• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    Hoši zkoušel jsem hledat, ale marně. Jde mi o tohle : Mám čelovku Petzl Tikka, cca 7-8 let. Mám pocit - a předpokládám, že to tak je, stejně jako u jiných svítidel - že lampa po čase zkrátka ztrácí svítivost. Ikdyž jí našťouchnu novou sadou baterek, zdá se mi, že světla není tolik, kolik když jsem jí koupil.
    Nikde jsem ale nenašel nějaký článek o tom, jak a kolik je schopno světlo usvítit, resp. jak moc degraduje svícením. Nemáte pls někdo pro mě názor ( asi bude zlomovej, abych starou tikku poslal do křemíkovýho nebe ) a popř doporučit něco lehkýho, na večerní běhání, s dobrou vatáží a příznivou cenou ?
    díx
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    SVORO: no vsak prave... kdyz jsou ty vanoce... inspirace k nakupu darku :) pro sebe ci jine ;)

    EDAK: obchod je to Finsky :)

    LAMNIA.COM – skandinávský král mezi e-shopy přichází do ČR – placený článek | Vybaven.cz
    http://vybaven.cz/...avosti/lamnia-com-skandinavsky-kral-mezi-e-shopy-prichazi-do-cr-placeny-clanek/
    CROSS
    CROSS --- ---
    Finština je kouzelná, tohle mě zaujalo
    Veikko Hakkarainen Kullervo puukko | Lamnia
    https://www.lamnia.com/...p/8438/knives-and-folding-knives/knives/veikko-hakkarainen-kullervo-puukko
    EDAK
    EDAK --- ---
    SVORO: Nebo je to jeho obchod a timto si dela reklamu protoze vi ze se na to chytame :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    HANZEL:Ty jseš buď to hodně dobrej kamarád nebo velká svině! Fakt nevím proč nám tohle děláš ještě kurva před Vánocema!
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    WOJTYLA: jako u vetsiny produktu co jsou dostupne u nas najdes v CR lepsi cenu, ale maji tam prave spoustu kousku co u nas nezenes a tak je finalni cena vyborna :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Do litru bývají v Lidlu, nebo nějaká akce v Intersportu...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HANZEL: di do píči ty vole!:-DDD to zas bude peněz!:-DDDDD
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    ja ted hlavne resim dost velkym problem, pac jsem objevil tyhle stranky se supr vyberem, cenama a postovnym zdarma (nakup pres tisicovku nebo tak nejak)... karta se mi chveje ve srajtofli... :D

    https://www.lamnia.com/
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    helejte co byste doporučili za outdoor boty ale nejaký levný jako náhradní do auta...?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HANZEL: jo to jo to jasně:-)

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    co se týče bot, tak bych se nebál mrknout na aukro, mám už pět let us army boty (použité, jediný co bylo vidět při koupi, byla trochu sjetá podrážka) a furt slouží. a to jsem v nich jeden rok chodil skoro denně
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    WOJTYLA: no vsak ja nerikal ze je to chvalo-recenze... jen ze mu muze pomoct v rozhodovani ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HANZEL: no ten článek jasně říká ty boty si nekupuj :-)
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    zvazil bych i zminene PRABOS Condoriri GTX... sam uvazuju o koupi, pac mam od kamose doporuceni...
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    PIVECEK: k Zephyrum jsem zrovna cet clanek, mozna pomuze...

    Recenze: Boty Lowa Zephyr GTX MID TF | Vybaven.cz
    http://vybaven.cz/obleceni-a-obuv/boty/recenze-boty-lowa-zephyr-gtx-mid-tf/
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    VACA: tak ona je plnohodnotná, jenom ne na sekání dříví :D ale jo je to impozantní, i ten design atd to je povedený, to gerber umí.. taky bych to tak nezkoumal ale pracoval sem nějakou dobu v obchodě, kterej je dodavatelem gerberu do čr takže nám taky 1 přišla na ukázku.. nicméně já sem bráchovi koupil od SOGu tactical tomahawk tak pak můžu nahodit nějaký zkušenosti jestli to tu někoho bude zajímat - teď přišel z reklamace, byl špatně vylitej, takže je ještě vyblejskanej na stěně
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: nejaká cordura to bude... je to měkčí než 5.11 ale paradoxně je to díky tomu pohodlnější na zádech...zatim se to jevi jako nižší gramáž látek a horí nitě a horí šítí .... jinak ten co mám je koupie propstě...
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA; BRUKEV: zkusím si tedy najít trochu času a něco sesmolit.

    Jo Wojtylo, prosímtě to jsem se tě chtěl zeptat, jak to vidíš s tím levným batohem od teho MarSjev.cz? Docela o něčem z jejich nabídky uvažuju, teda nejen já ale i nějaký kamarádi.
    Když bychom teď nechali stranou fakt že se k zavazadlům občas chovám jako hovado, jakej z toho máš pocit, mohlo by to chvíly fungovat?
    A co materiály, nikde sem se o tom moc nedozvěděl ale cordura to asi nebude, co?


    ZELCA: aha, to jsem nevědel, sem myslel že ta sekyra na tom je plnohodnotná. Ale abych řek pravdu za ty prachy kerý za to chtěj jsem to blíž ani nezkoumal.
    Nahodil jsem to jen jako nástroj kterej mě zaujal svojí koncepcí... Jako kombinace kladiva, sekyry a pajcru mi přijde jako dobrej "trojboj", něco takovýho ale za rozumný peníze by se mi líbylo
    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    Jediná věc, kterou leatherman neumí :)
    Naposledy jsem naštěstí našel vrut. No a s kleštěma a s vrutem to už jde.

    Ale to vypadá dobře. Jen doufat, že se ti z toho časem nestane spíš hřebík (nenarovná se to)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam