• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    VACA
    VACA --- ---
    TABORACEK: tak jasne, kdyz uz kupujem levny veci, tak at to stoji za to :)

    Nekdo kdo si trea koupi jen tu brasnicku za 2kila tak je pro nej postovny uz 75% ceny, to je skoro druha brasnicka zdarma :D

    Jako kdybych neresil kazdy stopadesatikilo tak si rovnou koupim ten svuj vyhlidlej ta design pack za 7litru, pak za nej jeste vyplaznu clo a dph a neresim zeo :)
    A jednou si ho stejne poridim, idealne privezu uz rovnou jakozavazadlo :)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    MAWERICK: Ok, pudem do toho
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    IHNAT: jestli jsi z praglu tak by se dalo neco vymyslet :) Par veci se mi tam celkem libi
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: No u baliku za 500 je to 150, to uz je kamo vic jako 20%! :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Kluci kolik stoji postovny ze se vyplati delat takovydle harakiri? Chapu to v pripade ze to sem nahodi holka jako minule tak jsme vsichni zvedavi jaka je to kost, ale takhle?:-)))
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    PRAASHEK: vedet ze pres ni v blizke dobe pojedu tak se s tebou dohodnu ... taky bych neco vzal.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IHNAT: to není druhej konec, to je druhej začátek :) moje destinace je Korměříž (říš)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    PRAASHEK: Aha, tak když ne Praha tak bych tě tipoval na Sudety:) poreferuj..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IHNAT: jsem z druhé strany respubliky, takže asi ne :) ale poreferuju o kvalitě
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    PRAASHEK: Tak dem do tý minibrašny spolu, abychom se podělili o poštovný? Přidá se někdo?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    no nůž a pistol znal jsem .) ale lopatky a lahve mě překvapily
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PRAASHEK: mám gumovej nůž a pistol :)

    IHNAT: snad používají na nože lepší materiály... :o
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    INF1466: Nůž pěknej, ale tu košili může dát do promo fotky jen Mikov:)
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    INF1466: Vida, kudla od mikovú co se mi i libi :)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    VACA: pasky fungují tak,že kalhotovy se zapina jen na velcro a háčky velcro má po celém obvodu zvenku .ten je navlecen v ockach na katatech. ten vrchní má naopak zespodu smyčky,dáš to přes sebe,zapnes, a velcro to drží na sobě.
    dnes jsem v police-shop.cz koukal na totéž od dasty. ceny podobné.
    také jsem si říkal,kde je ta zrada s těmi cenami...buď je to skutečné, nebo (ale jde pouze o moji domněnku!! ) je ta x-serie třeba jen pro příslušníky... nevím,taky mi to přijde až neuvěřitelné.
    a pokud vím,Mars je česká firma, ale kde sijou fakt nevím
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw jsem ani nevěděl, že se dělají takové věci :)

    Láhev gumová výcvikováeshop.marsjev.cz
    http://eshop.marsjev.cz/eshop/specialni-konfekce/gumove-makety/lahev-gumova-vycvikova.html

    Rýč gumový výcvikovýeshop.marsjev.cz
    http://eshop.marsjev.cz/eshop/specialni-konfekce/gumove-makety/ryc-gumovy-vycvikovy.html
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VACA: no ukáže se až po otevření balíčku, jak moc to je "ilustrační foto" :))
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: jn, a za 2kila... Sakra je to vubec mozny? z ceho to vyrabej herdek :D na ty fotce ty brasno ledvinky jsou videt dobre ty zipy, jako samozrejme z obrazku kvalitu clovek moc neodvodi, ale nevypadaj tak hrozne, cekal jsem ze tam budou takovy ty jemny zipy co maj ve zviku bejt na teh cinskejch airsoft batozich...

    Jako jeste me tam zaujala ta kabela platena http://eshop.marsjev.cz/eshop/x-special---pouzdra-opasky-90/x---kabela-platena.html ze by mohla bejt zajimaci pracovni zavazadlo na vyjezdy... Ale jsem k tomu zatim teda skeptickej, rikam si ze za tu cenu to nemuze dlouho fungovat, ale trea jim krivdim...


    LORD_WANG: nejak tomu nemuzu prijit na kloub jak to funguje a co ty dva pasky pak drzi pohromade, mozna sem slepej a neco jsem prehlidnul...

    Kazdopadne jsi nam sem nahodil zajimavej shop! Zajem to vzbudilo...

    Hele a oni si to sijou sami tady v cr?
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    INF1466: vic fotek zajimave to vypada
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam