• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRAGEValencia, Spain - Fallas, Tomatina, F1, MotoGP plaze, hory, paella a Ronchata
    Valencie - treti nejvetsi spanelske mesto si tez zaslouzi vlastni klub. Kdo ma zajem studovat, pracovat ci jen procestovat Valencii, necht se ozve a pta. Par nas tu uz spokojene zije.
    rozbalit záhlaví
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    SPIKEE: Do kdy tam seš Magdo? My tam jedeme za 14 dní..
    SPIKEE
    SPIKEE --- ---
    teda at mi posle zpravu do posty
    SPIKEE
    SPIKEE --- ---
    ahoj pokud by mel nekdo cestu prez barcelonu tak at se ozve rada se setkam s cechy
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    díky! projdu to. a proč doporučuješ zrovna tyhle čtvrti?
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    ZANKAZU: Hledej v Benimacletu nebo okoli Blasco Ibanez, Plaza Cedro etc. Pokoj pro jednoho ve sdilenem byte by mel stat 130-200 euro, zalezi na velikosti, vybavenosti atd. V cene byva Internet, ale ne elektrina a voda. Cim drive budes hledat, tim lepsi cenu najdes. Inzeraty jsou nekde na webu univerzity nebo na loquo.es ci v auditku Renting rooms in Valencia na www.couchsurfing.org
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    Zdravim, od září jedu studovat do Valencie. Neměl by jste někdo tip na bydleni? nerozhoduje stav, ale lidi. díky
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    MIRAGE: Ja upresnuji, ze pojedu z Valencie az 16.7. se zastavkami na prespani v Toulouse, Parizi a Belgii. Od 21.7. budu na Amphi festivalu v Koline nad Rynem a 23.7. pojedu z nej do Prahy.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Nejede někdo z Valencie nebo Barcelony do Prahy kolem 24.8.?

    Plus prosím rada - levný letenky barcelona praha??
    BARBORA_B
    BARBORA_B --- ---
    Ahoj, nabízím spolujízdu (2místa) na trase Praha - Lyon - Barcelona - Valencie, odjezd 4.7.v 8ráno (cesta zpět po stejné ose cca 20.-22.)
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    Ja pojedu Skodou Octavia II, pravdepodobne 13.7. z Valencie do Prahy. Planuju po ceste trochu turistovat, patrne jet pres severozapad Spanelska a Francii, asi tak 4 dny. S prespanim u couchsurferu. Zatim mam auto prazdne, takze pokud se chce nekdo pridat nebo neco z Valencie do Prahy privezt, tak mi napiste. Jedno prespani by melo byt u kamose v Toulose.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    21. nebo brzo rano 22.6. vyrazim prazdnou dodavkou z Valencie do Granady. Kdyby se nekdo chtel svezt tak at mi napise do posty nebo na sp tel 0034633904461

    muzu vzit az 4 lidi a naky bagly a psy nejsou problem,)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    ZANKAZU: cau.ja jo.bellas artes.jen sem ted zrovna na odjedzud na vejlet do Maroka, tak mi prosim napis do posty nekdy 4.5. a snad ti neco poradim...
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    Ahoj, studujete nekdo na UPV?
    jedu tam zrejme od zari na Faculty of Fine Arts. Nemate nekdo tip na zajimavy subjecty?
    diky, kdyztak posta
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    SGNLR: Pouzij www.blablacar.com (drive comuto.es) nebo jsou jeste jiny stranky na spolujizdu, vetsinou lidi chtej 20 euro za jeden smer, bus stoji 25 e a vlak ted bude uz asi za 40 v jednom smeru.
    JAGULAR
    JAGULAR --- ---
    SGNLR: jedinou lokalitu bliz VLC kde delaj akce co znam je Albaida - kodove oznaceni Al-Kaida, ale tam se mi to vubec nelibi ...
    Misto kdysi pekni ale uz to stihli zaneradit a zlikvidovat ...
    U nas lepsi hec ...
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    JAGULAR: ja nakonec nemuzu a asi je to i dobre:)uzijte to a az bude neco treba bliz Valencii tak dej echo!
    JAGULAR
    JAGULAR --- ---
    add akce, akualizce: zacina uz dneska a jede cely vykend udajne, jelikoz je to mimo jine narozkova party (lupe), tak to bude asi vypecene :)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    nejedete nahodou nekdo koncem pristiho tydne do Barcelony z Valencie? 22.4. mi leti z Barcy letadlo, tak bch se tam idealne den predtim potreboval dostat.diky
    JAGULAR
    JAGULAR --- ---
    MIRAGE: jo ze startu me valenciano taky jenom matlo, dneska uz dokonce i skoro rozumim ...
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    SIMCIIQ: My jsme se ted sestehovali s Popey do bytu u Plaza Ayuntamento a mame par pokoju a cele jedno patro na vrsku budovy (atico) k pronajmu pres airbnb.com nebo naprimo. Neco jako hotel za cenu hostelu.

    VDFLAT: Tak ja jeste neumim ani spanelsky a ta valencijstina se mi do toho jen plete, moc spolecneho s castellanem to nema mam pocit. A francouzsky taky neumim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam