• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    STEVE
    STEVE --- ---
    Můj aktuální EDC :) vnitřek ještě dodám

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ASACRA: fajn parada to si asi taky vyrobim!
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    WOJTYLA: Je to takovej bastl nahrubo na brusce. Nic extra ale funguje to



    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ASACRA: uka ten nastavec samostatně prosim...
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    Se musím pochlubit svým dnešním výtvorem :)

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Jedu je testnout se synkem ma bobovou drahu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TIMA: No jo jenze na tehle botech neni kozenyho aniprt.
    TIMA
    TIMA --- ---
    WOJTYLA: Na komplet kozeny boty pomaha vzit si do nich mokrou fusekli a pochodit treba par hodin doma, vlhko kuzi roztahne. Ale nevim, jak by to fungovalo, pokud by byl treba vnitrek z nejake syntetiky.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    STEVE: Ja mam taky solarni g-shocky, ale i bez solaru casio vydrzi nekolik let pred tim nez je potreba vymenit baterie. Garminy vydrzej podle webu az 50 hodin, coz mi teda prijde zhavy dost...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEVE: moje gahocky se taky nabiji solarne a stojej stejne jako ty garminy
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Jinak boty se vypada to roztahujou postune a musim rict ze ue mam kazdou minutou radeji:-)))
    STEVE
    STEVE --- ---
    TABORACEK: s tím dobíjením tacticsů to nejni až tak žhavý, vydrží docela dlouho. Další možností jsou pak G-Shocky co se nabíjí solárně :) to už jsme ale cca zase o nějaký ten tisíc dál, spíš možná i desetitisíc
    STEVE
    STEVE --- ---
    WOJTYLA: Neměl jsem čas hned odpovídat, ale něco v tom duchu jsem ti chtěl navrhnout. Určitě bych se jich hned nezbavoval. Fakt v nich zkus např. o víkendu chodit celý den doma (já to tak dělám např. s novejma kanadama) a uvidíš. Kupce na ně máš každopádně :) dej pak vědět :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEVE: zajimavá vec zkusil jsem si je ted vzit a fakt utahnout a jak jsem je utah tak vypada jak kdyby se nák vobalily vokolo ty nohy nebo co... a tolik to neni nepohodlný... nevim necham je chvili na nohách doma...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Moje zena mela behaci hodinky garmin. Krom toho ze teda nechapu, proc by na hodinkach mela bejt mapa, tak je jeste docela zasadni poznamenat, ze hodinky vnimam jako neco, co by melo jit nonstop cely roky (takova je moje zkusenost s casio) a ne muset kazdej den dobijte baterie... Jo a ta jejich ANT technologie, to je taky zuzo...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEVE: jsou to 44 mel jsem je na noze jednou cca 10 minut. došel jsem v nich naproti do krámu... esli je chceš jsou tvy... kdy si je kde předáme?
    STEVE
    STEVE --- ---
    WOJTYLA: Zdar. no popravdě roztáhly se, ale jen trochu. Mě to ale stačilo :) trochu jsem se v nich zpotil a bylo to ok. Je pravda, že mám ale relativně úzkou nohu. Pokud by se ti neroztáhly dostatečně tak bych si je od tebe klidně vzal. Jestli to jsou 44
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    EDAK: no vole jsou užasný... krásný a v padnoucí velikosti neskutečně pohodlný asi... a nebypadaj ani jako trekový, ani jako teplošky policajtský, ani jak hyper taktický... super a jiný takový aby člověk pohledal... a kurva nejsou mi...

    mate tip na jiný?
    EDAK
    EDAK --- ---
    WOJTYLA: No predstav si ze ja jsem kvuli tem botam snad jeste nasranejsi, pac jsem se do nich fakt na prvni pohled zamiloval, ale v moji velikosti uz je pry vozit nebudou, takze nemam ani co vytahavat. a naslepo se mi to z ciziny fakt kupovat nechce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam