• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    todle je pekný ale ta cena je příšerná...

    TrailBreak Vacuum Bottle 1.0, Primus | Hudy.cz
    http://www.hudy.cz/lahve_termosky/primus-trailbreak-vacuum-bottle-1-0,100031999.html
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    ASACRA: Mě na tom sere, že nevíš jak moc to máš povolený, že musíš hledět kde je ten výtok a třeba v rukavicích to nemusíš povolit. Ale samozřejmě je to věc každého z nás :)
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    IOT_JH: kazdymu holt vyhovuje něco. Já nemám rád zbytečné kurvitka. Víčko bez čudliku neteče(nebo je jen málo dotazeny) a nalejva se s ním stejně dobře, stačí jen o cca půl otáčky povolit.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    ASACRA: A vynálezce mačkacího čudlíku bych navrhoval na Nobelovku. Proto bych tu Tatonku tu nebral.
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Dovolím si fotografii termosek, čekajících na naplnění. Těm levnejm se pak začne odlepovat vnitřek toho hrníčku od toho plechu zvenku a prostě izolujou znatelně míň.

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    IOT_JH:
    ASACRA: pámbu vám to zaplat ty odpovědi bratři... a když ještě přidáte linky na konkrétní modely budu uplně v sedmym nebi...
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    WOJTYLA: Mohu doporučit Primus. Dodávaj k tomu taky oba druhy uzávěru. Hodně příjemná je ta povrchová úprava, že se to fakt líp drží. Pokud chceš víc homo, tak 0,75l dělaj i různě barevný. Já mám černou litrovou. Po týdenním sněžnicovym pochodu a stanování v norsku na ní nedám dopustit. Ikea termoska je roztomilá, ale ráno si tam naleješ horký kafe a po obědě bude vlažný.
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    Já mám klasickou nerez termosku od Tatonky. Má jen šroubovací špunt a ne ten blbej kapajici čudlík. Už cca 15let funguje bez problémů.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ZAPPO: pokud je tak težky odmyslet si přídavný jméno a je z toho argot... tak se omlouvám, naštěstí ne pro všechny... a našli se ti co poslali co oni povazujou za dobrou termosku, nikoliv to co oni povazujou za správnou vetnou stavbu...
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    WOJTYLA: Zkrátka a dobře tvoje vyjadřování rozšafného burana přesáhlo škálu roztomilosti a plynule přešlo směrem k nesrozumitelnému argotu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    INF1466: ano zminovanej hrníček má 99% termosek, proto se ptám na radu esli nevite nekdo vo jiny... vo čem se to tu doprdele furt bavíme? co na tom dotazu neni jasnýho kurevdevet?:-D
    INF1466
    INF1466 --- ---
    WOJTYLA: me furt neni totiz jasny co je "homouškej víčko hrníčkek" protoye tz ma 99%.. kazdopadne rozdil mezi tou za dve kila a za pet kil je, ze ma navic stribrnej potah vaukovy casti, jinak hrnicky maj vsechny krome sigg hot&cold (ale ty sou max pullitr) sigg thermo (ta ma buznohrnicek zespoda a ne zeshora na magnet)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    každopádně IKEA vyopadá vyrazně dobře...

    KULLAR Ocelová termoska - IKEA
    http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/30233692/

    todle neni termoska ale muže se taky hodit...
    BEHÅLLARE Láhev na vodu - IKEA
    http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80284660/

    - result musim absolvovat trestnou IKEU
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    INF1466: ja rolišuju termohrnky a termosky... co to meleš vo termohrnkách seš zhulenej? :-)
    vzhledem k tomu že jsme v EDC survival klubiki tak to chci na nošení na pití... 0,75l ideál...
    INF1466
    INF1466 --- ---
    WOJTYLA: no pro zacatek bys mohl zacit rozlisovat termohrnky od termosky :) pak treba jestli to chces na jidlo nebo piti nebo na paradu :) pak jak dlouho to ma udrzet teplotu a jestli to ma hrnky v sobe nebo ten nosis extra.. vsechny typy se delaj vetsinou 0.5, 0.75 a 1l.. ale ta jedina domaci, co jsem daval nema v uzaveru hrnicek, coz byla tva jedina a hlavni podminka :P
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Bergan delal takovy termosky co vypadaly jako pet flaska. Ale uz to nikdo neprodava. Nasel jsem podobny bud jen pulitrovy a nebo 0,75 ale za 1000kc coz je dost.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    INF1466: ale ja si nepotrebuju nic ujasnovat ja se ptam na vase doporuceni. A vzhledem k tomu v jakym jsme suditku asi nemyslim termosku 5l na stul...
    INF1466
    INF1466 --- ---
    TABORACEK: jestli von nemyslel termohrnky :) protoze lejt si to z termosky rovnou do pusy si uplne neumim predstavit :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam