• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERTriatlon
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    TOMASH: to je tvuj plan?

    Mel bych tady dotaz na vsechny, [jacker?] co se triatlonu venuji - plavani. Jak to trenujete?
    S behem nemam problem, jak trenovat na kole je mi taky pomerne jasny, ale s plavanim si nevim rady. Strasne bojuju se stylem, asi se u toho moc vrtim. A stejne tak - plavete nejaky intervaly nebo spis souvisle?
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    JACKER: chtel bych letos aspon 3-4 zavody. uvidime, jak bude cas a hlavne jak budu schopnej natrenovat .))
    asi nemuzu rict, ze triatlon "delam" :) byl jsem loni na dvou kratkejch eventech na zkousku

    ale id LOVEC uz ma za sebou 1/2 IM a na letosek ma v planu IM :)
    JACKER
    JACKER --- ---
    TOMASH: a ty delas triatlon?
    JACKER
    JACKER --- ---
    TOMASH: super!!!! takze na tech dvou zavodech budes, jo?
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    cus, tak ja zacnu s planem na 2012:
    21.7. 0,6-28-7,2 http://zeleznychlist.pythia.cz/ - takova spis srandaakce
    12.8. doksyman 1/2 im 1,9-90-21,1

    plus jeste neco ze serie tritour
    Závod 1:                     neděle  27.5. 2012     Poděbradský triatlon           0.7 - 30 - 7km (po silnici)
    Závod 2:                     neděle  17.6. 2012     Triatlon Předboj                  0.7 - 30 - 7km (po silnici) 
    Závod 3:                     neděle   24.6. 2012    Triatlon Nymburk (Ostrá)     0,6 - 26 - 6km  (po silnici)
    Závod 4:                     sobota  11.8. 2011     Doksyman triatlon              0.7 - 30 - 7km  (po silnici)
    JACKER
    JACKER --- ---
    _ALBETH_: ok, super :) Ja to beru fakt vazne. Rad bych to zkusil. Rikal jsem si, ze pojedu do Děčína na Xterra triatlon. Ale toto je hned za rohem. Takže to vidím fakt pravděpodobně. Já teď běhám na jarní půlmaraton v Praze, tak zkusim, jestli vydržim trénovat i plavání a kolo.
    _ALBETH_
    _ALBETH_ --- ---
    přemýšlím o tom...za čtyři měsíce bych něco natrénovat mohla
    JACKER
    JACKER --- ---
    _ALBETH_: Super!!! Díky moc!!!! To vypadá fakt zajímavě. Jestli budu tou dobou v Praze, tak tam určitě půjdu. Ty to zkusíš?
    _ALBETH_
    _ALBETH_ --- ---
    propozice terénní triatlon | Czech Bigman
    http://www.czechbigman.cz/propozice-terenni-triatlon
    JACKER
    JACKER --- ---
    _ALBETH_: ja tam pujdu velice pravdepodobne... tak jestli chces muzem se pak nak domluvit.... ja zatim rekreacne beham asi pul roku, ted jdu koupit sporttester a chci presedlat i na kolo a beh (sporttester protoze nevim jak rychle bych mel spravne plavat/jezdit). takze pak se uvidi jestli to ma cenu :D
    _ALBETH_
    _ALBETH_ --- ---
    pro mě je jednoznačně nejtěžší běh...tak nevím jestli je tenhle typ duatlonu pro mě jako začátečníka vhodný :D ale vypadá to zajímavě
    JACKER
    JACKER --- ---
    _ALBETH_: Jo, já to mam podobně. Chci to teď v létě zkusit. Koupil jsem si proto drahou permici do bazénu, tak snad to bude mít vliv.

    Nechceš zkusit tedy terénní Duatlon v praze v květnu? Terénní duatlon má výhodu, že se to jede na horákovi, kterýho má asi každej a pak tam neni ani plavání, což je nejobtížnější část pro hodně lidí. Ja tam velice pravděpodobně půjdu, měly by to být poměrně velké závody: http://www.xterra.cz/zavod/xterra-o2-zlute-lazne-praha
    _ALBETH_
    _ALBETH_ --- ---
    nevěnujeme, ale chtěli bychom ;)
    JACKER
    JACKER --- ---
    Jsem rád, že už tu máme dvacet booknotí. Věnujete se někdo triatlonu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam