• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIRAGEValencia, Spain - Fallas, Tomatina, F1, MotoGP plaze, hory, paella a Ronchata
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    VALENCAWENCA: Ahoj Venco, zkus www.couchsurfing.com, my jsme ted plny. Kazdopadne v noci tu je dost zima, takze doufam, ze mas teply spacak.
    VALENCAWENCA
    VALENCAWENCA --- ---
    Ahoj lidi, jsem prave ve Valencii,a hledam bydleni do zacatku brezna,kdy chci vyrazit do hor. Mam stan,takze mi kdyztak staci jen prostor na zahrede treba.. Kazdopadne Vam budu velice zavazany za Vasi pomoc v mem putovani za dobrym mistem pro zivot. zatim ahoj Vaclav z Prahy.
    URIS
    URIS --- ---
    zda-li nejste narocní, tak posta...
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    zdravim! vim, ze tohle neni hospitality club, ale chtela jsem se poptat... nenasel by se nekdo ve Valencii (pripadne shanime taky Barcelona/Seville/Malaga/Madrid), kdo by byl ochotnej u sebe nechat jednu noc (prip.vice) za prispevek prenocovat me a jednoho kamarada? prijizdime do Barcelony 17. a pak budem mesic cestovat a pracovat po tehletech mestech, casove kdy/kde zatim presne nevime, to zalezi, jak nam pujde prace rychle od ruky. jsme nenarocny a chudy, takze to chcem nejak nakombinovat couhsurfing, nejlevnejsi hostely a spani venku. + nevite, funguji-li tam obecne levny uschovny veci na nadrazich? kdybyste chtel nekdo treba jen spolecne cosi podniknout po vecerech, budem radi za kontakt!
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    Pokud nekdo necte auditko Spanelsko, tak jen abyste vedeli, ze mam misto v aute zitra z Pardubic pres Prahu, Duesseldorf, Lyon a Barcelonu do Valencie.
    URIS
    URIS --- ---
    taky se mi do toho mrazu nechce.. ale hold tady prace neni, budu muset prezit mesic utrpeni :D
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    URIS: To bych byl asi padlej na hlavu, kdybych na zimu jel do zimy, stacila mi sobotni snehova kalamita v Praze :D
    URIS
    URIS --- ---
    kdyby si mel 2 mista z VLC nebo BCN do CR na konci listopadu urcite bych se svezl.
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    Tak plany menim a pojedu vic primo:
    Pojedu sam autem Skoda Octavia z CR do Valencie s predpokladanou zastavkou pres noc v Barcelone. Kdyby se nekdo chtel pridat. Jsem trochu flexibilni, ale ve Valencii bych chtel byt nejdele 15.11. Kvuli uspore nakladu za myto ve Francii a Katalansku nepojedu po placenych dalnicich. Uspori se tak i za naftu, ale potrva to dyl.
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    Ja planuju na konci rijna cestu autem z Cech do Valencie, ale patrne oklikou pres Bratislavu, Novi Sad, Belehrad, Ljubjanu, Benatky, Janov, Monte Carlo, Marseille a Barcelonu. Kdyby se chtel nekdo pridat, tak misto mam, tipuju, to na 10 dnu cesty.
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    Ahoj, neplanujete nekdo pred vanoci cestu do Cech autem a po Novem roce zpet?
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    díky!
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    ZANKAZU: jednoznacne Ryanair. PRes www.skyscanner.cz si zadej odlet z Valencie a prilet Kamkoliv. Zadej cely mesic nebo rok a uvidis. Loni jsem levne letel do Porta, Ibizu, Marrakech. Dalsi levne lety jsou po celem Spanelsku, Malta, Italie atd.
    ZANKAZU
    ZANKAZU --- ---
    ahoj, nemate nekdo tip na levnou spolecnost, ktera lita z Valencie kamkoliv, pripadne nejakou destinaci, kam se da dostat hodne levne z V? dekuju
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    URIS: tak to sem mel smulu.me vsichni rikali ze uz je to tam mrtvy.uz sem v praze ale pibejval sem 4mesice v Ruzafe
    URIS
    URIS --- ---
    SGNLR: tady v te ulici je jich hodne ale tahle je fakt paradni. tz ses kde ve VLC?
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    URIS: no vidis.ja se v tyhle ctvrti vubec nepohyboval a zadny aktivni okupy sem ve Valencii krome Mayhemu nenasel..
    URIS
    URIS --- ---
    SGNLR: nasel jsem fajn ocupu v ulici Parde Luis Navarro, Los Payasos obrovska Casa super lidi.
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    URIS: pokud se bavime o punkovym prespani tak naproti upv pres dalnici je posprejovana opustena fabrika;)
    URIS
    URIS --- ---
    jj jsem, ale dnes uz nemam kde spat budu asik muset vyrazit na pric nedalekym pueblum s klidnou prirodou a obyvatelstvem.. nemate nekdo typ ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam