• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    TIMA
    TIMA --- ---
    WOJTYLA: Objednavals to asi o 3-5 dni driv, co pamatuju. Mne to prislo vcera, takze bych jeste vyckala.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: cive a jak to dopiči vobjednával jsem to podle me dřív než vy...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NAVARA: v EDC auditku se priznavas, ze se musis dostavat ke sroubovaku? Hanba ti! :)
    CROSS
    CROSS --- ---
    NAVARA: Stačí mince.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WOJTYLA: před chvíli jsem jí dostal, až se dostanu k šroubováku, začnu skládat :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    hele už vám všem přišel ta sračka na klíče? me nic...
    STENNY
    STENNY --- ---
    VACA: Nosím v batůžku Sea-to-Summit lžíci, na které jsem nabrousil hranu. MRE lžíce je fajn, ale na mě je malá - když mě sousto nedusí, mám pocit, že nejím :).
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    VACA: já už leta nosim starou hliníkovou lžíci, co jsem kdysi nosil ještě jako trempík s usárnou. Vždycky koupím nějakej outdoorovej bazmek, zničím ho a vrátím se k tý starý zohejbaný lžičce :D
    WICKING
    WICKING --- ---
    VACA: souhlas MRE lzice super, navic, kdyz ji mastrouhas tak skvele podpalovadlo - to jen BTW. Nicmene osobne nosim nerezovou BW sadu. Je sice tezka a velka, ale hrozne rad s ni jim.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    NEMRTVY: za mě taky Tatonka se šroubovacím víkem viz WICKING. tahám ji přes 10 let, kolikrát letěla do šutrů, byla nakopnuta a vždycky v pohodě.
    WICKING
    WICKING --- ---
    NEMRTVY: mám Tatonka a Primus, pokud si chceš bejt jistej, tak doporučuji šroubovací víčko (nikoliv cvakací - ty u levnější mohou téct). U Primusu mám i cvakací a neteče. Měl jsem i Siggovku šroubovaci a také ok.
    Tatonku i Primus můžu doporučit.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    NEMRTVY: Mám Esbit, spokojenost. Má pár detailů, které potěší:
    - dva uzávěry v balení, šroubovací a cvakací
    - integrovaný kalíšek navíc, takže když se jede ve dvou, jeden pije z něj a druhý z víčka
    - černý drsnější povrch - dobře se drží
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    AUDIAC: lightmyfire sporku jsem mel uz asi 10. Jsou dobry kdyz si na ne davas pozor. Nevejdou se do esusu a moc nevydrzej, takze jsem je vzdy bud zlomil nebo stratil.
    Opet jsem se navratil k univerzalnimu trampskemu bagru ( http://www.armypoint.cz/fotocache/mid/Lzicehlinik.jpg) a zjistil, ze vlastne vic nepotrebuju.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NEMRTVY: koupil jsem tuhle a jeví se betelně :)
    Termoska Coleman 0,75L z nerez oceli (530 g), vaření a nádobí - Turistika
    http://www.patro.cz/produkt/1075640545-termoska-coleman-0-75l-z-nerez-oceli-530-g
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    mozete mi doporucit nejaku dobru termosku? nieco 0,5 - 0,75 litra. pozeral som Colemana

    Termoska Coleman Vacuum Flask 0.5L - €17,75 | Varenie
    http://www.resetar.sk/varenie/termoska-coleman-vacuum-flask-0-5l

    Mozete doporucit este nieco ine?
    LOOKY
    LOOKY --- ---
    WOJTYLA: Řikal jsem si, že když budu delší dobu každej den jíst venku, tak by bylo fajn se občas najíst oběma rukama a mít to všechno pohromadě v ešusu. Jestli se ale nic pořádnýho skládacího nedělá, tak na tom netrvám a jen se lžící se dá samozřejmě taky vystačit :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LOOKY: a na co presne? Kudlu mas tejne vzdycky sebou ne? Vidlicka je velmi malo nutnej nastroj a lzice je k dispozici skladaci:-). A pokud potrebujes jako ze stolovat tak doporucuju vzit si normalni pribor a neresit to nakou skladaci srackou ktera ke ve finale stejne velka jako klasickej pribor prevazanej gumickou.
    LOOKY
    LOOKY --- ---
    WOJTYLA: :) V ruce jsem to neměl, ale sháním něco podobnýho - lžíce, vidlička, i nůž zvlášť a všechno skládací.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LOOKY: pokud nutne touzis po necem nepouzitelnym co se ohyba a praska, doporucuju koupit prave todle:-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam