• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    WOJTYLA: a dobrý?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    CENOBIT: me přišlo hovno zatim....
    TIMA
    TIMA --- ---
    CENOBIT: Moc pekne :).
    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    CENOBIT: první poznatek: žádné ohnuté klíče, jakmile je nějakej ohlej, je problém s vytahováním, pokud je všechno ok, vytahují se hladce a nemusí se páčit...
    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    Tak dnes dorazila Keysmart klíčenka, jak jsem slíbil nahazuju fotky, předem se omlouvám za tapetu:









    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    INF1466: Ale oni to vědí velmi dobře. Nebo alespoň svojí verzi. Tohle je na delší rozbor a není to záležitost jen muslimů.
    Mě by ovšem spíš zajímalo, co v té KPZ má.
    INF1466
    INF1466 --- ---
    GOBERS: myslím ze necetli nikdy nic, jinak by jim došlo ze to je oneway ticket a nehrnuli by se tam :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    PRAASHEK: Je fakt, ze pulka bojovniku ISIS cetla akorat Islam for Dummies... :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GOBERS: jenomže to oni neví
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    PRAASHEK: A to zas ne... tu prvni suru znam zpameti i ja a zacina Bismillahi rahmani rahim... ;-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GOBERS: narozdíl od nás ho znají zpaměti. začíná to ´alah´, a končí ´akbar´
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GOBERS: Zřejmě to plánují ve větším objemu, aby jim nedošly zásoby dřív, než pořádně začnou... asi se skutečně na tu Evropu do dvou let chystaj :o
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    CROSS: Protože na rozdíl od nás a našich camo Biblí má bratr musulman poněkud zpoždění. ;-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    Nikde tam nevidim Korán v taktické camo vazbě.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    KPZ jordanskeho pilota zajateho ISIS:


    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    WOJTYLA: posta
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ARMADILLO: a co za ni chces?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    DEMONOFANARCHY: Ja myslel vylozene na email, jestli se takhle verejne prezentujes, byla by to dobra masirka :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    DEMONOFANARCHY: Pane Demone, nechce ti koupit Jezisek k Vanocum domenu Demon.cz? Mel bys na ni suprovej email! Udelam ti na ni vanocni cenu.
    CROSS
    CROSS --- ---
    CENOBIT: do Tří králíků je taky ještě daleko... jinak já objednal 2.12., 15. psali, že posílaj, a podle trackingu je to furt ještě v Chicagu. Zato už jsem dostal mejlem žádost o review. ;-]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam