• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERTriatlon
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    ALTOR: jj kolo je moje, v tom jsem se našel... u prsou ted zkousim co nadech tak dve tempa a dusledne pod hladinu, ale chcu byt za frajera, toz ten kraul je povinnost ,) bech je mordor, jsem zkousel pred 2 roky, kdyz jsem mel celkem fyzicku a neco tak bolestivyho jsem nedelal... ted alespon zkousim behat na tramvaj... ,)
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    40 na silnici pod hodinu, to jsi slusnej casovkar.)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    HOEZO: zdá se že na kole ti to jde, zatím můžeš plavat prsa, ale výhledově by to chtělo kraula. no a začít běhat :)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    ALTOR:mno, ja to původně napsal a pak smazal, abych tu neprekazel s osobními. kdyz tak pak promaznu ,)

    jen chci poprosit o schovivavost, casy moc nemam pac me to stresuje, jedu/jel jsem hlavne na pocit a pro sebe. Dal jsem dolu 18 kilo za pul roku atd.. to byl hlavni cil. Ted chci uz nabirat svaly a hlavni mit jinou metu, proto Triatlon. Asi uz me ty casy ani tolik nestresujou. kolo a plavani miluju, beh nenavidim ,) momentalne 77/185 a svaly 63,5. Leto/podzim kolo (silnice+offroad) 100km/tydne (40silnice/pod hodinu) a 70napul off/2,5 hod), podzim/zima eliptikal 18km/45min + bricho ruce/3-4tydne, ted jsem dal bazen po roce a pul a 750m prsa za cca 20minut(vize je 3 krat tydne). CÍL: sprint triatlon a cas treba jako predposledni na Doksyman 2013 2,5hod (posledni nedokoncil). jinak dalsi sporty jeste beavolejbal v lete. na vic neni cas a ani nejak nemam zajem. jo a kolo jsem si ted koupil novy Scotta, pac ten 12 let starej horak me zacal brzdil, takze budu i lepsi casy ,)

    doufam ze to nejsou zbytecny pindy, a predem diky za postrehy ,)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    HOEZO: tak o sobě něco napiš.. jaký děláš sporty, jaký máš ambice (kterej triatlon) jaký máš časy apod. Potom bude hodnota toho co ti napíšem o dost větší :)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    TOMASH: Fajn, já bych totiž potřeboval rady od zkušených. Rád bych se asi stal triatlonistou ,) Jen nevim, co delat, abych se dostat do formy. Na netu je toho spousta, mozna az moc a já rad ze zacatku jednoduchy postupy ,) toz budu rad za postrehy. treba jestli uz mate nejaky fazovani nebo jak ted delite beh, plav a kol, pripadne dalsi aktivity....
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    nedostatecne, ale ano:)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Uz nekdo zacal s pripravou? ,)
    BEZPRIZORNI
    BEZPRIZORNI --- ---
    RUSTU: Mel to byt muj vubec prvni triatlon, takze netusim, jak to chodi na trati a predpokladala jsem, ze to je i pro lemra :) Je fakt, ze moji ambici nebylo nebyt uplne posledni, ale dokoncit.
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    BEZPRIZORNI: A je to i pro lemra? Nechci bejt uplne posledni :)
    Jak to chodi na zavodech? Potrebuje clovek treba nejakej support u trati, aby mu pohlidal veci nebo tak neco?
    A natrhnou mi vsichni prdel, kdyz ani nemam silnicni kolo? Zjistim, jestli mam tu nedeli cas a kdyz tak bych to zkusil
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    BEZPRIZORNI: Mit kolo tak do toho jdu :)
    BEZPRIZORNI
    BEZPRIZORNI --- ---
    BEZPRIZORNI: Ještě doplním, že číslo je zadarmo a jde o variantu Klasik.

    MARTENX: škoda
    MARTENX
    MARTENX --- ---
    BEZPRIZORNI: škoda, že ten víkend jsem zrovna na Šumavě, jinak bych do toho šel...
    BEZPRIZORNI
    BEZPRIZORNI --- ---
    Nechcete nekdo moje startovni cislo na http://www.htriatlon.cz/prazsky-triatlon/? Nebudu v te dobe moct do vody.
    TOPAS
    TOPAS --- ---
    Chtěl bych vás pozvat na triatlon a kvadriatlon v severních Čechách: Hornettlon.cz

    22.6. 2013, Hradčany na Českolipsku

    Více informací, registrace: http://www.hornettlon.cz
    FB: http://www.facebook.com/Hornettlon
    JACKER
    JACKER --- ---
    Nechysta se nekdo na X-Terra Zlute Lazne?
    Zavod 25.5.2013. Beh 9km + kolo 24km.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    mozte doporucit idealne jedneho vyrobcu na komplet sadu pre pitny & energeticky rezim pre vytrvalostne sporty? rozmyslam nad enervitom a predtym, nez od nich objednam veci na 3m dopredu by som rad pocul aj iny nazor.
    _ALBETH_
    _ALBETH_ --- ---
    _ALBETH_: kdybyste někdo jel a měl místo v autě pro osobu a kolo, možná bych se vnutila :-)
    _ALBETH_
    _ALBETH_ --- ---
    krátký terénní triatlon 8.9. http://www.triatlonmachac.cz/ vypadá dost lákavě :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    ULTRAMARINE: ee byl to jen osobni pocit z koleckovych brusli :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam