• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    WOJTYLA: mám schovanej i ten ulomenej kus pružiny. je to furt v těch štěrboholích?
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: a zjistujou nejak, kde to bylo koupeny? protoze ten shaddieho v CR, ale muj v US (Charge TTi), a podarilo se mi ohnout plech, ktery tlaci na celisti klesti...taky bych to rad vymenil
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    WOJTYLA: tak já tam dojedu, už jsem tam jednou byl ale netrefil jsem otvíračku.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: A mela by stacit jen fotka.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SHADDIE: Vymenej ti kus za kus.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    LORD_WANG: já vím, ale tuším, že je tam potřeba nějaký sériový číslo. a to nemlůžu na tý věci najít.


    WOJTYLA: heleď, už ani nevím, bylo to krátce co jsem to koupil, rupla jestli si pamatuju když sem se tím snažil vyšťouchnout zapadlej šroubek ze škvírky, ale nic jsem nepáčil, jen jsem škrtl o kovovej povrch a dost lehce, takže mě to překvapilo.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SHADDIE: Tak nahod story:-))
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    SHADDIE: mel bys na to mit 25 let zaruku, jestli se nepletu.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    WOJTYLA: no neboj, nešrouboval jsem s tím, ani nepáčil, takový prase nejsem, to si dovolím akorát s bodákem od kalacha a nožem vod glocku :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SHADDIE: vzdycky kdyz ctu "ulomila se spicka noze" tak si tak rikam co asi pekneho s tim nozem majitel delal:-))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    TABORACEK: ale nahradíš :) mmchd, mám leatherman Wingman, po asi roce a půl praskla pružina kleští na jedný straně, a ulomila se špička čepele nože. Jako chápu, že Wingman je zrovna z tý levnější řady, ale očekával bych trochu delší výdrž.
    381007
    381007 --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LACHAUER: covece mam normalne sadu bitu klasickejch a k tomu malou racnicku.
    WICKING
    WICKING --- ---
    381007: Mohl bys prosim nahodit par detailnejsich fotek rifle bracketu, ktery mas na strankach?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: Jinak ja jsem pres leathermanny fanatik, mam alespon jeden pro kazdou prilezitost, jestli pocitam spravne tak 4kusy. 2 squirty, jeden aktualne nosim v kapse protoze charge tti je proste moc velkej, MUT na servis zbrani a pak mam jeste victorinox kterej lezi v supleti.

    Priznam se ze to pouzivam uz i misto normalniho domaciho naradi, protoze je mnohem rychlejsi to vykramovat...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LACHAUER: Nekde jsem videl takovy pero do kteryho se strkaly ty maly bity, dokonce jedno nekde mam kdy nad tim ted premyslim, akorat netusim kde. Zkus hobbymarkety tam jsem to myslim videl.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    TABORACEK:A tak to rád věřím. Sám mám Leatherman Supertool a spokojenost, akorát už je to celkem velká a těžká kráva. Mě by se právě líbilo něco jako Style PS s nástavcem na bity, to by mi na opravu kočárku v terénu a jiný každodenní radosti stačilo.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LACHAUER: Leathermann nicim nenahradis. Vezmi si pet litru a jdi si koupit charge tti:) jinak leathermann dela i minimalisticky multitooly na klice (mam dva:)
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Pánové, nějakou dobu už pokukuju po nějaký sadě bitů v kombinaci s mini ráčnou, nebo něčem podobným minimalistickým na nošení u sebe, teda co nejmenší bazmek. Případně multitoolu, kde je pár sestihranu, nekolik velikosti sroubovaku apod. Ale zas se mi nechce nosit s pulkilovyho leathermana s výbavou co neuziju. Koukal jsem na ty cyklistický nářadí ale tam jsou většinou jen bity co se vyuzijou na kole, chybi menší šroubovák atd. Nějaké tipy?
    381007
    381007 --- ---
    VACA:
    BOD: dostanete v balíčku s opaskem slevovej poukaz na další nákup jako kompenzaci. OK? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam