• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    SWIST
    SWIST --- ---
    WOJTYLA: můžu rezervaci? Do zítra...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak 5.11. Rush Messenger za 1000kč opět volná TOMASINO musí kupovat neco jinýho pro svojí ženu... takže pokud jí nekdo chcete ozvete se...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: Koukas na jinou tasku. Ja mam ten vetsi model. A MacBook se tam vejde krasne. 15" ntb asi hur. Je proste jinak clenena jinak udelana. Ma min kapes a jednotnejsi vnitrni prostor. Je lehci. Je mensi. Je jina. Pro moje pouziti na noseni picovin a 13" macbooku idealni.

    Ted mi jde este postou dragon egg.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    lol, nyx pořád upravuje odkazy na amazon a dáva si tam svůj prodejní tag :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WOJTYLA: vycházel jsem z obrázku na amazonu, kde to tak na mne působilo právě...

    ale furt nevím, proč si ke změně tašky přistoupil :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    zároven prodávám ten RUSH 12 batoh za 2000kč... nošenej jednu dovolenou v chorošácku
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: nevidíš
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    btw. vidím správně, že je tak o třetinu (možná více) menší? na fotkách se do něj vejde tablet, do messengera noťas...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WOJTYLA: no jestli jsi vyměnil jinak perfektního 5.11 messengera za něco jiného, tak to muselo mít důvod :)
    SWIST
    SWIST --- ---
    WOJTYLA: Ok, pak bych asi taky projevil zájem..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: proč lepší?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WOJTYLA: v čem je lepší?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    do konce tejdne rezervace pro TOMASINO
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: mám dávno... Direct Action Messenger
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WOJTYLA: máš něco místo něj?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SWIST: je to sterej messenger čenej a dám ho za litr.
    SWIST
    SWIST --- ---
    WOJTYLA: A toho messengera za kolik? Je to ještě ten starý kdy nebylo několik velikostí, viď? Rozměrem je +- jako Lima?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOMASINO: 5.11. rush messenger černou... ale ta bude strašně levně páč je fakt stará.... sice krome vystelky ramenního poruhu je jak nová...
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    WOJTYLA: to jsem byl ja, akorat jsem zjistil, ze prodavas batoh a smazal to. Kterou nabizis?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    nekdo se tu ptal na tašku přes rameno - tu mám taky a taky jí prodám klidne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam