• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    HNDZCK
    HNDZCK --- ---
    381007: objednal sem si tašku na notebook http://eshop.marsjev.cz/eshop/x-special---pouzdra-opasky-90/x--kabela-na-notebook-molle.html
    google mi následně našel toto http://www.armyshop1army.cz/detail/taska-molle-pres-rameno-na-laptop-cerna/ a toto http://global.rakuten.com/en/store/wip03/item/10001991/?s-id=borderless_recommend_item_en
    Ostatní "x" sem nehledal.

    Na dotaz ohledně výrobce mi bylo odpovězeno: "kabele a zboží s označením X nejsou naší výroby. Zboží jsme překoupili od jedné krachující firmy a teď ho doprodáváme. Výroba zboží s označením X je někde z východu."
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    INF1466: O výkon mi ani tak nejde, na to mám ruční svítilnu. S nedomyšleností se asi smířím - ono upřímně řečeno je nemožný v téhle kategorii najít čelovku s rozumným jednoduchým ovládáním červená/bílá. Většinou musíš projít všemi režimy dokola, nebo vypnout-zapnout atp. A většina čelovek se zapíná do bílého světla, což je z hlediska oslnění dost nepříjemný.
    INF1466
    INF1466 --- ---
    LACHAUER: jo, jen je trochu nedomysleny ze jakmile jednou prejdes na bily tak uz se na nej nedostanes, musis to znova vypnout a zapnout, ale to je drobnost, ma to jednu cervenou diodu a ctyri bily, ale taky uz to neni nejnovejsi model a dneska budou s lepsi svitiviosti.. rezimy to ma cervena svetlo, bily full, bily 2/3, bily 1/3, bila blikacka, cervena blikacka a pak zas bila full a tak dokola, tu cervenou diodu obcas pouzivam treba pri nocnim foceni, ze te to tolik neoslni
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    INF1466: tu si chci pořídit - jak jsi s ní spokojený? Chápu to dobře že to jde zapnout rovnou do červený?
    CROSS
    CROSS --- ---
    Přidal bych se k těm, komu Petzl prasknul, mně konkrétně Tikka, jen po pár letech. Jinak nejlepší čelovka je ta, kterou má člověk právě u sebe (vim, řiká se o foťáku). Mě takhle párkrát zachránila taková obskurní čelovka od Tchiba asi za dvě stovky.
    INF1466
    INF1466 --- ---
    HANZEL: kdyz pominu to lamani tak i to samotny otevirani na zmacknuti je takovy divny, ze to muzes omylem necim zmacknout a samo se ti to otevre v kapse/batohu, jako ze to sviti, ok ale imo jsou lepe resene celovky

    ja treba petzl vymenil za tuhle silva ranger, kde mi vyhovuje jedna AA misto tri AAA, a celkove to jak je to otevirani udelany na zavit..
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    tak ono to lamani bude asi hodne o tom jak se k tomu clovek chova ;) kdyz to neni kopyto a dava si pri otvirani pozor, nevidim problem...

    po te desetilete sluzbe by me nenapadlo koupit si jinou znacku :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ZKAZA: Já měl teda petzla jednoho, byla to tikka,
    a u toho se zrovna plast polámal, zadní kryt, ale fungoval (vlhkotěsnost jistila izolačka). jinak teď mám toho jejich prcka

    Petzl e+Lite LED Ultra Compact Emergency Headlamp, E02P3
    http://www.brightguy.com/Petzl/Petzl+e*plus*Lite+Emergency+Headlamp

    a bez potíží
    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    Konkrétně Petzlovky testovali i kluci z českýho zastoupení (vertical trade). Svítili několik dní v kině v Desný. Nevímjak to měřili. Vyšlo to přesně, jak Petzl pìše.
    Polámaný plasty jsem u toho viděl snad jednou.
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    tikku xp jsem kupoval když se začala prodávat pouřívám ji do tedka - 13 let?
    ZKAZA
    ZKAZA --- ---
    Petzl opravdu umí, co píše.
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    UF0UN: tak stara petzlovka mi vydrzela kolem 10 let, takze o kvalitu se uplne nebojim ;)
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    HANZEL: to se ještě prodává? Mám tu maskáčovou doma asi osm let a nestojí za moc. Hlavně ten plast by mohl být udělaný líp, bacha ať to nezlomíš, až budeš měnit baterky.
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    no nic... tak jsem si udelal radost... papirove 26lm a 120h vydrz... no uvidime...

    ASACRA
    ASACRA --- ---
    XLACHTAN: mám ho už měsíc. Jsem fakt prekvapemej, jak jde lehce, nemá vůle, drží ostří... Perfektní kup za ty prachy:)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Já objednával snad 15. 1. Ganzo G727 (ta kopie RATu) z Gearbest a v pondělí minulý týden byl na poště :) Dojmy zatím solidní, vůle nejsou, do ruky parády, zamykání taky ok. Za jedenáct babek slušný EDC :)
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    VACA: jasny, pockam. Mne chodi kazdej tejden nejaky zbozi, treba vanocni darek predevcirem atd
    VACA
    VACA --- ---
    ZELCA: ok. ale bude to na mé straně první zkušennost s obchodem a poštou z číny. Kdoví kdy to přijde. Může to bejt za měsíc nebo tak... netušim :)
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    VACA: pak se taky pochlub, jestli se nezlomi hned po rozbaleni, tak si ho taky koupim.
    Nicmene zrovna ESSE sem kopirovat nechtel, Zancudo je muj nejoblibenejsi nuz, ale ty jejich ceny... :-(
    VACA
    VACA --- ---
    LACHAUER: Jo ted na tvuj popud se mi to podarilo. Jsem pred tim prehledl tu moznost poslat ho do haje. Kazdopadne kdyz dam slovni spojeni "izula knife" tak nothing found, to me pred tim asi trochu vykolejilo.
    Ď
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam