• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRIZENECTeam Fortress 2

    Tipy, triky, návody, užitečný weby, jiný odkazy a domlouvnání zápasů





    Steam Group TF2 nyx
    rozbalit záhlaví
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    SHARINGAN: No cumim jako puk. Docela brzo po poslednim updatu.

    Tak kdo je pro ten zapas? Uz sem sehnal 3 lidi.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ZRIZENEC: tohle :)

    Mann vs. Machine - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=C4cfo0f88Ug
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    SHARINGAN: tak to sem hodne zvedavej co se z tohohle vyklube
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Tak kdy dame nejakej sranda match?
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Nemate nekdo potuchy k cemu bude zlata rybicka, kolo sejra, bordel z kapsy a ostatni kraviny co ted padaj jedna za druhou?
    AFROJESUS
    AFROJESUS --- ---
    lol lobby
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Jinak prijimam veskery mozny navrhy na zlepseni auditka, mate-li clanky, navody, tipy nebo napad na anketu, piste mi. Na nastence sem udelal kazdymu prostor na vyplneni, kde se treba muzete pochlubit svym backpackem, pokud nekdo chce...
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    DEAN: tyjo, o servery sem se prave obaval, takze je super ze mas neco k dispozici, ted uz je nejmensi problem domluvit cas a pripojit se pres tf2lobby.com ... ja sam vim o aspon ctyrech lidech co by zahrali, takze kdo by mel zajem, muzeme zacit dohatovat nejakej termin.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Ja tiež rád zahrajem, už som to dlhšie nepustil ale mal som obdobia keď som pri TFku presedel pekných pár hodín denne ;-)
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    VOZKA: tyjo po stovce hodin, to teprv musis pronikat do taju a vsech moznosti ne? radsi nebudu rikat kolik hodin sem u toho prosedel ja. je pravda ze to driv bylo lepsi, kde sou ty casy kdy kazda classa mela sotva dve zbrane, ktery se dostavaly jenom za achievementy. ted uz je to dost prekombinovany. nejakej zapas bych samozrejme nijak nehrotil, spis takovej for fun. problem pak bude spis sehnat server...
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Jestli dost na to, abychom si spolu zahráli, tak bych snad i zase začal hrát :). Je to bezkonkurenčně nejlepší online střílečka jakou jsem kdy hrál, ale stejně mě to po stovce hodin už tak moc nebaví a dlouho jsem to nespustil, protože na to abych se dál zlepšoval bych musel hrát častěji a do toho se mi už nechce a když se člověk nezlepšuje, není to taková sranda. Ale když nebudu nejhorší tak si rád zahraju a můžu vzít i spolubydlu, kterej hraje denně a má nahráno 300+ :)
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Tak sem teda zvedavej, kolik se nas tu nakonec sejde...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam