• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BAAL: nerozumim?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DRIZDIK: jo tak jasně na první nandání to je trochu tužší ale vytáhne se...:-) beru tyhle...

    Free Shipping 2014 Hot New Navy SEALs Mechanix Tactical gloves fashion leisure wild ride bike motorcycle Brand Army Military -in Gloves & Mittens from Men's Clothing & Accessories on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...tical-gloves-fashion-leisure-wild-ride-bike-motorcycle/32242264961.html
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    WOJTYLA: to mi rovnou pošli odkaz jaký přesně bereš, je těžký tam trefit dvě stejný věci .. já zkusil jen jedny koupit, abych to právě porovnal s originálem. A original mi sedí na ruku úplně dokonale. Tomu co přišlo z Aliexpress chybí pružnej panel na vnější straně palce a to je hodně znát
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DRIZDIK: cive tak to ty co kupuju jsou ušitý rovně a nesmrděj...
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    FINSON: Nesedí tak hezky a nejsou šitý přesně jako originál, ale jak píšou už přede mnou: "Za ty prachy.. " Jen oproti originalu dost smrdí. Ruce mi z toho páchnou, jako bych prstoval kozu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRIUS: beru XL a voni se vytáhnou...
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    jak u tech mechanixu trefujete velikost?
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    pouzivam do lesa i na praci a nevidim jediny rozumny duvod proc bych si mel priplacet 400,- za original... ted mam tri pary, nejstarsi jsem bral nekdy dva roky nazpet a porad drzi...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON:
    EDAK: at sou to fejky nebo nejsou tak sjou udělaný skvěle a držej parádně... používám je v dílně a přežívaj i hodně drsnou práci...
    EDAK
    EDAK --- ---
    FINSON: myslim si ze ano. vsem ostatnim je totiz jasne ze to fejky jsou :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Jsem jedinej, kdo přemýšlí, jestli třeba ty Mechanixy na Ali nejsou fejky?
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    co se tyka 11.11. na ali, tak uz par dnu je mozne ziskavat ruzne slevove kupony... par jich tam mam a takove 4$ pri nakupu nad 19 uz jsou pekne :) kazdopadne karta dostane ve stredu zabrat no...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: mno když už kličku tak takovou jakou vyráběj:-D
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: Jo, to má pravdu. Já je otvírám swisstoolem co mam na klíčích, pasuje perfektně..;)




    Ale tak když už kličku, tak pořádnou... :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: myslim že na to možná ani nepotřebuješ kličku to votevřeš všim... nicmeně point dobrej...
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: jako jo tamta čínská je pěkná a je celkem vybavená, ale teď jsem zaregistroval, e nemá ten vnější hranol, a to je věc u nás celkem dost rozšířená, většina skříní tady má právě jen tu díru na hranol....
    Jinak tahle co jsi teď dal, tu znám, tam je ta gumička, protože ten hranol z toho vytáhneš a pak ho "uložíš" v tom válečku, gumika to tam pak jistí proti vypadnutí a máš jen váleček místo kříže.
    Ale jinak mi zase přijse o dost míň vybavená, mj i proto že v tom válečku je z jedný strany jen kulatej otvor bez "nástroje" a slouží jen k uložení toho hranolu...
    To si myslim že by se ti asi víc líbila nějaká víc vybavená, když už to člověk tahá...
    Chtělo by to prostě něco jako ta čínská, ale s vnějším hranolem, ten je zásadní...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: to je kompatibilní.... našel jsem eště todle ted...

    Klíč k rozvaděči
    https://www.elektro-paloucek.cz/...adi/klicky-k-rozvadeci/klic-k-rozvadec-i-ctyrkombinace-kombi-3015
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: vypadá dobře, ale je to určitě kompatibilni s našimi standarty? Ale asi jo....

    WOJTYLA: jj NAVARA dával odkazy do sta korun, ale neni tak pěkná... :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: nemel bys odkaz na to kde to stojí stovku? rousek to na stránkách nemá
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: no já to našel nejlevnějc za 400kila...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam