• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    HNZDD: hlavně kvůli praktickýmu oddělení "mastnýho" a "čajovýho" vaření, obnáší to míň mytí a vůbec opruzu. Na kafe teď nosim tatonka plechovej hrnek ale není to ideální. Proto uvažuju o plechový lahvi nebo dokonce konvičce, ale to je krám navíc.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HNZDD: Pac ja sebou netaham esus:-)
    Dalsi vec je ze v nerezce muzes uvatit caj a nemusis na to mejt ten rsus cos v nem mel gulas.
    A taky se hodi 'just in case' kdyz jdes jen s lahvi a z jakyhokoliv duvodu potrebujes ohrat vodu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ASACRA: Prrsne tak to mam.
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    SVORO: pro tydle účely jsem vybavil maxpedition kapsu na nalgenu. Vejde se do ní 1lnalgene, hrnek tatonka a gelovej vařič. Do boční mapsy dáš sporka, krabičku s kafem nebo čajem a pár dalších nezbytností. Dá se nosit na popruhu přes rameno, nebo na molle.
    SVORO
    SVORO --- ---
    HNZDD: Tak občas lidi nechodí do lesa na tak dlouho aby si tam vařili jídlo, ale chtěj si dát třebas jen horký kafe. A táhnout sebou láhev s vodou + ešus je prostě objem navíc obzvláště máš-li tacticool prdelbag plný naprosto jiných EDC věcí :)

    Dál se dá říct, že kovová láhev ideálně nerez s širokým hrdlem může sloužit jako záloho k tvému ešusu :)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    hele neberte to jeko rejpani,jen se blbe optam.. jsem stara konzerva ktera se pohybuje v lese a po horach diky otci odmoji nepaměti,proc je potreba v lahvi varit vodu? ja varim v esusu a vodu taham v petce (je to lehky prazdny sklady a maj je vsude). diky
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    WOJTYLA: a jo, s tim hrdlem to je pravda.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LACHAUER: Tak par stovek navic za vec kterou kdyz neztratis tak budes mit par desitek let. Esli je tady to misto kde setrit.
    Jinak ta co jsi postoval ma silene uzky hrdlo takze to bych treba ja nechtel rozhodne.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    WOJTYLA: Tak ta cena je poloviční. Tak prostě premejslim jestli je kvalita taky poloviční.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LACHAUER: Proc ne nerez nalgenku?
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Myslíte že by se v tomhle dalo i vařit nad ohněm? Teda samozřejmě bez toho plastovyho víčka. Ta cena je fajn, pokud to není uplnej šunt.

    Bottle L - Pinguin - Outdoor equipment
    http://www.pinguincz.cz/cs/zbozi/bottle-l/p-5324
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HNZDD: cive doufám!
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    přidám se s dotazem, nějakej low cost military surplus batoh tak o objemu 40 litrů na ryby?Něco fakt levnýho a pevnýho, může být i bez kostry. Jen na krmení a takový srandy.
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    hele gentlemani nemate nekdo doma černou SAS tasku? chci si koupit nejakou velkou tasku ( cca 70 a vic litru) na cestovani do auta. a ta saska se mi libi

    HNZDD
    HNZDD --- ---
    WOJTYLA: hele ja mam diky tomu ze jsem podelnej i pricnej platfusak nohu dost sirokou a LOWA je jedina znacka pohor ktera mi sedla navic myslim že loni upravovali kopyta vic do sirky. tak neves hlavu
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEVE: nene hned je vrátim:-) ale bud dost nasranej páč se mi moc líbej a jsou kvalitní
    STEVE
    STEVE --- ---
    WOJTYLA: a ja budu mit dalsi botky od Vojtecha :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Dopici ted ctu ze lowa boty jsou prej uzky hodne. Kurva esli zas skoncim jak s tema dennerama tak se poseru do vejsky.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: konkretne tydle

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam