• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PAULMUADDIB: me se tam 13tkovej macbook vejde super...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    PRAASHEK: Ten mám taky, šedej. Tohle je ranger green? Vadí mi na něm ta maličká přihrádka na noťas - normální notebooky se tam nevejdou, takže tam mám papíry a noťas v té hlavní.

    Co je ale sympatický, je objem a řešení těch předních kapsiček. Do té, co se nedá rozepnout celá, strkám tu kapsičku docela nadupanou, a v pohodě.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    navíc se mi tam do molle dírek nevejde o fous můj nožík z toleda pro všechno :) ale mám ho hozenej na tom pytlíku, co ho k tomu připínám (nebo hážu dovnitř, když se mi nechce cvakat do dírek)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VACA: mně teda moc nevyhovuje laser molle, radši mám normál, když tam připínám svůj nesesér, tak je to větší vopruz, než na batoh se starým dobrým prošívaným molle. taky vnitřek toho bagu jak je ten hlavní prostor "vystlanej" materiálem pro suchej zip, tak jsem si už třikrát rozmrdal záděr na prstu. jinak je ta taška dobrá a betelná. jo mám tenhle messenger https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/0c/c3/f4/0cc3f4380f42d3187e25a85d92808043.jpg
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    KURE: Muzu potvrdit, ty jejich materialy jsou fakt na dve veci :(
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: navíc mě teda při pohledu na tu fotku nedoteklo, že k tomu batohu dávaj i samostatný ramena k bederáku jakože nosnej systém.... Ale jsou to body do plusu..

    Takže čistě teoreticky, šly by ty kšandy v kombinaci s tim bederákem spojit jen s tou malou přední kapsou a vytvořit tim takovej microbatůžek? :)
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: jo, takže se to na druhý straně nesbíhá, jak jsem si myslel z fotky. Tak teď už to chápu, jsou to v podstatě klasický "ypsilonka"



    Takže vlastně skoro "šle", WOJTYLA měl zase pravdu :) já z tý fotky myslel, že je tu na druhý straně taky sešitý...

    vše vysvětleno, děkuji.

    Btw, je to teda skvělej batoh ten Ghost. A vůbec jak šel helikon nahoru s touhle svojí řadou produktů... Palec nahoru!

    A co vy ostatní uživatelé jejich věcí, např ty messengery.. Týdny ba i měsíce ubíhají, vše F pohodě?


    Já když jsem pozoroval jak se na marsjevu zužaují ty zásoby x-specíiál batohů, tak jsem nakonec neodolal a taky objednal ten a-la 5.11 bágl..
    Asi pro mě bude na denní užívání zbytečně velkej. Ale ta zvědavost a pokušení za tu cenu byly neodolatelné :) Tak se těšim až to přijde...




    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (3:46 pokud si to nepouštíte v novym okně)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tadyk je to vidět... :) hm
    Direct Action Gear Ghost Backpack - Get Home Bag Perfection
    http://www.youtube.com/watch?v=Q3QGLeesKnc&t=226
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    VACA: PRAASHEK: Přimontá se to na sundanej bederák, ale skutečnou funkci nám zřejmě objasní někdo povolanější.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VACA: namočíš do vody, necháš zmrznout a máš survival slingshot do antarktidy

    btw taky by mě zajímalo, k čemu to je, resp kam a jak se to na ten batoh a/nebo na člověka instaluje
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: Kšandy, šle, samozřejmě znám :) ale copak oni jsou součástí toho batohu kšandy?

    Mě to ale nepřijde jako kšandy, to "Y" se na druhý straně zase sbíhá do jednoho... Jedině že by jsi měl takovou "mono-šli" jednokšandu :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: neznaš kšandy?
    VACA
    VACA --- ---
    BLOUBEKNT: Super, dik tohle asi i staci. A vypada to dobre!

    Ps, k cemu tam je ten "Y" popruh?
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    VACA: Vyfotím nebo případně tady
    EDAK
    EDAK --- ---
    KURE: To me docela prekvapuje, protoze ja s nima mam uplne opacny zkusenosti. nakupuju tam tak dvakrat za rok a dost hodne veci co mam jsou od bushmana a jediny co se mi podelalo bylo jedno tricko co se zaclo asi po pul roce parat. Je ale pravda ze kalhoty mam jenom jedny a jsou na ven, takze je nosim jenom obcas a bundu nemam zadnou, vicemen cekam az donosim to co mam.
    VACA
    VACA --- ---
    LACHAUER: Alfou asi nic nezkazíš. Mám s nima dobrý zkušenosti už celkem dost let. (až se mi to nelíbí, kolik už je to let od prvních zkušeností s nima:(

    Btw jestli je ta tvoje 65 šitá ještě za éry vietnamu, tak by mohla bejt celkem ceněná.. :)
    KURE
    KURE --- ---
    LACHAUER:
    WOJTYLA: no bushman veci mi nikdy moc nevydrzely. tu bundu jsem mel ale za necely dva roky se prosoupala turch tam kde se mi bincal batoh na zadech.
    jejich manzestraky ruply v rozkroku za 4 mesice, kapsace prosoupana kapsa od klicu drv nez na dzinech od vetnamcu, tricka ztraci barvu..
    podle me to delaji z nejaky shit bavlny, za ty prachy to nestoji.
    VACA
    VACA --- ---
    BLOUBEKNT: Prosímtě, když by jsi měl příležitost vyfotil by jsi ten bágl bez tý přední kapsy? To by mě zajímalo jak to vypadá. Nikde jsem to nenašel...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LACHAUER: Hele videl jsem ze todle stylo bundy dela v moc peknym provedeni Bushman
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam