• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MONOEGO: to má rozhodně smysl, protože díky tomu my všichni zjistíme esli jsou to šunty nebo ne a co to vydrží:-D
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    pravě, žena si tam vybrala nějaký trekkové botky cca okolo 50dolárů, žadnej velkej zazrak vod toho nečekám, tak jako do lesa a na vejlety po čr,, MA SMYSL TO KUPOVAT..? NEBO TO BUDE ŠUNT..
    STENNY
    STENNY --- ---
    Jestli si někdo z AliExpress kupoval boty, tak by mě zajímalo, co přišlo a jak to drží...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    mě ta doručovací doba mezi 3-5 týdny maximálně vyhovuje. Občas, když mám splín, tak brutálně šopuju sračičky po pár dolarech a časem to začne chodit a to je radosti, když si člověk už ani nepamatuje, co si objednal, jak dárky od hodnýho strejdy z číny :D

    Jinak vždy vše v pořádku, až na pidi nožík na klíče, kterej se někde ztratil. Stál snad dolar, tak jsem to neřešil..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MONOEGO: vždycky dorazilo, respektive v naprosto drtivý vetšině, pokud nedorazilo tak jsem dostal prachy zpět. Používám tu free přepravu v tom je to kouzlo. Trvá to tak 3 - 5 tejdnů než to dojde. všechno jsou to samozřejmě fejky. Ale zhusta velmi kvalitní...
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    WOJTYLA: jestli Vam vždy došlo to co jste si objednali, jakej používáte druh přepravy.. china post, nebo placený?
    produkty si nějak vyberu sám, to by bylo nadlouho..:D i tak díky za radu Wojtylo
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MONOEGO: no ale co te jako zajímá? esli je to kvalitní? esli to přijde? kdy to přijde? ptej se... nebo hledáš radu na konkrétní produkty, tady chceš doporučiot softshellku?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Sorry za velikost, vkládáno z telefonu....
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    STALK: dementni fotka, ale tak predstavu. Mezi zebry bych ho nechtel a chleba s nim taky uriznu. Ja jej mam spis jako amulet, vzhledem k tomu ze jsem kancl krysa a Bear gryls.

    STALK
    STALK --- ---
    REDSNAKE: Tak ten je super, ale mam dojem že velikostí spadá spíš mezi ty připosraný )
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    sofčelky, par campingovejch vychytávek a hlavně boty vod magnum..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MONOEGO: ano milion, všichni... co přesně tě zajímá...
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    Máte někdo zkušenosti s objednáváním vocud: http://www.aliexpress.com/ ??? Diky za info.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SHAMAN99: neznam rozpocet ale Spyderco Paramilitary mi dela v tasce hodne dobrou sluzbu.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SHAMAN99: Kabar Dozier
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    Ocenuji vas smysl pro humor, chci otviraci nuz :D otviraci protoze ho chci predevsim otvirat a ne zavirat :)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    Myslí v otvírák na zavírák! Nejlip taktickej jednoručák!
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SHAMAN99: votvirak na co? na flašky?
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    pokud jsi elektrikář tak jediná volba:

    https://img0.etsystatic.com/026/0/8140238/il_570xN.603356402_73e6.jpg

    :-D
    WICKING
    WICKING --- ---
    SHAMAN99: Spyderco Police :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam