• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: Hele kolem pul paty se stavim
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Ty mas podle vseho na tyhle harampadi alespon chalupu:) Ale nedelas mi radost, mlekari dane:) asi se na to vykaslu a proste ho koupim a uvidim:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: no já si ho estš nekoupil páč ho nemám kam dát a žena by asi nemela radost:-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    LORD_WANG: Spravne, tak se vyjadri, jestli si to mam vzit zitra do prace na chodov, je to na metru...
    STEVE: Ja jsem tohle obligatni jednani neabsolvoval. Teda absolvoval, ale tema se ubiralo spis tou linkou "ze uz ty tvoje kramy nemame kam davat", nez ze bysme na ne nemeli penize:) Takze u toho roll-aboard kufriku si pockam az to WOJTYLovi dorazi a potesim se pohledem na nejaky realny fotky a pak od nej jeden se slevou koupim, protoze on zjisti ze to zase tak nutne nepotrebuje:) Nebo je vymenim za nemene pekne plastikove skatule na naboje:)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    STEVE
    STEVE --- ---
    TABORACEK: Chápu. jsem na tom stejně :) Taky proběhlo doma obligátní jednání na téma "určitě tohle urgentně potřebujeme?" :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    STEVE: Jako nebudu zastirat, ze za ty prachy jsou ty kufriky dost lakavy, ale od ty doby co mam deti, uz se mi nechce utracet za kazdou picovinu co se mi libi, takze uvidim no, jeste to zvazim:)
    STEVE
    STEVE --- ---
    TABORACEK: mě už dorazil ten malej :) za ty prachy fakt luxus. materiál robusní, dá se na to fouknout i zámek (2x). vejde se tam 10ks 30raných zásobníků do kosy :) takže prostoru hafo :)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Tak ocekavam ze bude report jaky to je super duper:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: no ja 5 kousku:-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    jo a kdo z vas si objednaval tohle: http://www.uni-max.cz/vodotesny-pojizdny-kufrik-45-l/d/

    Ja bych chtel videt nejaky fotky z realnyho zivota, ta promo fotka je takova nic moc. Zaroven me zajima jak je na tom ten matros, myslim ze by to mohl byt hezky adept na futral na (expedicni) lekarnu... Peli case si hodlam koupit hned potom, co projde ta novela zakona o zbranich a duvodnem podezreni, ale zatim setrim koruny...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Hele nekdo tady ode me chtel ty laptopovy baterie, akorat si nepamatuju kdo. Tak se prosimvas prihlaste. Pristi 3 dny budu k dispozici na chodove, tak si je muzu vzit s sebou do prace...
    VACA
    VACA --- ---
    LACHAUER: leatherman crunch se zamikacíma kleštěma?






    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Pánové, až zakopete - nosíte někdo kleště, nebo všem stačej nějaký na multitoolu? Uvažuju o nějakým malým knipexu na šestihrany, případně o nějakých mini-kombinačkách...
    VACA
    VACA --- ---
    BRUKEV: přesně. Takže na kvéry a žrádlo se vys*r, zakopej flašky s chlastem! :D Nepotřebuješ žáden scifi kufr, ve skle se ti chlast nezkazí a brouci nezežerou.

    v nejhoršim to pak vykšeftuješ zase zpátky za nějaký žrádlo nebo kvéry. NBebo se aspoň bude čim opít když se nic dít nebude :D
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    VACA: jedině zabetonovat!
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Ok, tak se nic zakopávat ani potápet nebude. Zkazili jste mi náladu, jdu se opít.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Potravinarska folie je nanic, nechces nic tenkyho, to ti prozerou brouci ani si nevsimnou.
    VACA
    VACA --- ---
    BRUKEV: bacha! někerý igelitky jsou dnes "biodegradující" tzn že se ti v tý půdě za nějakej pátek rozloží :) Musíš být sofistikovanější, asi bych volil kombinaci potravinářský fólie, možná i ve vrstvách s hliníkovou fólií a to celé zavrstvit nějakejma kvalitníma stavbařskejma pytlema... Ale přiznám se že zkušenosti se zakopáváním zatim žádný nemám, takže teď jen vařím z vody :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BRUKEV: Jestli myslis takovy ty tenky, tak do roka max dvou mas hlinu na kufru :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam