• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    FROSTWOLF666
    FROSTWOLF666 --- ---
    Ultrafire baterie nebrat, jsou nekvalitní a rozhodně nebudou mít těch 3000mAh.

    EFEST IMR Li-Mn 18650 / 2900 mAh / 35A /60A ! | Elektronická cigareta Gold Drive
    http://www.elektronickacigareta.cz/...0a-span-high-drain-baterie-pro-extremne-velke-zateze-span.html

    O dost levnější a podstatně kvalitnější
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ANARCHY: kamo je to baterka podle me tak dobrá jí mít v autě... jinak to na mě dojem velký bitelnosti nedelá...

    - má a nebudí... tesnění nabíjecí dírky nedrží
    - klasicky klikáš jak epileptik tim jednim tlačítkem... a po vypnutí se zdá že to zaplneš na dalším modu...
    - silnej střed a meekčí okraje (večer vyfotim)
    - je to dost tlustý takže podle me nedalo/blbě... na airsoftu by to asi vydrželo, na dospělý pušce se to podle me rozletí do 10ti ran
    - má to v sobě tyhluhle baterii a dostaneš druhou do rezervy

    UltraFire 2x 18650 tužková baterie (3000 mAh, Dobíjecí) - Kč 419.35 - Celosvětová doprava zdarma - BatteryUpgrade.cz - Upgrade baterie!
    http://www.batteryupgrade.cz/...cgCFSjlwgodJrEA7w#/assortmentProductId/37718302/shopGroupId/73102036
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ANARCHY: err, pardon, spletl jsem si to s jinou baterkou, dotaz na dobijeni pres USB beru zpet... ;-)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOJTYLA: hmm, asi jsi mne inspiroval...
    Pokud neprudim, tak jeste nejake dotazy:
    - ma to O-krouzky a budi to dojem vodotesnosti?
    - jak/cim se ty mody prepinaji, a jak tuhe/lehke to prepinani je? Nehrozi, ze se to nekde v kapse nebo treba na zbrani pri kontaktu s necim samovolne zapne/prepne etc?
    - lze nastavit mod jak to ma svitit aniz bych musel procyklovat vsechny mody a pritom s baterkou svitil? To mne neuveritelne vytaci kterou casti tela premysli vyrobci, co udelaji "stealth" nizko svitivy mod tak, ze clovek napred musi rozsvitit maximalni mod (tim se pripadne prozradit) a az pak to postupne (nejlip jeste treba v 10 krocich aby to trvalo o to dyl) ztlumovat...
    - jaky to ma kuzel? Ma jasne ostre kontury a svitivost v celem kuzelu stejnou, nebo ma silny stred a mekci okraje?
    - vypada to, ze by se na to dalo namontovat nejake standardni dalkove ovladani/spinac pro umisteni na liste zbrane?
    - jak dlouho se to nabiji ze site a jak dlouho z USB?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ANARCHY: mody jsou následující :
    Svítí
    - jako hovado
    - v pohodě
    - málo
    Bliká
    - strobo/disko
    - SOS 3x pomalu 3x rychle

    má to zoom kterej když zazoomuješ tak se z toho stane promítačka a promítá to tu diodu uplně ostře:-D
    EDAK
    EDAK --- ---
    MRNOUS: genialni, to budu jeste muset taky poresit, zatim to dost dementne sundavam po krouzcich
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    OTAKAR: štipky na nehty :)
    Štipky na nehty | Victorinoxcz.cz
    http://victorinoxcz.cz/nuzky/stipky-na-nehty-2

    HANZEL: to nevíš, že nemáš dávat na net fotky svých klíčů? :)) tak jsem je z toho odcvakl .. ono je tohole stejne samostatná sub-jednotka, kterou mám u sebe, i když nemám klíče (třeba doma) a taky abych je mohl připnout na jiný set klíčů (mám ještě víkendový set :)
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    MRNOUS: pekne zelezarstvi... a kde jsou ty klice??? :D
    EDAK
    EDAK --- ---
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MRNOUS: A copak je ten victorinox?
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    OTAKAR: je fakt pidi, posílám foto i s měřítkem :) má dva mody, ten vyšší 45 lumen svítí hodinu jasně a druhou hodinu slábne (a pak už se fakt musí nabít), druhý mod je 1 lumen a to vydrží mnoho a mnoho hodin ..

    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MRNOUS:
    EDAK: Dejte prosím fotku i s klíčema, pro představu.

    WOJTYLA: Taky nafoť a hlavně report, jak to svítí.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOJTYLA: jake mody sviceni to ma a jak se prepinaji?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---

    jinak dorazila včera baterka z Ali která má v sobě nabíječku takže se daj ty akumulátory nabíjet jak ze sítě tak z autonabíjení... svítí slušně, mám to nafotit večer?

    Free Shipping CREE XM L T6 LED 2200Lm Zoomable Flashlight Torch Zoom Lamp 2x18650+Car Charger+ US / EU Charger-in Flashlights & Torches from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...oomable-Flashlight-Torch-Zoom-Lamp-2x18650-Car-Charger/32365882683.html
    EDAK
    EDAK --- ---
    Kdyz uz resite ty baterky na klice, ja vybiral opravdu dlouho a poradne a nakonec jsem diky bohu skoncil u tohodle
    Baterka Fenix E05 XP-E2
    http://www.kronium.cz/baterka-fenix-e05-xp-e2/prod_968.html?actCat=106
    sviti, vydrzi vsechno, je dostatecne mala, cpou se tam normalni baterky a ma vic modu. vlastne znacka ideal, ale je fakt ze cena je jinde :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    kluci máte nekdo prosim zkušenost s Velcro/ hook and loop insertama do tašek? náký pouzdýrka, organizéry a tak..? vim že Maxpedition má to hooknloop řadu, jinak nic moc nevidím... Díky za každej nápad
    SWIST
    SWIST --- ---
    VACA: Nepotěšil jsi mě.. do toho e-armyshopu se musím dneska jet kouknout když už to mám kousek z práce.. :D To zas bude peněz.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    PRAASHEK: já mám na klíčích tuhle pidi baterku, co nepotřebuje žádné baterky, ale nabíjí se z usb (v civilizaci není problém nabít doma/v práci a mimo civilizaci - no nosím powerbanku kvůli mobilu:) a přijde mi hodně svítívá (výrobce říká 45 lumenů)

    http://www.zlepsovak.cz/cs/nitecore/541-nitecore-tube-6952506401406.html



    mám jí dva měsíce asi a je tak super, že si jich pořídím asi víc (mám vícero setů klíčů) .. i když pořád koukám a vybírám i nějakou záložní, co žere normální AAA nebo AA baterky a dost svítí a něco vydrží ...
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    WOJTYLA: taky jsem ji měl ale ocelovej kroužek probrousil hliník a už to není zavěsitelný na očko, přesunul jsem jí do tašky, za ty prachy svítí jako prase!
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    VACA: Teda obdivuju te, mas zvraceny konicek :) Co se tyce tactical pro, me psal pred koupi batohu, ze je maji vystavene v nejakem Meeting point RegiBase v Praze. Osobne jsem tam ale nebyl. Na mailu ti ale rekne blizsi info, jsou pomerne komunikativni. Jinak HQH je takovej Blackhawk kramek proste. Moc veci jinych vyrobcu tam vystavene nemaji, prostory ale jinak hezke a obsluha prijemna taky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam