• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    CROSS
    CROSS --- ---
    K tomu sucháči a buzení dětí, já to řešim tak, že tam na doma vrazim jednostrannej sucháč jako tlumič. Ostatně tim, že tam jsou přezky, se to tak dá nosit leckde. Na druhou stranu ten suchej zip udrží víko i bez přezek, a to i když je taška plná (a nesu ji za madlo na víku).
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    DELLAMORTE: tak zrovna suchac u messengera ma dost osobitej projev, v metru desi lidi, doma budi deti :) ale drzi paradne i nacpanou tasku
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    O.K. fér. Lima asi pokryje moje nároky ;)
    Kdo má slevu na 5.11 ? :)))
    CROSS
    CROSS --- ---
    JAHODOVE_PYRE: já si to jenom osahával v prodejně, pro moje potřeby (15" MackBook Pro nebo služební 15,6" Dell) je Mike malej, tyhle stroje (zvlášť ten Dell) se tak akorát vejdou do Limy. (Ovšem do X-Ray se vejdou oba najednou ;-])
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    No já z videí taky nejsem zrovna unešenej, suchý zip při otvírání úplně nesnáším a ty díry dole ve mě moc důvěru nevzbuzují, ale jak pojedu do Prahy, tak to zkusím omrknout na živo. Ono je přece jen lepší si to odzkoušet, než brát na slepo...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CROSS: no ale.... achjo :D
    CROSS
    CROSS --- ---
    NAGASAWA: proč by sis ji nepořídil? Tys asi nikdy neslyšel, kolik maj ženský kabelek... ;-]

    (Já teda střídám Limu a X-Ray, do práce spíš ten menší, na cesty spíš ten větší.)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CROSS: Lima je supr - skoda ze si ji neporidim, protoze se mi Messenger zrejme nikdy nerozpadne :(
    CROSS
    CROSS --- ---
    CROSS: k mojí poznámce o hadrový tašce od Dellu... Lima
    Neádoucí pozornost skutečně nevyvolává. Nicméně fakt je, že my tu nechodíme v kravatách.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JAHODOVE_PYRE: to bez debat
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    NAGASAWA: říkám, je to subjektivní
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JAHODOVE_PYRE: vypada pekne (i kdyz je to hur zkopirovanej 5.11 mess), ale tak jako tak mi vychazi provedenim v podstate nastejno. Molle tam mas po stranach taky, stejne jako velcro pas jako prase, kterej je navic zvyraznenej kontrastnim provedenim.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    NAGASAWA: já právě v duchu ani nepomýšlím na jakejkoliv koženej produkt. Cordura a podobný matroše mi je nejblíž. no a samozřejmě černá barva...třeba tohle http://global.rakuten.com/en/store/auc-waiper/item/10008463/?s-id=borderless_browsehist_en mi přijde víc civilnější...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JAHODOVE_PYRE: heled ta černá fakt příliš military nevypadá ve skutečnosti.
    CROSS
    CROSS --- ---
    JAHODOVE_PYRE: já s tim chodim do Proctre & Gamble a sekuriťáci po mě ještě neskočili. Konkrétně mám tu šedou verzi a je pro laika k nerozeznání od no name tašky, co nám vnutil Dell.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JAHODOVE_PYRE: praveze kdyz jdu na jednani, tak se kravataci o messenger pomerne dost zajimaji, zatimco kozeny tasky za 15K od brasnarstvi Tlusty a jejich derivaty nechavaji bez povsimnuti.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    NAGASAWA: já ti nevím, bez molle možná, ale moc si neumím představit návštěvu u klientů s tímhle báglem. ale je to věc názoru, samozřejmě...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JAHODOVE_PYRE: 5.11 Messenger v cerne barve pomerne dost civilne pusobi.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    WOJTYLA: hoši, promiňte, vím že 5.11 messenger má tady enormní uznání, ale něcčem civilnějším ( rozuměj méně military ) byste nevěděli ?
    dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam