• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    CROSS
    CROSS --- ---
    TABORACEK: taky jsem mu chtěl poradit Mike (nejmenší Messenger), ale podle mě se ptá na něco jako vysloveně futrál na iPad s nějakým molle. Jestli si dobře pamatuju, tohleto se tu už v minulosti probíralo, ptal se na to Wojtyla, možná mistr Pávek tu něco ukazoval, vybavuju si nějaký obrázky khaki taktickýho ipad pouzdra.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRIUS: ten menší direct action... nic neres a kupuj:-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    5.11 mesik v te male verzi, nic neres a kupuj:)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    Lidi nemáte někdo odzkoušenou dobrou brašnu přes rameno, do které se vejde tablet (ipad air), ale je spíš plochá, není to něco jako messenger/fatboy atp.. Vlastně bych si představoval takovou nějakou "tacticool" brašnu na notebook, když to bude vypadat trochu civilně tak je to bonus, teď používám právě maxpedition a tam se mi nevejde ten tablet :(.
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    TABORACEK: Tak jeste k tomu kufriku od unimaxu, jsem objednal tu nerezovou vyztuhu do tech ocek pro zamky: https://www.pelishop.com/0353-342-000.html

    Je to original pelican, tak snad to bude pasovat (dam vedet) a stalo to ve 4 kusech 9 Ecek (coz je teda dost, kdyz vezmu v potaz kolik stoji ten kufrik).

    Prosimvas, kdo mate ten male vodotesnej kufr, muzete mi ho blejsknout s nejakym objektem aby bylo zrejmy jak je to velky (krabicka od cigar, klavesnice, mobil nebo tak neco). Dik.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Šťastnej a taktickej novej rok!
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: No tak to si ale prohloupil, pac je to fakt skvelej kufr, rekl bych hline odolny na mnoho let:)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TABORACEK: já si ho nekoupil:-)
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    Jeste by me zajimalo, co budete vsichni delat s tim velkym kufrem od uni maxu, protoze ja ho v ty akci taky koupil a nevim co s nim ted:)

    Asi do nej dam vsechny svoje vysilacky, ale chtelo by to nejaky polsteovani a organizator dovnitr.

    Jo a pak tomu taky chybi ty nerezovy vysruhy kolem der na vysaci zamky...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Kopii rush24 a ares gear aegis belt, kterej je drazsi nez moje kalhoty...
    TABORACEK
    TABORACEK --- ---
    WOJTYLA: Kopii rush24 a ares gear aegis belt, kterej je drazsi nez moje kalhoty...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    PAULMUADDIB: Jo, už jsem to našel. Jedno je slim verze a jedno normální.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    PAULMUADDIB: Versus https://www.youtube.com/watch?v=QZoMm7FZ8BY

    V tom prvním videu jsou u obou ty sekce napravo vodorovně, takže věci se strkají svisle, zatímco v tomto videu jsou u obou ty sekce svisle, takže věci se strkají vodorovně. To jsou nějaký typy? Nebo generace? Stejně to kurwa nejde nikde normálně koupit...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Best EDC Organizer: Maxpedition vs. Vanquest (5/5) by TheUrbanPrepper
    https://www.youtube.com/watch?v=XvruNwCBkpQ
    STEVE
    STEVE --- ---
    MRNOUS: měl bys nějaký fotky toho nejmenšího "batohu"/příruční taška - jak to vypadá otevřený a jestli tam jsou přihrádky? zvažuju, že do něj taky půjdu
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BLOUBEKNT: naplnit, nafotit, popsat, pochlubit!:-))
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    WOJTYLA: Direct Action Ghost, jsem nadšenej :)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    WOJTYLA: Taktickej popruh na fotak od TYMURa, ale je mozna vic hipstercool nez tacticool :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak co vám naježil ježek taktickýho?:-D
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    FINSON: hele v tomhle shopu sem makal a delal primo popisky a "chyba" to nebude, jenom je tam milion prace na nekolik zamestnancu resp. brigosu (ktery se neustale menej, protoze tam skoro nikdo nevydrzi) a vedou to bejvaly vojaci, takze to moc nefunguje.. Kdyztak hazejte otazky spis na fb, nechtej mit spatnou reputaci, takze tomu co je zverejnene se budou venovat spis.. BTW u takovejhlech otazek bych to spis smeroval na vyrobce, protoze to je jistejsi a pravdepodobne to udela shop taky (navic pokud neni skladem)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam