• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    SWIST
    SWIST --- ---
    VACA: Jasně, s tvarem reflektoru si to dovedu představit. Ona na T25C2 byl dobrý tip se kterým ses docela trefil do toho co bych od takové baterky očekával. Takže něco podobného se bude hledat asi těžko.. :) Ale nijak na to nespěchám, tak počkám třeba po vánocích, jestli něco nevyplave.
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: + ještě zobecním dva faktory.
    Použitej zdroj energie = výkon na led
    a použitej reflektor (parabola) = ůčinej dosvit v metrech. Ten má přímej vliv jestli je to spot na dálku, nebo je to široký a krátký...
    Obecně malý a mělký reflektory nemaj tu shopnost svítit daleko. Na dálku hledáš spíš větší a hlubokej reflektor. Pak jsou tu teda ještě ty zoomovací, někerý lidi na to nedaj dopustit, ale já řikám že je to kompromisní řešení a na dálky to moc neviniká, určitě nedosahuje výsledků nekompromisnáho kvalitního reflektoru.

    SWIST: ale jo jen tak zběžne kouknu, samotnýho mě to zajímá jaký jsou dnes poměry. S tim t25c2 je to škoda no. já ji viděl na nějakym slovenskym eshopu ale taky za 2,4-2,5k což beru jako škoda, páč já ji fakt pořídil v čechách tak za 2,1-2,2k... ale tak asy fakt stojej za to když je jsou vyprodaný u všech našich dealerů...
    SWIST
    SWIST --- ---
    VACA: Jasně v pohodě. Asi to ani nemusíš kvůli mě hledat.. :) Tu 18650 chci určitě, o tom jsem byl rozhodnutý už od začátku, stejně tak chci i tu teplou bílou.. Vím jaký má vliv studená, ale nějak mě to do tvého příspěvku nenapadlo řešit. :)
    Co jsem se koukal po té T25C2 tak třeba i na ebay jsou kolem 2,5k..

    Co se týče dostupnosti baterií tak bych se toho taky asi nebál, ale to s píš z důvodu že na čundry a teď ji mám nacpanou i v edc batohu nosím čelovku na 3x AAA (nechápu kdo vymyslel takový počet.. :D )
    VACA
    VACA --- ---
    SWIST: jj já o víkendu ještě zkusím v nějaký časový skulině kouknout jaký jsou možnosti.
    Každopádně bych dal doporučení hledej mezi svítilnami které mmají jako zdroj 18650.
    Lidi jsou z toho často nervózní že to neni tak rozšířený "médium" jako tužkovky AA, taky jsem tenkrát před třea 8mi lety když jsem pořizoval první pořádný světlo byl protože to pro mě bylo neznámé, ale je pravda že tenkrát se ten akku fakt nedal zas tak všude senat a nebyl z nejlevnějších.
    Dneska bych se toho už vůbec nebál, jak už jsem psal, používaj to i e-kuřáci, takže dneska se to dá sehnat prakticky na každym rohu a neni to nějak extra drahý.
    Hodně se od toho odvíjí výkon, AA nikdy nebude schopná dávat takový proudy... 18650 používaj i ty nejsilnější svítilny na trhu (pravda tam jich bývá víc najednou)

    Já jsem si kdysi taky řikal, sakra ale co když se mi to vvybije zrovna někde... Blbost, když chce člověk hospodařit, tak si hodí nižší režim (kerej by s AA byl nejsilnější na dvě hodiny) a svítí s tim tejden..
    Ale je pravda že při nějakym výletě se náhradní akku nikdy neztratí, a s kapesní mini nabiječkou ho lze navíc využít jako powerbanku např pro telefon, atd...

    V případě nutkavý potřeby jednorázové alkalické baterie se 18650 dá nahradit dvěmi cr123, ale uznávám nebejvá v každý zapadlý trafice, a býví dražší než AA...



    WOJTYLA: tvl hustý, takhle napohled fakt k nerozeznání od 5.11 včetně detajlů jako velkro na molle apod.. :D


    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    A koukám, že s prakem jsem ještě žabař. Jsem si prostě jeden koupil a začal střílet, ale na tom hardware budu muset zamakat.
    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    Ještě novinka u Zkázy. Jelikož nezničitelný telefon Aligator Extremo, jsem zničil... Náhrada od firmy No. 1 je báječná.

    Mam model M2 a krom slabší baterie naprostá spokojenost. Nejsem teda zrovna náročnej uživatel.

    Mrkněte, co dělá ta firma - No. 1. Zaměřujou se na levný a odolný přístroje. Mají třeba i takový, docela výkonný, telefono-tablety. Zajímavý
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: pust si to na ajfonu cestou z práce v aute...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: cywe hodina, nemas tldr verzi?

    Jinak ten trumark je fakt dobrej
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: A ja mSlel ze bylo tady a vono bylo vedle

    Slingshot know how, video from our included DVD
    https://www.youtube.com/watch?v=TJ0TiokUrVw
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HANZEL: Zatim jo. Jako je zo proste "nadoba" na veci do auta. Jento hodne mekky.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: NO tak najdi video, ja jsem ho nevidel...
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    WOJTYLA: takze spokojenost?
    SWIST
    SWIST --- ---
    VACA: Tak jsem se koukal po té EagleTac T25C2 a u nás nic moc.. Dotaz na svitilny.eu, odpověď že v nejbližší době nebudou, ale čekají na naskladnění TX25C2. Co jsem se na ni koukal, tak je to hodně podobné jako ta T25C2, akorát hodnotama o něco slabší výkon, snad o jeden stupeň módu méně, a co se mi moc nelíbí je že je menší. Ale zatim jsem ještě nezjistil cenu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: Momentalni setup

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: Oh really? No covece, asi mlivime kazdej vo jinym praku:-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: NO tak vyrobit prak umi kazdej, ale tohle vypada hezky, nic to nevazi a vydrzi to vecnost, az na tu gumu, ale nahradni stoji tri dolace...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: Viz to video co sem nekdo daval jak na nem borec na konci puli karty na storc a zapaluje poveseny sirky.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: No vubec hele. Po procteni sligshotforǔs vim ze todle jsou kundoviny a masteri strilej z delanejch praku bokem na kant. A narezanejma gumama z fitness pomucky ted si nevzpomenu jak se to jemnuje ale je to tady ke kiupeni.

    Zdroj kouli je jasne - aliexpress = 200 kouli za 10 dolaru.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Nevymejslej ptakoviny a kup si osvedcenou kvalitu:

    Trumark Folding Wrist Brace Sling Shot Slingshot FS1 | eBay
    http://www.ebay.com/...sling-shot-slingshot-FS1-/360298603184?hash=item53e37862b0:g:FwEAAOSwxH1UEGi0

    K tomu bych doporucil nahradni gumu, cerna ma nejvic nejdrsnejsi...

    Ja ho mam uz delsi dobu a je to celkem fajn, jeste by to chtelo nejakej zdroj streliva, nejlepe loziskovych kulicek, protoze kaminky jsou fajn, kdyz potrebujes neco nouzove ulovit, ale na takove to domaci strileni to neni zadnej hit...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    VACA: hoho, ta "gumicka" na tom s tim medvedem, ta stoji za to :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam