• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    BLOWUP: ze si spoustu veci neumis predstavit, jsem si vsimla z jinych diskuzi :) ale jinak klic od vchodu baraku, dva klice od vchodu do bytu, schranka, garaz, auto (to tam ale necpu), jeden prace, jeden sklep
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BLOWUP: Akorat je to uplne na hovno, kdyz potrebujes lidem davat a odebirat klice podle poreby (prace) nebo nema barak jednoho majitele, ale kazdej byt jinyho.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    AXTHEB: Ok, tak to bude to vysvetleni.
    To je zajimavy, ponevadz nasi stavbyvedouci to praktikujou i s nejakejma bigosema na stavbach, to neni nic k nezaplaceni.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BLOWUP: Ne.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    AXTHEB: Ok.. Ponecham stranou tu chatu - urcite existuje duvod ten klic mit stale u sebe - a zeptam se na tu praci a dum: u vas se nepraktikujou zamykaci systemy?
    Myslim tim, ze kazdej ma jeden klic kterym jde otevrit jak barak, tak prave jenom jeho byt? Dtto v praci?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Tak ja sem v jednu chvili mel 2 klice od bytu (barak, byt), klic od skrinky v lodenici, 3 klice od prace, 2 klice od pritelkyne a klic od chaty.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    AXTHEB: Hm, a mozna i dokonce na zamykani, ja vim.
    Ale ja mam teda jeden klic od baraku, jeden od kancelare a jeden od auta.
    Potom jeste jeden malej od schranky na postu, a jako talisman jeden od policejnich pout. Ale fakt me nenapada, co bych jeste mohl chtit zamykat tak moc, ze bych to musel nosit porad s sebou. Ale ok, proste mi chybi fantazie, zapomenme na to :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BLOWUP: Na odemykani
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    COQUINE: Ted celou dobu premejslim, na co muze jeden clovek potrebovat mit u sebe deset klicu.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    CROSS: mam zoubky naproti sobe :)

    NAVARA: no ja mela problem tam dat ty kolecka navic, ani je tam snad u nekterych klicu nemam, protoze pak to neslo dat vubec dohromady. ale delala jsem to narychlo, dneska dorazila, tak jsem si v praci pujcila sroubovak a sla na to :-D

    jeste si s tim doma pohraju. jinak by to byla dokonalost, pro me, co ma stul rozdeleny na A1 az E5 apod., to je proste krasne usporadene :-D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    COQUINE: pro mne osm - NAVARA, tohle už byl jenom pimping :)

    Imo mají amíci užší klíče a i to tam psali (u extended verze)
    CROSS
    CROSS --- ---
    COQUINE: nevim, jestli to řeší tvůj problém, ale záleží na tom, jestli tam ty klíče chceš umístit řekněme na střídačku, takže zubatá část je schovaná pod plechem, nebo jestli je tam dáváš tak, že doléhaj zoubkama proti klíči z protější strany, pak se jich tam vejde víc.
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    NAVARA: mne ta klicenka dorazila asi po 9 dnech, dneska to prislo
    a teda prijde mi to jako dobra blbost, koupila jsem to rozsireni na deset klidu a vejde se mi jich tam sest max. (nebo jsem leva, taky moznost :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Tak sponka ke keysmartu co mi dorazila, je ve skutečnosti nějaká výbojka... ještěže mám v USA skladu druhou

    Akorát teď fakt není doba na objednávku z USA (a vlastně odkudkoli)...
    BRABI
    BRABI --- ---
    já si říkal že v těch palcích je to nějak moc :)
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    BRABI: cm :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    IHNAT: nejsou na ní špatný refernece, a je to česká značka... kdyby to šili v čechách tak bylo super :)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    GILDARIUS: Já od nich mám membránový kalhoty a zpracovaný jsou dobře, ale moc často je nenosim, spíš jen na lyže...
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    INF1466: dík zařadím jí do výběru :-D

    padla mi do oka tahle http://www.pinguin-shop.cz/zbozi/bunda-pinguin-stratos/p-1348 máte někdo zkušenosti stou značkou ?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: ver mi že nás to štve mnohem víc...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam