• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    TABORACEK: hele já snima nikdy problém neměl, asi mám hezčí ksicht :-P je pravda že to tam napsané nikde nemají a kdo se nezeptá tak má smůlu - jinak ta služba je prý jen pro předměty dražší než 2k, musel jsem to uhrát na citovou vazku (kabar stojí asi 500 :-D), snad nebudu ještě něco platit, posledně to bylo zadarmo
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    kamarádka takhle přišla o překrásnou mačetu. ani nenadávala, jenom si klepala na čelo
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    GILDARIUS: Jo, to už se mi stalo 2x... Jednou mi poslali nůž se mnou do Egypta, ale to bylo kdysi dávno, někdy 2001, loni mi ho uschovali na letišti.
    Pokaždé jsem se mohutně omlouval, že jsem to přehlídl.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    GILDARIUS: "Ty lidi delaj akorat svoji praci" je vymluva kterou pouzivali uz bachari v koncentraku. Ovsem ty "picusove" nebylo mysleno na samotne cleny letistni ochranky (jakkoli to typicky picusove jsou), jako spis na management letiste, ze tuhle sluzbu za ty sileny prachy co tam vybiraj neposkytujou jako naprostou samozrejmost...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    teda nalezl jsem ho v tom pouzdře když jsem chystal oholit vous v hotelu v Madridu, dokonce i voněl (kontraband, ne vous)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GILDARIUS: já asi zas polítám teď dva kontinenty (a doufám, že i austrálii) a nemám problém s tím, udělat tu přípravu detailně. obzvlášť po jednom sice nenalezném, ale velmi nepěkném nálezu kontrabantu v intimtašce :))
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    TABORACEK: IMO stačí bejt na ně slušnej a udělat ze sebe trochu debila... ty lidi dělaj akorat svou praci a netřeba se za ně na to zlobit
    PRAASHEK: vidlička a lžička je v pohodě, tu mi nikde nesebrali a to jsem byl krom australie na všech kontinentech :-D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MAWERICK: protože to není "jak"
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    proc mi prijde ze priprava na to nekam letet je jak priprava na valku? ;)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    což mi připomíná, že musím vyndat vidličku z baťohu, protože bych ji tam byl schopnej nosit zas půl roku :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GILDARIUS: dobro vědět, že to jde
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    GILDARIUS: ale helemese, takze picusove to umej uschovat!
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    tak už se mi to zase stalo, v rámu na letišti mi přišli na to že mám v kapse kudlu (fakt omylem, ten kabar skoro nic neváží tak jsem to ráno nepoznal :)), udělal jsem smutný oči, paní vyplnila lísteček a mám 30 dní si pro něj dojít až přiletim, procedura na 1 minutu
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    Ahoj, netusite nekdo, kde by se dal sehnat v Praze cerny cover na hadici od camelu?
    Nasel sem akorat kdesi v psi prdeli a postovny vyjde draz nez ten obal :/
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    DOTCOM: jinak se jeste vratim k botam a znova dekuju za tip - dneska mi prisly postou tyhle
    Belleville Sabre Series 333 Hot weather hybrid assault boot
    http://www.bellevilleboot.com/shop/index.php?l=product_detail&p=53
    i s postovnym za litr coz je luxusni. Jsou mirne obnoseny (spis je to videt na svrsku, podrazka je jak nova), coz beru spis jako plus protoze nemam uplne rad ten pocit kdyz se clovek nekde produciruje s timhle typem vybaveni na kterym je videt ze nejvetsi divocinu to zazilo v prokopaku ;) Jediny co me trochu zneklidnuje je osud predchoziho majitele (podle majitele bazaru ty boty prosly Afganistanem), protoze je urcite neodlozil kvuli tomu ze by byly moc ochozeny...
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    VACA: hele zbavovat se ho nechci neb ten bagl mam vazne rad.
    Jinak nevim uplne co k nemu napsat - poridil sem si na nej nekolik pridavnejch brasnicek, kam si davam objektiv k fotaku atd., cimz jsem ho upravil ke spokojenosti. Nicmene jak vidis tak je 2x tezsi nez ten Tactical a to je proste znat (na druhou stranu ne kazdej ma mozna tak citlivy zada jako ja :)
    Mam variantu "foliage green" coz je ale proste seda, do zelena je to jenom velmi malo. Ackoliv je docela nenapadnej, tak ten batoh obcas budi trochu pozornost, normalni clovek si ho nevsimne, ale "modri vedi" takze jsem si diky nemu parkrat s nekym dobre pokecal (v cizine teda).
    Jako plus beru ze ma pomerne stihlej a vysokej tvar, takze kdyz s nim nekde jdu tak zbytecne nestoucham do lidi nebo veci.
    jediny minus jsou obcas se rozjizdejici popruhy, ty prezky jsou asi staveny tak aby se nezasekavaly a timpadem je potreba je obcas stahnout, tyka se to predevsim tech bocnich ktery drzi ten dekl na helmu.
    VACA
    VACA --- ---
    DOTCOM: Jo uz to vidim, sem tomu pred tim nejak nevenoval pozornost dokud jsi na to ted neupozornil ze je tezsi.
    A to vite, ja uz nekde WOJTYLA napsal, a to se mi moc libilo: "Jsme na Nyxu. Tady nikdo nic nehleda a hned se pta" :D

    ---
    Nojo ale to je teda trochu meni situaci, 1,75kg na 22litru objemukdyz henten Tactical 20 II vazi 850g na 20litru objemu.

    Presto bych rad vyuzil prilezitosti a trochy te spovidal kdyz ho mas doma a zazil jsi s nim nejakej ten rok...
    Proc ti prijde ze je tak tezkej, ma to nejaky opodstatneni? A co ti prijdou jako jeho silne a slabe stranky?
    Napis prosim nejake poznatky a dojmy za dobu jeho pouzivani...

    Dekuju mooc! :)



    (Ps muj zajem zatim plati, kdyby jsi ho cirou nahodou z nejakeho duvodu chtel vyslat do sveta;)
    VACA
    VACA --- ---
    DOTCOM: to bych teda vyuzil prilezitosti a zeptal se kolik cca vazi prazdnej?

    Ten Tactical 20 II ale taky nevypada zle...

    Ps: kdyby jsi se chtel tad fast packu nahodou zbavit, ja bych mel zajem...:)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    VACA: kupoval jsem to pres internet tusim primo od vyrobce, pak me cekal obligatni oser na poste 120 na Plzensky, kde celnici nemohli pochopit co je na batohu tak drahyho :)
    nosil sem ho nekolik let denodenne a nejevi zadny znamky poskozeni nebo opotrebeni. Pak jsem ale presel na Tactical 20 II, protoze je lehci a mensi (tak akorat na ty veci co bezne nosim). Je fakt ze bez zapnutyho bederniho popruhu se pronese a chodit po meste s zaplym bederakem se mi moc nechce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam