• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SWIST: Pouzdro dobrý nápad, je to o tom vytažení jen párkrát, to mi nevadí. Pro mě je tam zásadní ten poměrně velký nečleněný prostor na neplacaté věci...
    SWIST
    SWIST --- ---
    A co se týče vnitřích prostorů, taky nemám rád hodně členěný vnitřek batohu. Když najdu batoh který se mi líbí a vyhovuje i cenově tak se koukám po uživatelských recenzí na youtube..
    SWIST
    SWIST --- ---
    MORGAIN: Jasně, no s úplně civilním batohem ti asi moc neporadím, nosím sportovní a tacticool věci. Ale chtěl jsem jen upozornit na možné řešení, které se mi zdá možná i lepší. Záleí asi taky jak často nosíš ntb a kolikrát denně ho vytahuješ z batohu. Pokud by to bylo třeba denně ale jen z domova do práce a z práce domu tak pouzro asi není probém, ale třeba ho 10x za den vytahovat z batohu a pak ještě z pouzdra a po chvíli zase uklízet by mne pravděpodobně moc dlouho nebavilo.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MRNOUS: Neznám, teď na ni koukám a taky mi přijde dělaná na placaté věci...
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Nejhorší na tom je, že jsem ještě nenašla, že by někde měli vyfocený ten batoh zevnitř, abych věděla, že to členení, o kterém tam píšou, neomezuje prostor batohu na placaté věci, ale je tam prostě relativně hodně volného prostoru na cokoliv...
    Ze sportovnějších jsem našla třeba toto:
    Specifikace Batoh Coleman MAGI CITY 33Black - Heureka.cz
    http://batohy.heureka.cz/batoh-coleman-magi-city-33black/specifikace/#
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MORGAIN: na značku Dicota si se dívala?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SWIST: To je varianta, se kterou nemám problém, pokud se najde něco použitelného, ale přiznám se, že jsem zatím neviděla ani moc vhodně velkých městských batohů - jiných, než očividně trekových, které považuju za krajní variantu - pořád to budu nosit k podpatkům, sukni a kabátu...
    Takže doporučení tímto směrem beru taky.
    SWIST
    SWIST --- ---
    MORGAIN: Nestálo by popřemýšlet spíš o nějakém pouzdu na ntb, třeba i pevnějším a batoh si zvolit jaký ti vyhovuje? Přijde mi to více univerzální..
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Potřebovala bych poradit, jestli neznáte nějaký ideálně městský batoh na NTB, ve kterém je ale zároveň i másto na jiné věci a to ne jen placaté papíry. Většina batohů na NTB co se mi dostala do ruky je hrozně placatých a krom toho počítače do nich člověk dá pár A4ek a mobil, ale už ne třeba věci na cvičení nebo tak (a mnohdy jsou členěné do pořadačů a podobně, což ten vnitřní prostor pro mě dělí zcela nepoužitelným způsobem). Já bych právě potřebovala nějaký, který krom toho, že se tam dá dát ten NTB, tam má poměrně velký prostor na tašku s oblečením a třeba botama. Objem si myslím že minimálně 25l klidně i ke třiceti...
    Našla jsem třeba tohle, ale přiznám se, že z těch obrázků prostě nepoznám, zda to tam to místo má, nebo ne...
    Batoh Boll Prophet 32 Salt and pepper/Bay | Alza.cz
    https://www.alza.cz/sport/boll-prophet-32-salt-and-pepper-bay-d3037157.htm?catid=18856339
    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    Cena cca 970$ za 4ks kit je dost omezující...
    SVORO
    SVORO --- ---
    WOJTYLA: Tak daleko nejsem, teď jsem ve stádiu nutně to potřebuju!!! Který musí odeznít a pokud ne tak pak budu shánět kde to prodavaj :D
    EMDEE
    EMDEE --- ---
    SVORO: tak to budou ty suteréní termiti ne?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SVORO: kde to prodavaj?
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    MAWERICK: To by pak ale trcely do strany... :-D
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    381007: Souvisi to s bezpecnosti prace a pracovni moralky ve vysoce technickych provozech...? :-)
    SVORO
    SVORO --- ---
    Nevím jestli bylo, ale tohle nutně potřebuju sice ještě nevím na co, ale na to přijdu a prostě to potřebuju!

    2015 TEC Torch Promotion
    https://www.youtube.com/watch?v=PhTiv5JGtD0
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    MAWERICK: hluchatka to bude ono
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    neni to drzatko na brejle nebo na sluchatka?
    Klipsnout pripnout na pasek a pak do toho zacvaknout dany predmet?
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    COMODOR_FALKON: ta spona vypada jako spona na slunecni clonu v aute. Ta teorie o bezpecnostnim pasu je podle me velice dobra
    CENOBIT
    CENOBIT --- ---
    Neni to nějakej stahovák/napínák bezpečnostního pásu u vysokozdvihu nebo něco podobnýho?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam