• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHARINGANGaming Geeks Gallery (actually a Cyberpunk bug)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Natalie Drake





    Donttellme's deviantART Gallery
    http://donttellme.deviantart.com/gallery/
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---


    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    PETJU
    PETJU --- ---
    :D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PETJU: taky sem musel dlouho přemejšlet :)
    MAGE
    MAGE --- ---
    SHARINGAN: jsou nekde k videni pohromade?
    PETJU
    PETJU --- ---
    Ja jsem mel jako silena motorova palice tezke rozhodovani. Ale nakonec opet Gran Turismo, no ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---

    Nejlepší tiskovka letošní E3 pro mě byla...

    80 hlasy od 80 respondentů

      TOMAS3333
      TOMAS3333 --- ---
      SHARINGAN
      SHARINGAN --- ---
      TOMAS3333: kdyby mi to jen řekli tak bych TAK odvařenej nebyl, ale minimálně zvědavej bych určitě byl... když to vidim v pohybu tak sem odvařenej dost... ten voicechat mě fakt vůbec nezajímal a protože sem dával u sledování konference pozor, tak sem věděl že představujou první Ubi MMO titul, takže sem se soustředil na úplně jiný věci, než předstíranej dialog :)
      TOMAS3333
      TOMAS3333 --- ---
      HABEAL: vraj sa OUYA ukazala ako strasny fail, ktory ma horsi vykon ako nove mobily a neprinasa nic navyse (okrem hdmi portu alebo takeho niecoho)
      HABEAL
      HABEAL --- ---
      JUDAS: Gay chat povolen, nevidím problém aby mě aspoň někdo nasměroval...
      TOMAS3333
      TOMAS3333 --- ---
      SHARINGAN: takze keby ti povedali ze robia klanovy coop v otvorenom postapo NYC s elementom scavenge huntu a s rpg prvkami, ktore vyzera jak watchdogs 2, tak by si bol z toho rovnako odvareny? Aj ked si to nebral do uvahy, je to imho dost vyrazna zlozka traileru ktora velmi dotvara ten vysledny dojem

      AVATAR: vobec by som sa nedivil keby to video bolo najprv natocene a potom k nemu urobeny voice over
      YAZZMAN
      YAZZMAN --- ---
      stejně nakonec všichni budou hrát indie platformery a ETS3
      AVATAR
      AVATAR --- ---
      SHARINGAN: ok, ja se az odsud dozvedel, ze to ma byt MMO. Nutno rict, ze to pro me trochu ztratilo lesk, protoze mam v posledni dobe radeji hry s pauzou :D
      SHARINGAN
      SHARINGAN --- ---
      AVATAR: nejdou to NPC, jsou to lidi a ano, jedou dle skriptu
      AVATAR
      AVATAR --- ---
      TOMAS3333: je to mozne, videl jsem jenom video se samotnou hrou. Kazdopadne jestli to byli lidi, tak meli husty reflexy... jak tam ta zenska zarve bacha molotov! A ten druhej typek se mu vyhnul a jeste zahlasil good call... no asi to meli nacviceny ;)
      TOMAS3333
      TOMAS3333 --- ---
      AVATAR: boli to hraci. typek na podiu sa tvaril ze hraje video. pozri si to este raz, hlavne ked hovori o skilloch a potom ked pride ten chris ci jak sa volal
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam