• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    KURE: Hele, máš bludišťáka za šťourala roku. Gratuluji. Stejně tak můžeme tímto vyškrtnout z českých značek třeba Škodu, Superior, Sensor. tito všichni sice jsou české firmy a zhusta v čerské republice kompletují, vyrábějí své výrobky, ale ano, správně podotýkáš, jejich komponenty jsou vyrobeny v té ďábelské Číně.

    A nyní po kulturní vložce, opět na můj dotaz BRUKEV:
    KURE
    KURE --- ---
    BRUKEV: lol jaka ceska obuv?
    napoveda je hned v nazvu spolecnosti,
    a tohle pisou na svym webu:
    Od svého prvopočátku firma dováží podstatnou část svého sortimentu z Číny a dalších asijských zemí....
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Nějaké zkušenosti z českou obuví VM?
    Úvod
    http://www.vmimport.cz/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: booked...
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: to je asi na delsi povidani, klidne ho absolvuju, ale doporucuji nespamovat zde a prejit do [ RadioAmateri, CB, atd... ]
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    AXTHEB: já fakt myslim neco co si mužu nastudovat od začátku...

    tedy už vim že existujou dva standardy FRS s PMR...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    WOJTYLA: FRS vysilacky budou chytat jiny FRS vysilacky na stejnym kanale, s evropskejma PMR se nedomluvis (PMR je na 446MHz, FRS je kolem 465)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: chápu myslim obecně tydle vysílačky... jak to funguje společně...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Navic je slusna sance ze ti dojde jina (obcas posilaji do evropy legalni PMR misto americkyho FRS)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: s takovyma hrackama, jako kupujes, ti moc neporadim, dokud bych je nemel v ruce. coz klidne muzeme absolvovat. delam na Kavkach, ty taky, jestli se nepletu? tak se pak ozvi.
    nicmene ano, tyhle hracky zpravidla nejsou zadna slozitost a principielne by si mely rozument, pokud jsou na stejnem kanale, pripadne tzv. "subkanale", pokud to umi. ale na dx se opravdu o featurach moc nerozepsali teda ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: to je drahý to budu kupovat případně když se to osvědčí.

    hele jinak poradíš mi náký studijní materiály jako jak se tydle veci nastavujou? jako musí to bejt na stejnym kanále ty dve vysílačky a už si rozumněj nebo?... hele jsem v tom uplný máslo... nevim nic
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: aha ok, pozde. no, tohle asi proc ne, bude to pracovat uplne mimo legalni pasma, ale WTF.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    WOJTYLA: v tom pripade Baofeng UV-5R. Vox to ma.

    bud DX nebo ali nebo treba tady, dobra zkusenost (napisou ti na fuckturu, co budes chtit) a taky postovne zdarma
    http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=107033
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak jsem objednal na zkoušku tydle a podle toho jak to pujde tak kdyžtak koupim nejaký dražší...

    Cheap Bellsouth 22-Channel FRS Walkie Talkie (2-Pack)
    http://www.dx.com/p/bellsouth-22-channel-frs-walkie-talkie-2-pack-5127#.VfATI9OqpBc
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LORD_WANG: Na legalni jebu. A klukovi jsou 4 takze si to dokaze zmacknout.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    To jsem přesně potřeboval :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    DELLAMORTE: Levnější, ale prověřená alternativa 5.11 je třeba Helikon.
    Naposled jsem byl v krámku na Pavláku a měli tam leccos.
    Army Outdoor Shop Praha MARINES-SHOP.COM
    http://www.marines-shop.com/
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    LORD_WANG: tak se mi docela zalibil 5.11 2-banger. pujdu si ho prohlednout. je trochu mensi a nalezato, jinak super...
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    MAWERICK: Kde? :) Loni touto dobou jsem obcházel obchody v Brně i takový Sportissimo apod. a všude mají takovej šmejd, že jsem nakonec skončil bez bundy, jako 8k je fakt dost, ale ten pocit když jsem si ji zkoušel jsem u žádný bundy zatím neměl... :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam