky novy?:-) Nejak to tu usnulo.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ze vcerejsi firemni akce ve Zlutejch laznich...




    KENZO
    KENZO --- ---
    BORUVKKA: Já osobně mám rd spíše kratší a plnější nohy a pořádný zadeček. Bude to znít trochu divně ale celulitida mě vlastně přitahuje. O tom by se dalo napsat x stran co všechno je na baculkách hezké. Prostě jde o preference. Některým holkám se líbí svalovci,jiné mají rády običejné kluky. Tak to prostě je. Ps:teď chodím s hubenou holkou kterou nenápadně vykrmuji.
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    BORUVKKA: taky mi to připadá jako otázka, na kterou se nedá odpovědět. jako kdybych to obrátil a zeptal se, co se někomu líbí na štíhlých holkách. A co přesně se mu na nich líbí nejvíc...:) Pokud jsi to myslela jinak, klidně to rozveď.
    BORUVKKA
    BORUVKKA --- ---
    ONITSUKATIGER: jasně, s tím jsem počítala... asi jsem to nenepsala, jak bych měla, ale...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    BORUVKKA: promin ale pripada mi ta otazka trosku mimo..to je jako by ses gaye zeptala co se mu libi na tech chlapech...s tim se proste narodis..nekomu chutnaj maliny, nekdo je nesnasi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam