• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMRAKWargame: European Escalation , AirLand Battle, Red Dragon
    SVORO
    SVORO --- ---
    SOMRAK: Hraješ RED nebo BLUE ? mě osobně je to tak nějak jedno... Navíc mám problém tak nějak poskládat decky... ale dal bych no :)
    SOMRAK
    SOMRAK --- ---
    SOMRAK: kdyz tak ten server se jmenuje Nameless Dallas - omezeni coalition + specialized deck (kvuli eliminaci arty spamu); destruction, low income tactical.
    Ja teda osobne preferuju Conquest, ale budiz...
    SOMRAK
    SOMRAK --- ---
    SVORO: ja se snazim temer kazdej den, ale ten "nas" klan nejak odumira (resp. hrajou WarThunder) a s random spoluhracema to psychicky vydrzim tak max. 1-2 hry.
    SVORO
    SVORO --- ---
    Tak co hraje to tu ještě někdo?
    SOMRAK
    SOMRAK --- ---
    Pridal jsem se k tomuhle "klanu"...
    http://www.deviousoldgamers.com/
    SOMRAK
    SOMRAK --- ---
    nedal by nekdo ted? nebo zitra?
    SOMRAK
    SOMRAK --- ---
    Skandinavii jsem jeste teda nezkousel...
    Steam Community :: Group Announcements :: Wargame: Red Dragon
    http://steamcommunity.com/games/251060/announcements/detail/163582420837491336
    SVORO
    SVORO --- ---
    SOMRAK: Dneska jsem nějakej hotovej dal bych zítra...
    SOMRAK
    SOMRAK --- ---
    nedame dneska?
    SOMRAK
    SOMRAK --- ---
    Recce je jen dvouclennej tym, takze jsou temer neviditelny. a ta sniperovka leccos prostreli, takze se s nima dobre da proplizit za nepratelsky linie a sejmout CV.
    SVORO
    SVORO --- ---
    SOMRAK: jj jsou super používám Záložáky jako meat shield a za ně dávám kluky s granátometem.
    A jsme strašně happy za český průzkumíky to SVD je hoodně dobry pak ho maj ještě DDR a zkoušel jsem Canadu ReeCee ty maj nějakej .50 cal, ale asi s nimi neumím :(
    SOMRAK
    SOMRAK --- ---
    doporucuju ty ceskoslovensky AGS-17 granatometciky, jsou to zabijaci. Nafoukany marinaky si davaji k snidani.
    SOMRAK
    SOMRAK --- ---
    SVORO: napriklad.
    SVORO
    SVORO --- ---
    SOMRAK: Takže LAV s Bushmastrema jak v ALB ?
    SOMRAK
    SOMRAK --- ---
    Ten (myslim) posledni patch hodne posili Autocannons...Treba Marder 2 je fakt zabijarna.
    SVORO
    SVORO --- ---
    SOMRAK: Já koukal na pár videí na youtube a ta věc dělá solidní krátery :D Srovnává celý městský bloky :D
    SOMRAK
    SOMRAK --- ---
    SVORO: jo, to je vostrej stroj. Asiaty jsem zatim nehral, vubec se v tech jednotkach nevyznam.
    SVORO
    SVORO --- ---
    SOMRAK: Jsem koukal, že podobnou jednotku má i DDR a Severní Korea + B-5 letadlo s 3000 Kg bombou asi jsem se zamiloval :D
    SOMRAK
    SOMRAK --- ---
    ted jsem testoval cesky Zalozniky - za 5 bodiku. Je to sice trochu WWII styl, ale docela pouzitelny jednotky. ;)
    SVORO
    SVORO --- ---
    SOMRAK: Ahá!! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam