• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    BLOWUP: já jsem zase rad připraven na ad-hoc scénáře a vzhledem k geografickým vzdálenostem mezi byty je krajně nevýhodné cestovat napřed pro klice.smartkey je pro me právě citelná redukce.
    navíc všichni maji klíče od bytu,ale já mel jednu dobu klice od bajtu (8mi bytů, byt v psané podobě to nevyzní) :D
    CROSS
    CROSS --- ---
    BLOWUP: +1 za obrázek, jinak já nosim jen jeden klíč (od domu), přesto ho mám v keysmartu, ještě s usb flashkou. Nějak mi to líp sedí v kapse, resp. v tašce.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LORD_WANG: jj, jasne, kazdej ma halt jiny potreby :-) Ja ten pocit ze s sebou taham neco co nutne nepotrebuju nesnasim, kor po kapsach. reduce to the max.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    BLOWUP: uz jsem to tu psal driv. vlastni byt, dum rodicu, dum rodicu pritelkyne, zkusebna, byt babicky, drive jeste klice od bytů dvou kamarádů...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LORD_WANG: pracujes jako dozorce na pankraci? :-)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    BLOWUP: jak pro koho. ja mam aktualne ve smartkeyi 12 klicu a tam uz je prostorova uspora znat. jsem spokojen.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NAVARA: tak kdyz uz, tak japonka ve skolni uniforme, ale vetsinou si bohuzel musim odemknout sam - tim zakulacenym klicem. Ten spicatej je od kancelare. Jiny nepotrebuju.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    BLOWUP: mame stejny klic od auta :) spravna volba :) :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BLOWUP: dům a byt ti otvírá černoch? :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PIVECEK: Me ty klipy na ty klice furt prijdou jako takovy tacticool zhorseni. Na autak i na motorku to do toho dat nemuzu a kvuli tem dvema klicum plus klicku od schranky nevim co by to prineslo

    RUZZA
    RUZZA --- ---
    RUZZA: mam powebank 10Ah (4*článek 18650, 2,5Ah) , nabijim to z USB (5V*0,5A=2,5W) cca den... víc ochranná elektronika nepustí - ze soláru 2,5W který nabíjí tak 8h plnej výkon to nabíjíš tak 4dny...
    RUZZA
    RUZZA --- ---
    WOJTYLA: 1) zjisti si max. nabíjecí proud na akumulátoru (u NiMH byla cca 1/10 kapacity) http://www.ges.cz/sheets/k/kr1100aa.pdf ; tj. jakým proudem si daný akumulátor nejrychleji nabijes abys to nezkurvil
    2) koukal bych se co ti ten solární panel je schopnej dát za proud (což tam nepíšou) a dle toho bych to vybral panel
    9V Solar Panel Foldable USB Port Charger Backup iPhone Mobile Phones 5V Devices | eBay
    http://www.ebay.com/...Backup-iPhone-Mobile-Phones-5V-Devices-/331257852151?var=&hash=item4d2081b0f7
    3) doba nabíjení = kapacita akumulátoru / nabíjecí proud * 1,4
    STEVE
    STEVE --- ---
    381007: už se na něj těším :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Tak ono to jde i jinak: misto akumulatoru palivovej clanek (a jsme opet u "Kraftwerk")

    Brennstoffzelle eingebaut: So hält der iPhone-Akku eine Woche! | Blick
    http://www.blick.ch/.../brennstoffzelle-eingebaut-so-haelt-der-iphone-akku-eine-woche-id4098358.html
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    BOD: jen pro predstavu.... Když slunce dava a je vymeteno dopadne na povrch cca 1.2 kW/m2 panel ma ucinnost 13-15% - ztraty na rozvodech. Jo a kdyz je pod mrakem muze byt slunecni svit i 10 - 12 mensi.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    KLON: Mno, jsem to vyzkousel a kdyz jsou hodne zmackly u sebe, tak staci mala paka do strany a odlomi se to ;) Mozna mam shitovy stahovaky, ale nevidim tedy moc vyhodu oproti krouzku, na ktery kdyz potrebuju muzu pripnout karabinu, snuru, spagat, dalsi klic, plysaka.. Ale jinak me tyhle udelej si sam zlepsovaky bavej :)
    AZIM
    AZIM --- ---
    WOJTYLA: ja myslim ze treba na to muskareni to neni uplne blby, al tohle uz preci davno resi klasicka vesta kterejch mame kazdejch x s variaci kapes podle potreb
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BOD: zatím jsem se smartkey spokojen, vypadá to designově přeci jen trochu lépe, jenom klíč od bezp.schránky mám na kroužku provléklém tím otvírákem na zátky, páč se tam nevejde :)
    KLON
    KLON --- ---
    organizér na klíče za korunu https://www.youtube.com/watch?v=SYp39XX4WpI
    šlo by to potunit kusem z merkuru dát dvě sady klíčů proti sobě
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PRAASHEK: typíčo to bych si na sebe nevzal ani za prachy:-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam