• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Tohle u rouska nestoji ani stovku...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    todle este musim koupit...

    5 Way Utility Key Electric Gas Water Meter Valve Cupboard Cabinets Radiator Bleed Plumbing Tool Plumbers Utilities Cross Keys-in Locksmith Supplies from Home Improvement on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/..._test=searchweb201556_2_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    WOJTYLA: Slusny, doufam, ze za tebou nezavitam ani po tom 11.11, ale uz to bude tesne:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PIVECEK: mno co se týče závislosti na Ali, za mě asi stačí říct jen "mám Member level A3"..:-D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    No ja uz jsem na tom hooknutej, uz jsem ve stavu, kdy premyslim, jestli koupit masinku na vyrobu klicu za sto babek :D Potrebuju si dat studenou sprchu.. Kazdopadne i ty ceny toho naradi jsou neuveritelny. Pro me jakozto nekutila jsou tam zajimave sady za par babek... oproti predrazenemu polskemu naradi v Bauhausu jasna volba. No nic, tak vam vsem drzim palce, at to ustojite:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PIVECEK: rukavice kupuju a pouzivam v dilne a celkem to jde s vydrzi.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    BAAL: Taky te mam rad ;) Rovou prileju do ohne:

    600 Lumen CREE XP G R5 LED Gun Flashlight Torch Flash Light with Quick Release Weaver Mount-in Flashlights & Torches from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...st=searchweb201556_2_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

    LIXADA 600 Lumens XP G R5 LED Tactical Gun Flashlight Torch 2 Modes LED Flash Light Lanterna LED Flash Light with Mount-in Flashlights & Torches from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...st=searchweb201556_2_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

    Tu druhou mam a zatim dva zasobniky z devitky prezila, tak treba chvilku vydrzi :)) Asi zkusim jeste tu prvni na glocka 17 (ma delsi rail a ta co mam na tom nevypada hustokrutoprisne jak by mela).
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    BAAL: Asi tenhle:

    Nylon 100cm / 39.4" Outdoor Military Hunting Backpack Tactical Shotgun Rifle Square Carry Bag Gun Protection Case Backpack-in Hunting Gun Accessories from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...st=searchweb201556_2_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

    Ale maji tam vice druhu. Tenhle ma dve kapsy, akorat na VARko v devitce a brokovnici do velke kapsy :)

    Jinak teba fajn akce jsou kopie Mechanixu za 130,- http://www.aliexpress.com/...st=searchweb201556_2_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

    Vezmu dva pary na noseni sracek na strelnici a do auta na hrabani se v motoru a dolejvani oleje :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Nebojte, jsem v tom s vama, mam uz v bookmarku asi pet veci od rukavic pres baterky po futral na kvery :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    PIVECEK: vubec ale vubec sem to neslysel, a 11 asi vypnu mail i telefon a ztratim kartu :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    SIRIUS: 11.11 maji na aliexpressu nejakou slevovou akci, tusim, ze jsem tam nejaky baterky videl ;)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: jj to je super objednal sem si to do vsech aut :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRIUS: pro me hlavní výhoda že to má i autonabíječku tadle baterka... takže bude defaultně v autě
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: ze ja sem vubec lezu, bych mel mit ten aliexpress zablokovanej abych tam furt nekupoval ptakoviny :)))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: takže takovej rychlo test plně zazoomovaný baterky.... svítí to hodně...

    bohužel mobil ty fotky moc nedává... (sorry ID HLOH kterýmum svítim na barák :-))



    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    SWIST: tak každýmu vyhovuje něco jiného, no :) já zase nezvládal přehrabování v kapse, a tenhle organizér mám vloženej do kapsy tašky naplocho otevřenej a seskládanej tak, aby z něj šly věci snadno vyndavat a zandavat, aniž by se organizér musel z tašky vyndavat v drtivé většině případů ..


    WOJTYLA: já jsem si říkal, že budeš chtít nejlépe obrázky s popisem :))

    v přední kapse kterou nevidíte: nitrilová rukavice, náplasti, desinfekční polštářky, vytahovadlo na klíště a pinzeta

    na fotce levá strana vrchní vrstva: balzám na rty, vesmírná propiska :)) (fisher space pen), permanentní popisovač (Sharpie), malý mezizubní kartáček a vatové tyčinky (v sáčku zajištěn gumičkou).

    na fotce levá strana spodní vrstva :
    - vidět trochu je zavírací špendlík, oranžový drátek (např. na dočasné svázání kabelu od nabíječky), malé skládací nůžky,
    - co už nevidíte je vlhčený toaletní ubrousek v sáčku, malý kousek hadříku na brýle/foto čočky, pidi zrcátko a plochá lupa

    po obvodu obou sekcí jsou zastrčené bindery

    pravá strana vrchní vrstva: dva igelitové potravinové sáčky svázané gumičkou, jutový provázek, usb datový kabel, pidi šroubovák na brýle s připnutými zavíracími špendlíky, sluchátka

    pravá strana spodní vrstva:
    - nahoře je vidět rolička lepící pásky a šroubovák (malé tělo, ale normální velikost bitů)
    - již nevidíte moje papírové pravítko z ikea :), pár listů čistého papíru sepnuté kancelářskými sponkami, a malou placatou powerbanku na mobil
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    SWIST: kdyz tam neco mam tak je to neco mekkeho nebo objmneho na EDC mam Tacticalpro 20l na takovej ten bordel mam predni kapsu s organizerem az se dostanu vecer dom tak to asi i nafotim
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MRNOUS: popsal bys nám trochu co tam máš? vidim tam pár vecí který nedokážu identifikovat:-))
    SWIST
    SWIST --- ---
    MRNOUS: Jasně, vím že se takové organizátory dělají, ale ty moc nemusím, alespoň né na věci které používám často. Takhle otevřu kapsu a šáhnu po tom co potřebuji, ani moc nehledám, když už danou věc nepotřebuju tak to hodí zase do kapsy a neřeším..
    Organizátor sice super, ale je to o tom otevřít kapsu, otevřít organizátor vzít věc, uklidit organizátor a až věc nepotřebuju tak vytáhnout organizátor a věc vrátit na svoje místo.. A všechno to zase pozapínat a uklidit. Nedej bože když těch věcí používáš víc najednou. Měl jsem s tím problém už i na základce s klasickým penálem.. :D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    SWIST: tak na drobný bordel jsou dobré různé organizéry, ne? vidíš co máš, nemusíš se přehrabovat v hlubinách kapes, a snad ani nehrozí potržení látky :)

    (můj EDC organizér maxpedition micro .. od tý doby co ho mám, přední kapsa tašky je neskutečně uklizená a přehledná:)



    HANZEL: tak železářství mám v kapse až dneska, včera dorazil Sidekick, tak to testuju, jak pohodlně se to dá nosit :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam