• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    WOJTYLA: tak jde to urcite i naprimo ze solaru... my vzdycky meli solar na baglu s napichnutym mezikusem(powerbankou) a tu to pomalu dobijelo... kdyz chces pak nabit telefon nebo cokoliv jineho, je to mnohem rychlejsi z te powerbanky nez na primo a nejsi zavisly na slunku ve chvili kdyz potrebujes dobit mobil...

    na primo to jde podstatne pomalejc a jakmile ti priplujou mraky, temer to nenabiji... my chodili zhruba ve triapul tisicich, coz je uz slusna vyska a slunko "funguje" podstatne lip, v nasich podminkach v CR to ae rozhodne vyuzijes taky... v minulych tydnech bys mobil nabil jedna basen i naprimo ;)

    samo tady plani, cim vetsi plocha panelu, tim lepsi a stabilnejsi nabijeni...

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HANZEL: ale já sem nebránim mezikusu... ale jde mi o tu možnost nabit telefon/mezikus solárně... v tom odkazu je taky panel + baterypack
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    WOJTYLA: tohle neni idealni reseni... vsechny profi nabíjecky mají ten mezikus na uchování energie pres ktery nabijis co potrebujes... naprimo panel-pristroj, to neni tak spolehlive... ale samozrejme to funguje...

    DOTCOM: problem je jakmile je vas vic a popripade tam koluje jeste nejake gopro, fotak a podobně... to uz pak ty panely sakra vyuzijes ;) navic neni nic snadnejsiho nez pripnou panely na batoh a v prubehu treku si baterku pomalu nacucavat...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    me jde čistě o solární nabíječku
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    LORD_WANG: aah, koukam na to. tak jo, beru zpet tech 9000 mAh bude spravnej udaj
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    LORD_WANG: pricemz to skutecne odpovida 9000 mAh na baterii s 3,7V
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    DOTCOM: tam je ale 33Wh, neboli Watthodin
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    WOJTYLA: je to tahle nebo spis nejaka velmi podobna (stejna firma). Na powerbance mam napsanych tech 33 000 mAh, tady je v popisu jenom 9000.
    https://www.mall.cz/nabijecky-solarni/powertraveller-powermonkey-extreme?v=487528
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    HANZEL: jo ale pointa je ze takhle velkou baterku nepotrebuju dobijet solarem neb i v himalajske divocine se clovek jednou za 5 dni k elektrice dostane a iphone z ty baterky 5-6 nabiju
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    DOTCOM: no solarem prave dobijis tu baterku ne??? je to lepsi nez pripojovat solar naprimo k telefonu...
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    DOTCOM: 33 Ah???
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DOTCOM: no jo ale jakou?
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    WOJTYLA: ja sem si jednu poridil ale pak jsem zjistil ze mi iphone odmita nabijet (iphone hlasi neco o incompatible device). Zaroven k tomu ale mam baterku s 33 Ah a i na treku v himalajich mi tech par dnu vystacila nez jsem dosel do vesnice kde meli elektriku. Takze ted uz sebou taham jenom tu baterku a na solar kaslu.
    AZIM
    AZIM --- ---
    VACA: ja myslim ze uz ani high life neni v edenu v tom obchodnim centru
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    EDAK: no já myslel spíš neco takovýho:-DD

    Goal Zero Guide10 Plus Solar Recharging Kit | Alza.cz
    https://www.alza.cz/goal-zero-guide10-plus-solar-recharging-kit-d2919908.htm?o=2
    EDAK
    EDAK --- ---
    WOJTYLA: v jakemsi pomateni smyslu jsem si koupil toto http://postovnezdarma.cz/5000mah-outdoor-nabijecka-pro a muzu rict rovnou ze je to uplne na hovno. za tyden na slunicku se to nenabylo ani na 20 procent a telefonu to pridalo asi dve procenta.
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    WOJTYLA: jednu lehkou zkusenost mam... co potrebujes?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Kdo ma zkusenosti se solarnima nabijeckama at se prihlasi ted!
    FINSON
    FINSON --- ---
    VACA: To je fakt, pamatuju tam hromady Benchmade včetně automatů, ale už je to pár let, co jsem tam byl...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam