• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    UBU: je teda fakt že jen videl mýho 5.11 messengera tak ho nechal projet dvakrát rengenem a ptal se vy tam máte náký nástroje? rikám jaký nástroje?... no nástavce... aha myslíte k leathermanu bity? jo ty tam mám... muzem tu tašku otevřít esli chcete... no ne v pohode... ale koukal na to jak husa do vlask...
    UBU
    UBU --- ---
    WOJTYLA: Z tactical tools doporučuju tak otvírák na lahve. Po poslední zkušenosti, kdy mi v BXL zabavili swiss card a absolvoval sem tam proceduru jak nějakej terorista, tak tyhle věci nechávým doma. Blbě se vysvětluje, že bych tim asi nikoho neohrozil a ty letištní simírové pro to nemaj moc pochopení.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    WOJTYLA: Jediná "zajímavější" věc co s sebou v letadle nosím je siggovka - flaška na vodu. Krom toho, že mi takticky umožní se napít je to hliníková věc s poutkem, kterou při naplnění vodou můžu třeba rozbít okýnko nebo meloun.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GILDARIUS: coveče to sem uplně namysli nemel...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HANZEL: já se tay neptám na univerzální setup, ptám se na to jak to máte vy.... já mám nákej svuj... a náký svý letový řešení, ale chci se nechat inspirovat jinejma, nemám patent na rozum a veřim že každej z nás muže přinést neco originálního...
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    jinak já vozim na delší lety - kartáček na zuby, pantofle, náhradní ponožky a bonbony pro otravnýho haranta vedle na sedačce :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    WOJTYLA: na nějaký zbraně se vyser, mnohem duležitější je klapka na oči a špunty do uší :-D
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    WOJTYLA: hele on asi nebude idealni univerzalni setup... hodne zalezi na stesti a securitakovi... bud proste cokoliv co by mohlo pripominat zbran nechas doma, nebo budes na to stesti spolehat... ja treba odlital asi 10 letu s multitoolem v prirucaku a pak jednou proste letel do kose... az zase poletim, klidne setup cvaknu a postnu...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Toznamena kdo mate zkusenosti s litanim.

    Muzetr vyfotit setup kterej sebou vozite? Vcetne vychytavek, hacku, "zbrani", a vubec veci co povazujete za dulezity?

    Fotky a popisy a LINKY!
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Jeste teda pokud chcete pokouset co se jeste pronest da a co uz ne, tak si s sebou vezmete obalku a jdete na letiste driv. Naposled se nam stalo, ze manzelka si nechala v baglu svycarak, tak jsme se vratili a poslali ho domu postou...
    VACA
    VACA --- ---
    TABORACEK: přésně. Já to řikám porád, nejvíc taktická propiska je taková, která vypadá uplně normálně. Ty spešl bojový propisky co vypadaj jak zmenšenej palcát jsou akorát tak na macho keci v hospodě nebo kanclu, když si za ty prachy radši koupíte nějakýho pěknýho parkera, tak aspoň budete vypadat trochu seriozně, a ten ocelovej zahrocenej skelet udělá svý, to mi věřte..
    A navíc bude vidět že šlo o nutnou sebeobranu, a né o snahy se ozbrojovat nějakejma zákeřnejma rádoby zbraněma. ;)

    EDAK
    EDAK --- ---
    PISKVOR: pochopil jsem, jenom se mi v predchozim prispevku nekam ztratili smajlici :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EDAK: Vtip ;)
    EDAK
    EDAK --- ---
    PISKVOR: ta sem myslel ze je multinefunkcni. myslel jsem neco takoveho:
    Multifunkční karta BCB | Armyweb
    http://www.armyweb.cz/clanek/multifunkcni-karta-bcb
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EDAK: Jako s Opencard?
    EDAK
    EDAK --- ---
    WOJTYLA: Me asi nejvic prekvapilo kdyz jsem v pulce cestovani po asii zjistil ze uz mesic vesele litam s takovou tou multifunkcni kartou v penezence a nikomu to nevadilo. dokonce ani letistakum tady v praze.
    CROSS
    CROSS --- ---
    kudla neni na Style PS, jak tu TABORACEK psal, tak bacha, Leatherman toho dělá víc, čemu říká Style.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: prave ze na style kudla neni:) a kudla vadi jen posranym ceskym letistaku, dokonce ani v anglii jim malej nuz nevadi:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    hele a ten Leatherman se muže vzit do letadla? je tam kudla ne?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Hele ted to nemam u sebe, ale fakt to neni nic specialniho, nejaka levna propiska z papirnictvi, jeden leathermann (kterej jsem kdyz ted o tom mlvime dlouho nevidel) a ocelovy lanko z hornbachu, na to jsem nakonec nalisoval spojovatka z hliniku (taky z hornbachu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam